90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dadurka
6. feb 2011

@kubkovka ja neviem co si urobiim ale piect sa mi nechce... asi si urobim spagety zase...

kubkovka
6. feb 2011

@dadurka ja som palovi ukusla z jedneho, ze ci je to take slavne, ale nic moc, kebab v PD na namesti o sto krat lepsi......ja nechcem cestoviny vobec, a kedze som prave po veceri, tak nechcem teraz momentalne nic

dadurka
6. feb 2011

@kubkovka ja som este nevecerala a ani neviem co si dam... ale nemam ani chut naa nic asi si urobim len zel.salat a nejaky napoj rozmixujem...no podla toho aky si mala... te co su k menu chicken burger ten je inak dobrucky...mnamka...

kubkovka
6. feb 2011

@dadurka neviem, ale teda nic moc to nebolo..........

dadurka
6. feb 2011

@kubkovka to zalezi aky je...naozaj...jaaj chutky som si narobila... mozem aj sladke slizee zajtra??

kubkovka
6. feb 2011

@dadurka jasne, mozes, ale u mna je problem, ze sladke u mna nepokladam za obed.....ved vecer si nieco sladke dam, nieco upeciem, len neviem co

dadurka
6. feb 2011

@kubkovka ja mam este tie fanky ,,a na obedik si urobim hrube slize s grankom...mnaaaaaaam

ivella
6. feb 2011

mnaaam,no radsej mam s makom 😉

kubkovka
6. feb 2011

@ivella no to by som si mohla dat na veceru namiesto kolaca........alebo si spravim makovy kolac, ak sa mi bude chciet

kubkovka
6. feb 2011

@dadurka no dnes som ich u nasich videla, ale neochutnala......

kubkovka
6. feb 2011

kde steeeeee??? 😢 😢

perla200
6. feb 2011

ja som tu....boli sme na oslave a odolala som vsetkým maskrtám nič som si nedala....za to na obed hoci mam škroby dnes som si dala rezen...čo už...ale zajtra čo? na nič nemam chut ☹

kubkovka
6. feb 2011

@perla200 no pekne, ze si odolala, to ti tlieskam...........no a rezen tisko zavidim..........a zajtra vobec neviem, asi si spravim pizzu alebo ten posuch z knihy........a nespravis si palacinky plnene sampinonmi?

perla200
6. feb 2011

@kubkovka a to je tam recept?

kubkovka
6. feb 2011

@perla200 jasne, 40ty den

suezana
6. feb 2011

Ako ja vydržím zajtra vodu, keď nevydržím ovocný deň? 😝 😝 😝 😝 😝
na večeru som si urobila uvarený karfiol s čalamádou či čo to bolo... už som bola celkom spokojná, no ale krpec nedojedol chlieb vo vajci, tak som ja dojedla ☹ ☹ ☹ ☹ teraz 🤐 ani som nezbadala, že už je toľko hodín 😕

kubkovka
6. feb 2011

@suezana nevadi a vodovy den je fakt omnoho lahsi, preto chcem aj ja skusit v ovocny den len pit, lebo ked zacnem zrat, tak sa neviem zastavit

suezana
6. feb 2011

No, zajtra ide mm do práce, my s malou asi k doktorke a potom na nákupy, tak sa pomotkáme, ale no neviem, neverím si už zas 🤐
@cumelila ako? Odhodlaná? A @lubikaf ako ? vydržala si?

kubkovka
6. feb 2011

@suezana ty si trdlo, vydrzis a ani nebudes vediet ako, fakt.........

suezana
6. feb 2011

@kubkovka neviem, neviem....teda neviem, či sa mi chce vydržať to 🤐 zabite ma 😠 😅

kubkovka
6. feb 2011

@suezana no tak ja zas robim takto: poviem si, kludne si daj ten rezen, aj zemiaky, aj zakusok, ved nikto ti nebrani, len si daj kedy len chces..........a vtedy sa to vo mne nejako vzburi a just si nedam........jednoducho si to povolim, ze ked musim, tak si dam..........a potom to prejde ani neviem ako bez prehresku

suezana
6. feb 2011

@kubkovka no mne to doteraz išlo ľahúčko.... toto je také pokušenie, kríza menšia...ale teraz ma napadlo, že mamina mi dnes hovorila o mesiaci, čo nám @wedma hovorila, že doteraz ubúdal a preto mi to išlo ľahko, ale teraz pribúda, tak to bude ťažšie...(neviem, či som to dobre napísala 😝 ) a na mňa to asi už platí ☹ 🤐

kubkovka
6. feb 2011

@suezana no ale o to krajsi pocit bude v utorok rano.........zvladnes to, uvidis, ved keby nieco, vzdy si je kde kupit dzus alebo nieco jest

suezana
6. feb 2011

@kubkovka určite sa pokúsim, do kelu, veď som sa tešila, tak čo vymýšľam 😝 Idem si urobiť čaj, to mi pomôže 😉 A možno si pôjdem zajtra zobrať auto a niekde vypadneme.... len neviem kde, keď sme choré 😒 a nemáme prachy 😝

kubkovka
6. feb 2011

@suezana vy nemate prachy? jej, ja som myslela, ze to len my sme tu taki bezprasní.....

suezana
6. feb 2011

@kubkovka noooo, prachu máme, aj pavúka a pavučiny - mm našiel pred chvíľou, lebo sa nám vypálila žiarovka, tak to nejak zrazu bolo pri dvoch vidno 😀

kubkovka
6. feb 2011

@suezana no teda, pavuka mi radsej nespominaj, az ma striaslo.........dnes pojdem coskoro do postele, snad teda

cumelila
6. feb 2011

@suezana ..ahoojky..ano odhodlana..síce idem do prace zajtra a mam toho ajjaaaj ale pokial mi nebude zle tak jasan,ze vydržím...ale do postele asi zapadnem veeeeeeelmi skoro...idem vas doćítať...

suezana
6. feb 2011

@cumelila super 😵

cumelila
6. feb 2011

@suezana 😉
baby a ako to robíte tie jablčka???aj ich podlievate vodou?