90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lubinka26
21. apr 2012

@miskakyska dala som si potom este banan a bolo to lepsie. no dnes mazem cely den. u svokry som jedla vsetko vratene kolaco, zakuskov a pod. 😠 😢 nevadi, vecer si dam trosku ryze so zeleninkou a zajtra pokracujem uhlohydratovym dnom. je mi to luto, ale uz sa tym nebudem zaoberat.
beriem euthyrox, uz som tu o tom pisala tusim na predchadzajucej strane Katke. mne povedala endo, ze mam vydrzat tu hodinu, aby tabletky zaucinkovali. ze sa nemam riadit letakom.

dnes som si kupila na pondelok nejake ovocie a zeleninu. a kupila som aj susene brusnice a oriesky. kolko toho mozem zjest? inak vsetko susene ovocie obsahuje cukor???
kupila som aj korenie na salat a este aj tam je c

lubinka26
21. apr 2012

@miskakyska dala som si potom este banan a bolo to lepsie. no dnes mazem cely den. u svokry som jedla vsetko vratene kolaco, zakuskov a pod. 😠 😢 nevadi, vecer si dam trosku ryze so zeleninkou a zajtra pokracujem uhlohydratovym dnom. je mi to luto, ale uz sa tym nebudem zaoberat.
beriem euthyrox, uz som tu o tom pisala tusim na predchadzajucej strane Katke. mne povedala endo, ze mam vydrzat tu hodinu, aby tabletky zaucinkovali. ze sa nemam riadit letakom.

dnes som si kupila na pondelok nejake ovocie a zeleninu. a kupila som aj susene brusnice a oriesky. kolko toho mozem zjest? inak vsetko susene ovocie obsahuje cukor???
kupila som aj korenie na salat a este aj tam je cukor. no otras...

sajmonkaf
21. apr 2012

@sotia no to je škoda.

zoya1
21. apr 2012

Ahojte kočky, tak mi sme dnes zvládli škroby - hrachová kaša zahustená zemiačikom - celkom fajn. Tiež zisťujem že víkend je zabiják diéty - síce som ju ešte neporušila, ale musím sa straaaaašne ovládať tak by som niečo hodila do seba 😀 Zajtra máme uhlohydráty a ideme na veeelkú oslavu a moja tetuška vymyslela ako hlavný chod knedlík a sviečkovú. Čo myslíte bude to veľký prehrešok ak to zjeme???? Samozrejme bez mäska 😕 zdá sa mi prísť trápne na oslavu okrúhlych narodenín s vlastným jedlom, že???? Dajte tip ako to zvládnuť. Ešte že večer je predpísaná sladkosť tak ak náhodou neodolám koláčikom tak to nebude až taký prúser 😀 😀 😀

miskakyska
22. apr 2012

@zoya1 okruhle narodky,sú okrúhle narodky..diéta bokom dneska a zajtra sa pokračuje..svet sa nezrúti! :o) príjemnú oslavu!

sajmonkaf
22. apr 2012

@zoya1 no to sú teda lákadlá.čo si ešte dala do tej kaše,ja ju lúbim,ale s fajným udeným maskom,stačí cesnak?ešteže mna žiadna oslava najbližšie nečaka,snad,len moje narodeniny,tak to snad nejako uhram.ale aj tak nejake dobroty budem musiet nachystat,snad budem vediet odolat,zatial som vydržala.Určite to za to stojí!

sajmonkaf
22. apr 2012

Odvčera odšťavujem medvedí cesnak,"smrdí" po nom cely byt.Ale bude fajna medicinka,aj olejček do šalatika aj kvapky.A dnes kuracinka na cesnaku na grile,a vééla šalatika.super mi to vyšlo na nedelu.

zoya1
22. apr 2012

@sajmonkaf Pri varení hrachu som tam hodila 1 bujonik + 2 lyžičky vegety. Nakoniec cesnačik a zahustiť zemiačikom - mňam výborné to bolo.

