90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mirka1111
4. apr 2011

najstarsi ma 3,5, prostredna bude mat za 2 mesiace 2roky a najmensi ma 7,5 mesiaca 🙂 niektore deti prichadzau k rodicom neskôr, akosi rodicia naplanuju a praju a asi prave preto potom niektore prichadzaju skôr ako si rodičia pôvodne naplauju 🙂 ale som stastna. ked si spomeniem ako som este pred par rokmi plakala, ze chcem uz bábo... teraz mam presne opacny strach 🙂 nechcem sa ruhat, ale uz dooooost!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kubkovka
4. apr 2011

@maranat polievku mozes zo zeleniny hocikedy, ked das zemiaky, skroby.....no a taku samotnu hociktory den, napr. ked ta pochyti hlad, lepsie ako keksik alebo kolac

kubkovka
4. apr 2011

@mirka1111 no ja mam len dve, ale nateraz fakt dost.........

suezana
4. apr 2011

Pre všetky baby, ktoré skúšajú nezmyselné a drastické diéty - práve som to našla:
UPOZORNENIE PRE VšETKY žENY, KTORé SKúšALI MNOHO DIéT: VEľMI PRAVDEPODOBNE STE SI NEVHODNýMI DIéTAMI Už TAK SPOMALILI METABOLIZMUS, žE BY STE ZAčALI PRIBERAť AJ PRI ENERGETICKOM PRíJME, KTORý MY ODPORúčAME. tO NEZNAMENá, žE VýPOčET JE ZLý, ZLE FUNGUJE VAšE TELO. POKAZILI STE SI HO.... (ak vás zaujíma viac, tu je to
http://www.chudnutie-ako.sk/bmi/index.php
dole naspodu. Len chcem povedať, dajte si pozor na diéty

suezana
4. apr 2011

@mirka1111 aha, už to vidím aj v pase - predtým to nebolo vidieť 😉 Lujza je krásne meno 😵

ingridka22
5. apr 2011

ahojte 🙂 dievčatá, ja včera škroby bez prehrešku, aj cvičiť som bola 😉 a večer, keď to na mňa prišlo, dala som si len jablko, nič iné ako inokedy 😅 veru, musím zabrať, inak som stratená 😕 leto sa blíži a ja nechcem mať na sebe tie roztrasené faldy 😠 tak majte pekný, úspešný deň a večer sa ozvem, či som dnešok nepokazila 😉 držte sa 😵

kubkovka
5. apr 2011

@ingridka22 no ja skroby dnes..........uvidime

kubkovka
5. apr 2011

@ingridka22 a velkáááá gratulááááácia

tinna88
5. apr 2011

Ahojte dievcata, ako sa mate po vikende?
Takze ja : cele zle:( v nedelu som pokazila ovocny den ( mali sme oslavu a jednoducho kolac bol velmi lakavy) a vcera som mala bielkoviny ,ale dala som si k masku aj dve lyzicky zemiakov....cize je to na figu po vikende
A dnes zacinam uplne odznova ( bilkoviny)....
Chcem sa spytat ci leco s vajickom je vhodne na bielkovinovy dnik???? lebo mam na leco strasnu chut🙂
A @suezana gratulujem k 10ke🙂
Dnes sa chystam aj behat, cez vikend som sa k tomu vobec nedostala🙂
A ako sa dari, ako sa matte?
Prajem pekny slnecny dnik 🙂

kubkovka
5. apr 2011

@tinna88 leco je v pohode..........aj ja by som si dala, ale pockam az na cerstvu zeleninu

ingridka22
5. apr 2011

@kubkovka, ďakujem, ale gratulácie si nechajme na neskôr, keď budú dole nejaké kilečká 😉 lebo my dve sa stále len motáme hore-dole, akoby sme boli začarované 😎 tak si držme palce, nech sa nám to konečne podarí 😵 teraz letím preč, ale večer sa ozvem, ako som sa držala 😉 😵

tibinka22
5. apr 2011

Caute baby, zasa som sa dlho neozvala, ale mala som nejake zle obdobie a tak som vsetko za par dni pokazila ☹ Som nastvata sama na seba 😠 ale ja ked mam proste stres, ja jem... no ale chudnut musim, cize dnes nanovo a drzte palce, nech he to bez prehreskov, lebo ja chudnut musim... takze ak dovolite, v tabulke si prepisujem datum, dokonca mi pribudlo kilo a pol 😝 😖 Takze dnes bielkoviny 🙂

@suezana A Tebe gratulujem ku krasnemu vysledku, aj ja sa snad o tri mesiace budem moct niecim pochvalit, verim tomu 😎

adamko05
5. apr 2011

ahojte
práve som si naložila špenatove halušky 😝 ... mnam
a idem vas skusiť prečitať

adamko05
5. apr 2011

no moc ste nenapísali odkedy som vas včera čitala naposledy 😀
@tinna88 lečo s vajíčkom - super 😉
@ingridka22 ideme sa snažiť spolu
mna dako motivuje to, že poobliekam veci, aj ked na vahe to je len dake 3,5 -4 kg 😉

tinna88
5. apr 2011

Dakujem za odpoved🙂
@kubkovka Ja leco pravidelne zavaram z domacej zeleninky a potom v zime chuti ako letne 🙂 🙂
to je taky receptik, ze ani nezhorkne a je uzasne🙂
@adamko05 spenatove halusky? a s cim ???? , napises mi prosim receptik?
Dakujem🙂
A dobru chut🙂

