90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
5. apr 2011

@tinna88 počúval rádio mm v aute 🙄 dosť je múdry potom...hlavne, keď Adelu a Sajfu počúva 😀 😀 😀 😀
morcadela - neviem, ja som si dala - asi takto, že trochu menej a veľa kečupu. Ale len preto, že ostalo z dňa predtým, čo mali naši a nechcela som to vyhodiť. Ja som si urobila: na cibuľke som opražila v mixéry pomixovanú zmes: šampiňony, kečup, lečo, olivy,...a kadečo... a predstav si aj mm chutilo, malej nie 😉 Keď neni čas a je chuť, ja si dám aj morcadelu.

tinna88
5. apr 2011

@suezana mozem ti len odporucit ,aj my v tom varime a dost vela🙂
zemiacky, zeleninku - vlastne to jedlo ma taku inu chut🙂 a dost to krati cas a aj setri riad ( nie je tolko bordelu z varenia)
ja mortadellu mam celkom rada( od tehotenstva 🙂))))
inak lubim velmi cestovinky , moc..ale take co sa nesmu kombinovat 🙂)))) s tuniakom..🙂 a tak🙂
A este zjem aj pesto ...ale nie bazalkove bleeeeeeeeee

tinna88
5. apr 2011

@adamko05 sladke sny 😎
a pekny den🙂 zajtra 🙂

tinna88
5. apr 2011

@suezana ..no tak adela a sajfa.. to sa ani nedivim🙂
ale aspom sa nenudite🙂

suezana
5. apr 2011

@adamko05 puding je mlieko a prášok je škrob 😕 to nejde dokopy..... teoreticky 😉 Ja som puding za diétu nemala....len pudingové koláče 😅 🤐

suezana
5. apr 2011

@tinna88 ak ľúbiš cestoviny, kúp si v nejakom ázijskom bystre opekané rezance čisté (dávajú tam aj trocha sojovej omáčky a kapustu surovú) je to neskutočne dobré a stojí to 99centov - naješ sa 😵 😵 😵 😵 😵 ja neviem dojesť toho...nosím si to domov a celú cestu mi tečú slinky 😅

tinna88
5. apr 2011

@suezana 🙂 k tomu parnemu hrncu ja mam tomuto podobny
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_parne-a-elektri...
mamina ma tefal a je uplne spokojna, stal nejakych do 40 eur ......podla man je to zdrave velmi 🙂

tinna88
5. apr 2011

@suezana mate super napady 🙂)))) lubim velmi rezancce 🙂 a musli s mlieckom asi nehrozia, ze???? alebo ryzove chlebiky 🙂
mnaamkyyyy🙂

suezana
5. apr 2011

@tinna88 , adamko, dik aj za info o parných hrncoch. Ja som si myslela, že je to len reklamný ťah 😕 nezdalo sa mi, že by to mohlo byť aj chutné.....až keď teraz vy píšete...určite porozmýšľam 😉

suezana
5. apr 2011

@tinna88 musli môžeš s ovocnou šťavou alebo ssuché - ja ľúbim suché - na UHT večer chrumkám 😉 pripravujem sa tak na ovocný deň 😀

suezana
5. apr 2011

@tinna88 ryžové chlebíky? to neviem, ale veď prečítaj si čo obsahujú a zaraď 😉 radšej to, ako potom vyjesť v noci chladničku 😉

suezana
5. apr 2011

normálne si viem predstaviť chuť, vôňu, .... 😵 😵 😵 😵 😵 🤐 ach jaj 😔

tinna88
5. apr 2011

🙂
musli s ovocnou stavou som este neskusala,ale moze to byt fajn 🙂))))))) zaujimave ze sa smu cez uht 🙂))))
a tie chlebiky len cez skroby
mna cez ovocny den strasne boli pankreas ( asi banan mi robi zle) mala som uz aj zapeknae ovocie a skoncila som na pohotovosti s podrazdenym zlcnikom ( som to skusala uz davnejsie..ale nie v tetjo diete)
tak neviem co budem robit🙂
a k masku cez bielkoviny mozem zavaranu cviklu?: alebo k rizotu?