kacenka1983007
22. apr 2012

ahojte babenky,tak sa hlásim,strašne mi chybate aj naša dieta,ale neviem čo mám robit,neak som dietu nedržala v poslednej dobe ako som mala,vačšinou som raňajky držala ako som mala ale neskor som porušila všetko,dnes mam 63 deň bielkoviny,tak neviem či to dotiahnut do konca alebo to mám začat od znova,váhu ani neviem kolko mám ale sa bojím aj sa postavit naň 😠 ...

miskakyska
22. apr 2012

@kacenka1983007 ahoj zlatúšik náš..urob si ako uznáš za vhodné!!..ja osobne by som pokračovala...nebude to 90dňova,ale 120dňová diéta,no bóóóže...ty tam pokukuješ aj po dukanovej diete som videla,hádam nás nejdeš opustiť :o))

sajmonkaf
22. apr 2012

@miskakyska inak aj mne včera dosla kniha Dukanova dieta,chcela som najprv tu vyskusat,ale tato sa mi pozdavala viac,lebo mne by ovocie chybalo 😒 ale možno si precitam,zo zvedavosti a pre porovnanie. 🙂 🙂

lubinka26
22. apr 2012

@zoya1 preco mas zajtra uhlohydraty? tusim sme zacali spolu v jeden den a ja mam uhlohydraty dnes.

tak ja mam za sebou 2 hrusky na ranajky, pizzu na obed. bola mnaaam a celu som ju zozrala 😀 vecer este neviem co si dam 🙂

zajtra ma cakaju vitaminy. tak ako je to s tym susenym ovocim? je plne cukru 😠

ketrinn
22. apr 2012

@lubinka26 viem ze je plne cukru ako aj cerstve ale to je ovocny cukor a je lahko stravitelny🙂ak kupis obalene cukrom suche ovocie tak ho umy z toho cukru 🙂

sajmonkaf
22. apr 2012

@lubinka26 kolko pizze sa može spapat?

kacenka1983007
22. apr 2012

@miskakyska ahoj moja,ale nie,tuto dietu nenechám v žiadnom prípade moja,len pokukam aké su ešte varianty,tak tolko toho som zažila Vam poviem kočky moje 😠 a žial nič dobre,nestihala som to tu po vás naštudovat tolko ste tu popísali romány...moja a čo sa ti stalo pokračuješ v diete?

kacenka1983007
22. apr 2012

@sajmonkaf pizza sa može papat jedna porcia,ako normalnej pizze.ja som papala kolko som vládala 🙂 😉

kacenka1983007
22. apr 2012

@ketrinn
@miskakyska som taka rada že som vám tu chybala,no aj vy ste mi moc chybali ♥ ♥ ♥

miskakyska
22. apr 2012

@kacenka1983007 pokračujem,to len taká minidepka ma prepadla...a teraz mam uh objednali sme si pizzu..jak sa nedogrcám(s prepáčením za výraz) bude dobre :o)) a už je lepšie Katka?..dúfam,že sa tu ukážeš častejšie!

lubinka26
22. apr 2012

@sajmonkaf neviem, ja som zjedla celu. kupila som hotovy korpus.

fuuu aj na veceru som si dopriala, ale tak hadam ma dalsie 3 dni neprepadnu ziadne chutky. dojedla som biely jogurt s medom po malej, potom polovicku malej misky nanukovej torty z predosleho uh., dala som tam susene brusnice a oriesky a este som si dala rozpustit trosku horkej cokolady a vytrela som ju bananom 😀
dufam, ze zajtra ovocno-zeleninovy den zvladnem. MUSIIIIM!!!

ketrinn
22. apr 2012

no zenicky moje dieta 😉 aj ja som dnes neodolala robila som tiramisu a neodolala som ,najviac som sa bala aby ma nechitil ten pankrac 😖 ale nic sa nestalo ,zatial 😝 bola taka vyborna mnam ,sice sa mi nestuhla ako som chcela ale dala som do mraznicky a mala chut ako ruska zmrzlina ,no nieco 😲 😲 😲 😵

