90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
11. feb 2011

@ivella no nie je zaco, ja rada najdem nieco, co mozeme, je to lacne a jednoduche a taktiez sa necham rada inspirovat

kubkovka
11. feb 2011

no tak to vyzera, ze vsetci muzi su rovnaky, asi je to zas nejaky ich gen

perla200
11. feb 2011

baby kde ste? ja mam krízu....

silvuska
11. feb 2011

@perla200 tu som, ziadna kriza nie je, sup trosku vody a bude dobre 😉

kubkovka
11. feb 2011

@perla200 tu tu tu.........rychlo pis

perla200
11. feb 2011

písem takže este kúsok pizzy som si dala a par chrumiek....no čo už... ale zato asi 3dcl vody.... zajtra idem konečne do mesta a kúpim si ten fit drink ozaj neda sa to dostat v tescu?

kubkovka
11. feb 2011

@perla200 no tak to si zvladla celkom dobre, to neviem, ja som to kupila v lekarni v tescu......ale skus pozriet

suezana
11. feb 2011

@perla200 ja som to hľadala v tescu, ale nemali, v lekárni to mali v tescu.

suezana
11. feb 2011

@perla200 ani ja som dnes nezvládla - mám v sebe tortu - 1 plátok,ale taký fajn hrubý ...ale na trikrát som ho jedla - ten posledný kúsok 10minút po 20 🤐 a viete, čo je na tom najhoršie? Vôbec mi nechutil, len som to nechcela vyhodiť- no mám ja rozum? 😖 😲 🤐

kubkovka
11. feb 2011

@suezana no teda, mala si mi poslat..........

suezana
11. feb 2011

@kubkovka 🙂 cez skype? 😀

kubkovka
11. feb 2011

@suezana jasne..........chcem klobasku, ale taku normalnu z mraznicky 😉 😉 😀 😀 😀

perla200
11. feb 2011

@kubkovka myslís? jediné čo ma utesuje že to bolo v rámci UHT hoci bolo pol 9:( aj to slané:(

kubkovka
11. feb 2011

@perla200 to nie je nic hrozne...........no idem ja za malym, lebo reve ako tur, tak dobru noc

suezana
12. feb 2011

Dobré ráno, kde ste všetci? v posteli s manželíkmi sa vyvaľujete, čooooo? 😀

perla200
12. feb 2011

@suezana no iste....upratujem po dcére, ktorá sa rozhodla strúhat ceruzky🙂))

ivella
12. feb 2011

ahojte,ja leda tak v posteli sice s dvomi chlapmi,ale ...jeden mensi nez druhy 😅 😅

kubkovka
12. feb 2011

@perla200 no pekne, ta moja si uz stihla rozrazit peru

cumelila
12. feb 2011

ahojte,dnes je tu nejak tichúčko 🙂 ...baby a aj Vám pomáha ten fit drink?A ja som dnes po týždni skocila na váhu...a necelé 2 kila dolu 😵

kubkovka
12. feb 2011

@cumelila no mne ano, zasyti ma na dlhsiu dobu.......akurat si idem dat aloe vera, dnes mam vitaminy........

suezana
12. feb 2011

@cumelila mne teda vôbec nepomáha - vláknina neúčinkuje 😠 😝 ale chutí, taká zmena...

kubkovka
12. feb 2011

@suezana no teda, ty si narocny uzivatel 😀 😀 😀 dnes mas bielkoviny, sa ti zije

suezana
12. feb 2011

ja som si bola dnes kúpiť rifle a nič nemám ☹ doteraz som sa ako vytešovala zo seba, ale dnes....ten pohľad v kabínke do zrkadla a ako sa rvem do tých otrasne 😝 a neviem pre koho ušitých 🙄 riflí.... 😢 takže dnes ovocko a musím cvičiť, cvičiť, cvičiť ☹ vôbec nie som so sebou spokojná a to mám 6,5kg dole....bože ako som vyzerala predtým? 😕 Viem, hrozne 😝 pred vianocami som si chcela kúpiť tepláky a nekúpila som....nemohla som sa na seba pozerať ... trošku som sa rozkecala, som naštvaná... mm mi dal peniaze, nech si idem niečo kúpiť a nič nemám 😢

suezana
12. feb 2011

@kubkovka dám si s vami ovocko a pôjdem s vami.... nejako ma opúšťa elán, keď je mm doma 😖

suezana
12. feb 2011

@kubkovka a chutila ti tá kapusta z lidlu? Ja som si to kúpila aj dnes a mám to teraz na obed...

perla200
12. feb 2011

@suezana no tak si daj ovocko a pôjdes s nami.....ja mam ovocný šalat ako vždy....a celkom chutí.... no uvidíme dnes ma moja mamina narodky tak ideme na party tak som zvedavá ako odolam šiškám, chlebíčkom, zakuskom....ach jo 😅

perla200
12. feb 2011

a inak dnes mam meniny🙂 teda akože🙂

kubkovka
12. feb 2011

@suezana chutila, mala som troslu zeleninovej polievky a chrumem salatovu uhorku, fuj
ale dusim si kapustu, tak ak by bol hlad.........

kubkovka
12. feb 2011

@perla200 tak akoze vsetko najlepsie 😀 😀 😀

suezana
12. feb 2011

@perla200 jasné, všetko zlé nech ťa obchádza 😉