tinna88
5. apr 2011

@suezana ty si z nitry??????????????????????? ja tiez 🙂
a robis mi riadne chute🙂

tinna88
5. apr 2011

nejak mi nejde stranka :(

tinna88
5. apr 2011

@suezana idem ja spat, lebo rano bude zas krute vstavanie
zelam sladke sny

mimika4408
6. apr 2011

dobre ranko babulky, ja tu tak na rychlo docitavam ako ste sa rozpisali 🙂 , je tu vela novych tvari tak zdravim vsetky! vychutnavam sa svoje caffe a o chvilu idem maleho zobudit a sup-sup do skolky 🙂 ...uz teraz mam z toho traumu ja ked si predstavim, ze zacneme den zase s placom ☹ . dnes mam na plane velke upratovanie 😉 a uht 😀 😀
tak vam prajem vsetkym krasny a uspesny den a nech sa nam dari!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzana1710
6. apr 2011

ahojte baby..ja len tak narychlo..nemam cas sem chodit..neviem kde mi makovica stoji..mam na strazenie 2 deti a to musim zvlast varit aj pre ne aj pre mna..no hruuuza..plus sa mi dost rozbehli inzeraty na vecicky,tak len balim a beham na postu a proste stale sa nieco deje..naozaj nemam ani cas vas citat a ani nic..mozno aj takto schudnem viac,lebo ozaj mam toho dost a takto to pojde az do prazdnin letnych 😀 😀 😀 dietovat zatial dietujem aj napriek tomu,ze som chora jak fras a nemam ani hlas,ale kaslat na to..kila idu pomalicky dolu..no uvidime co to urobi na velku noc..tak sa mi tu drzte a dietujte poriadne 😀 😀 😀 😀 pa pa..sem tam napisem,ale citat ozaj nemam kedy..vecer padam od unavy na hubu..s malou o 19.00 zalomim jak male babo 😉 😉 😉

zuzkakach
6. apr 2011

ahojte tak ja som tu nebola uz velmi dlho 🙂 neako nestiham a nemam ani prehlad ako pokracujete ja mam dnes vodu uz tretiu a v sobotu koncim no mozno si to predlzim o jeden tyzden lebo minule som to trosku flakala. No som zvedava co zajtra vaha, lebo posledny mesiac sa to skoro vobec nehybalo...

suezana
6. apr 2011

Ahojte.
@mimika4408 dúfam, že ste ráno super zvládli 😒 neboj, plač jednoducho patrí k tomu - ja mám 5 ročnú a tiež sa naplakala kvôli spávaniu 🙄 ale že už nemusia od tohto týždňa predškoláci spávať - tak dúfam bude dobre. Ešte stále sme doma s kašlom - ale už je to fajn, do škôlky ide až od pondelku. Zajtra ideme na krv na imuno do Levíc ☹ sa teším na ten rev 😝 A ako tie učky? ako ste to poriešili všetko?

suezana
6. apr 2011

@tinna88 ja som ZM priamo a ty? No veď som sa čudovala, že píšeš o špatnom počasí a u nás svieti slniečko... ale mm hovoril, že tu pekne a partizánske dážď hocikedy 😕
Cviklu ja beriem ako zeleninku - takže hocikedy - má veľa vitamínov. Aj ja môžem 😉 Ovocné dni môžu byť aj zeleninové, alebo pi len šťavy... skrátka skúšaj. Dúfam, že som ti dobre napísala tie musli - ale kuk v diéte - tam to je napísané....idem to pohľadať 😉

suezana
6. apr 2011

@zuzkakach
@zuzana1710 no baby, to je dobre, že nemáte čas... veď načo vysedávať pri pc, keď je tak pekne 🙂 ste zlaté, že ste si spomenuli 😉 držte sa 😉

suezana
6. apr 2011

@tinna88 no našla som pri UHT - k tomuto dňu patria pohánka, proso, jačmeň a iné obilniny - tak musli sú obilniny, nie?

mimika4408
6. apr 2011

@suezana cauko, ja az teraz pri kave sadam k pc, lebo som bola taka rozladena z rana , ze som sa pustila do upratovania a teraz mam po obede pauzu a tesim sa , ze o chvilu uz pojdem pre drobca. dnes to bolo uplne najhorsie, on zacal plakat uz rano doma ked som ho prisla budit a videl, ze ja uz som vychystana ☹ , vraj "ja nejdem do skolky, zostanem s mamou doma"....no a potom len plakal a plakal...v skolke az reval....a ked som zavrela dvere do triedy , chvilu pocuvala a krik ustal tak som sa zase rozrevala ja 😢 😢 ...mne je ho tak strasne luto.... on si chudatko moje mysli, ze za trest ho tam davam lebo ho nelubim ☹ ☹ ☹ ☹ ...poobede mi vzdy opakuje "lubim ta maminka, ja chcem byt s tebou doma".....dnes mi aj svokra volala z Talianska, ze ako sme zvladli rano lebo vcera som jej cez skype hovorila, ze tam nechce chodit 😒 ....no uvidime dokedy toto trapenie potrva..... tatino mal prist na velku noc, ale babka mi dnes volala ze ju budu operovat 18. na koleno a ze ci nedojdeme....tak napokon este my pojdeme dole...aj ked teraz je to uz s tou skolkou take, ze nechcem ho velmi odvykat a okrem toho mam tie hlasenia na Up. preco budu malej brat krv?len preventivne alebo ma nejake problemy?