ketrinn
22. apr 2012

uhlohydratovy den,mrazena tiramisu 🙂

zoya1
22. apr 2012

@lubinka26 Dnes som mala uhlohydraty 😎

zoya1
22. apr 2012

Tak už sme doma z oslavy - porušili sme všetko čo sa dalo 😨 Zožrali sme tam všetko čo ponúkali 😀 Ale zajtra pokračujeme vitamínovým dňom tak dúfam, že ten dnešný deň nepokazí celé naše snaženie - bolo fakt nemožné oddolať. Celá rodina na nás čumela že sme zo začiatku vyjedali len zeleninku - a keďže sme nechceli celej rodine vešať na nos že dietujeme tak sme nakoniec zožrali všetky chody - fuj cítim sa prepchatá a tie výčitky svedomia sú ešte horšie ☹ ☹ ☹

lubinka26
22. apr 2012

@zoya1 tak som to asi zle pochopila. uz som sa zlakla, ze ja som niekde urobila chybu 😀
nic si z toho nerob. ty si mala aspon uhlohydraty, ja som jedla vcera vsetko na skroby ☹ ale uz kaslem na to a ide sa dalej. my to zvladneme, neboj 🙂

moji dvaja chlapi su chori a na mna tiez nieco ide ☹ dufam, ze aspon krpata bude v poriaku. esteze mam zajtra vitaminovy den, prospeje mi 🙂

@ketrinn juuuuj, to tiramisu vyzera uuuuzasne 🙂 ja som jedla vcera u svokry 😀

mijadave
22. apr 2012

ahojte kocky, nie ste same, co ste porusili... 😉 vcera som mala UHT, takze torta u nasich vecer v poho, no ten alkohol 😀 no co uz... a dnes som mala vitaminy, no odolaj, ked sme sli opekat do lesa... 😀 tie spekacky vyzerali fantasticky a peceny chlebik s cesnakom.... jooooooj, no nevadi, ide sa dalej, zajtra bielkoviny... ale vobec nemam vycitky, ved nejde o nic... ide sa jednoducho dalej 😉 prehresky boli aj budu, no kila pojdu dole 😉 😎
@ketrinn to tiramisu vyzera fakt skvele 😉

sotia
22. apr 2012

@ketrinn torta vyzerá nááádherne, mňam....Prosím ťa koľko kilov by za týždeň malo ísť dolu?Či radšej sa nevážiť....

ketrinn
22. apr 2012

@mijadave dakujem moja uz musim s tym prestat 😀 😀 robim same dobrotky v poslednom case,ale nemozem za to citim sa super myslim fyzicky aj dusevne tak ma to bavi ,moj chlap sa smeje ze uz rok som nic take nekuchtila 🙂 ,povedala som mu ze moze byt rad ,ja nepeciem neviem proste chyti ma sajba a ide sa na to nech je aj 12 v noci xiix
@lubinka26 dakujem🙂
@sotia u kazdeho je to ine moja dakedy 1kg dakedy 2.5kg zalezi aj vela na to ako ti spracuva telo atd.neboj pojde to dole malo by sa vazit po vodovom ale ja sa vazim kazdy tyzden v pondelok rano,nemalo by sa ale povedz ked maš vedla postele vahu akuka na teba 😀

mijadave
22. apr 2012

@sotia to je tazko povedat, je to individualne a zalezi na vela veciach... ja som sla dole 7kg za prvy mesiac... je na Tebe, ako casto sa budes vazit, odporuca sa vazit na vodny den, cize raz za 29 dni 😉 ja som sa vazila najprv kazdy ovocny den, no neviem presne, ako sli kila dole, nepisala som si to... no po prvom mesiaci sa vaha zastavila a treti mesiac sa len trosku pohla, cize je to fakt rozne... niektorym sla vaha pomalsie dole, niektorym rychlejsie 😉

mijadave
22. apr 2012

@ketrinn to je super, mna to nechyta nastastie 😀 len nejak v poslednom case uz nemam taku pevnu volu ako predtym, som nachylnejsia porusovat dietku viac ako inokedy 😒

sotia
22. apr 2012

@ketrinn
@mijadave Baby ďakujem, ono potrva, kým sa do toho dostanem...odvážila som sa dnes, takže zajtra bude týždeň, -3,5 kg, ale ktovie, či to takto pojde ďalej