adamko05
5. apr 2011

@tinna88 tu je recept http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=958 - ja som mala doma bryndzu, tak bryndzova omačka... možno to neni uplne že podla diety, ale nedala som si chlieb, to ta muka miesto toho.. inak by tam nemalo byť nič, čo sa v bielkoviny nesmie
a to je niečo pre mna, lebo to na večeru môžem bez chleba alebo môžem jogurt a je to OK

mimika4408
5. apr 2011

@ingridka22 dakujem ingridkaaaa 🙂 , ozaj je to fajn pocit ....uz sa tesim ked sa v lete povyzliekam pri mori a vsetci budu kukat, ze aka zmena 😀 😀

mimika4408
5. apr 2011

ahojte dievcata, tak ja sa vam uz ododnes zase mozem venovat...tatina som doobeda odviezla do budapesti na letisko a uz aj doletel ☹ ...no ale do velkej noci to ubehne a zase budeme chvilku spolu 😉 . nas Tonko je dnes 2.den v skolke....vcera to docela uslo, rano sa tesil a bez problemov isiel aj dnu, ucitelka povedala sice ze si poplakal cez obed ale , ze to celkom dobre zvladal. dnesny den uz bol horsi 😒 , rano velky rev v skolke 😢 tak sa nam veru aj so stiahnutym hrdlom odchadzalo so skolky a veru aj slzy na krajicku som mala 😢 😢 , uvidim co mi povedia poobede ked pojdem pre neho....a dalsie sklamanie ho caka chudacika ked zisti, ze tato uz odisiel ☹

tinna88
5. apr 2011

@adamko05 🙂 dakujem pekne...
a mozem kombinovat,ked si dam na obed leco, na veceru jogurt??? 🙂 to by bolo fajn...ja ze sa to nesmie:(
@mimika4408 velka noc je tu cochvilu , ubehne to ako voda...a myslim ze pre vela deti je prvy tyzden v skolke dost narocny....sestrine deticky tiez plakavali ,ale po dvoch tyzdnoch to preslo..... je to nove prostredie, novy rezim a predsa akasi samostatnost ( bez mamky, co je pre deti nepredstavitelne v tomto veku)
Aj nas to caka a viem ,ze ked ju necham v skolke aj plakat budem 🙂

mimika4408
5. apr 2011

@tinna88 veru, veru....pocut ho tam plakat nebolo ktovieco ☹ 😢 . dokonca vecer mi zaspaval zase na ciciku ,co uz od septembra nerobil,tak si ho stiskal 😀 😀 😀 darmo, pocit blizkosti a bezpecia 🙂

kubkovka
5. apr 2011

no ja teraz pecene zemiaky a kapusta, ale doobeda boli prehresky, keby mozem, nakopem sa......nejako sa nemozem rozbehnut, teda lepsie povedane zabrzdit nenazratu papulu 😀 😀 😀 😀

adamko05
5. apr 2011

@tinna88 nesmie sa to.. ale ja som mala na obed mliečne, tak večer môžem jogurt 😉

adamko05
5. apr 2011

@mimika4408 tiež som neraz šla zo škôlky zo slzami na krajčíku a to môj maly vždy plakal vraj,a ž sa zavreli dvere (trvalo to asi 3 tyždne a cca každe rano možno 10 min. len).. ale aj tak mi to bolo luto..

adamko05
5. apr 2011

ja neviem,č o zajtra... škroby.. niečo, čo si v práci prihrejem.. zemiaky nie (aj ked tie by som si dala najradšej) asi si urobím zeleninove rizoto...

mimika4408
5. apr 2011

@adamko05 ja viem, ze to prejde casom len je to tazke aj pre neho aj pre mna ☹ . ja som uz vcera vecer vedela, ze dnes bude zle lebo uz vcera vecer v posteli zahlasil, ze on zajtra do skolky nejde, ze lubim ta maminka a budem s tebou doma 🙂

mimika4408
5. apr 2011

@adamko05 ja som si dnes urobila zemiaky pecene v supke s kuskom masla a solou....mnaaaaaam ani salat som nepotrebovala 😉

tinna88
5. apr 2011

@mimika4408 🙂 nie nadarmo sa hovori mamka je len jedna🙂 aj u nas, ked je manzel doma je na nezaplatenie ( pre malu boh)....ale pride vecer a musi ist spinkat a uz mamku stiska🙂)))
@adamko05 aha dakujem za info..cize na veceru si dam asi len nejaku zeleninu, bo leco uz nechcem 🙂
pre mna je najhorsie,ked je vonku tak ako dnes a musim byt doma , vtedy mi normalne z ,,nudy,, skvrka v bruchu .....musim si najst nejaku robotu,kym mi mala spi..lebo myslim len na jedlo a to je zleeee:(
ja uz chcem slniecko 🙂

adamko05
5. apr 2011

@mimika4408 len zemiaky su mnam čerstve, nie ked si ich ja večer dnes urobím a zajtra ich budem jesť okolo pol jednej až.. to eee 😒
@tinna88 na večeru si uvar vajíčko na tvrdo, alebo praženicu

tinna88
5. apr 2011

@adamko05 🙂 dakujem si strasne zlata.....ja z tej knizky nevarim, niekore recepty sa mi zdaju ...hm...take ee a zbytocne narocne🙂
No Vivka mi uz vstala, takze vas opustam a prajem pekny zvysok dnika...
PAAP

maranat
5. apr 2011

ja dnes len svoj piaty dnes a uz dve kila dolu 😵 vytesujem sa, ale zacala som aj cvicit, behat, bicyklovat asi preto tak rychlo 😝 bodaj by mi to vydrzalo, ale doteraz som nemala este ani jeden den bez prehresku 🤐 no a co 😀 skusala som suknu z leta a uz ju zapnem 🙂 a to co tam vybehlo cez pas, hadam casom zmizne 😀 😀