kika25
6. apr 2011

Ahojte dievcata, ja mam dnes len 6 den diety a dole 2kg 😵 😵 😵 a to si dam aj kavicku s mlieckom denne a obcas aj nejaky ten prehresok sa pritrafi,najma vecer 😅
ale fakt je ze som bola zvyknuta jest strasne vela,teda aj ked som nebola hladna,teraz jem menej ako polovicu toho co predtym a nemam pocit ze by som bola hladna,teda niekedy vecer ano ale nie je to take strasne...len ma napadlo ci je vobec zdrave schudnut nejako vela za kratky cas...teda nie ze by som sa stazovala,citim sa super,aj rifle mi zacinaju byt volne a necitim sa byt tak unavena ako predtym ale predsa...podla mna tak2-3kg dole za mesiac je fajn ale nejako vela naraz zhodit nemoze telu uskodit?
Dnes mam skroby a na obedik francuzske zemiaky ale ja bez vajicka a salamy a namiesto smotany paradajkovy pretlak s bylinkami🙂 mnam (to len pre inspiraciu...)

tibinka22
6. apr 2011

Caute baby, tak som na to isla odznova, ako som pisala, a vcera aj dnes uuplnaa pohoda, bez prehreskov, dnes ryza so sojou... to lubim aj ked prave nedietujem... zajtra uhlohydraty, ale ziadne maskrtenie nebude, kedze som to pokaslala.... 🙄
@kika25 dik za insipraciu, urcite skuuusim 🙂

dajna11
6. apr 2011

ach baby....vyfackala by som sa...dnes som si krásne urobila hrstkovú polievočku...mnamky,napapala som sa.....a potom prišla kamoška že s pizzou......no dala som si,priznávam...koza jedna!!!!!takto hrešiť...už nevečeriam!!!

adamko05
6. apr 2011

ahojte ženy
ja dnes uplna pohoda, ani nebolo čas myslieť na jedlo moc.. doobeda v prácí toho bolo dosť, tak rizotko mi zachutilo potom o pol jednej a poobede som bola v Tescu, potom rychle doma kava, išli sme k svokrovcom a potom na ihrisko, domov sme došli o 19tej, akurat čo som si zemiaky hodila do pary a o pol 8mej som až jedla.. a ani som nepojedla všetko 😕 .... mali mali hranolky, ale ja som odolala 😉 , snad další uspešny den bude za mnou

inak ani nič... teda anoooo.. rano som sa važila a 63,5, su to mini ubytky, ale mne MAXI tešia 😵

@dajna11 ved pizzu si v podstate dnes mohla a to čo bolo na nej (syr, šunka) to ti je odpustene, ved toho bolo malo 😉
@suezana taka otazočka.. tie rezance nie su nahodou ryžove (z tej Pandy myslím).. ja som ich nikdy nejedla, mne tieto veci moc nejdu na chut z tychto rychlych občerstvení... tak preto sa pytam.... a s tym pudingom maš pravdu... to som si vôbec neuvedomila... ale isto si urobím na bielkoviny niekedy napriek tomu 😉

adamko05
6. apr 2011

inak som práve dovarila omačku šošovicovu, to mame všetci veľmi radi, 😉 ale ja si to teraz odpustím, asi na dlhšie ešte... nevadí...
zajtra mam volno, neviem čo na obed, uvažujem o posuchu s cesnakom (ten recept, čo je v knižke) alebo cestoviny s orechami.. no ešte uvidím.. a na večeru neviem, ale dosť sa mi o keksíku dakom "sníva"- možno kupim Milu či Horalku (alebo obe 😀 😕 ?) a bude večera.... dnes ešte kolače su, ale MM ich isto rano zdola ku kavičke 😉