90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

stellina1982
19. nov 2014

Baby nedrzim.ale mala som bielkov.tyz dala som dolu 2 uvidim ako to pojde.kazdopadne som obmedzila porcie a sladkosti

lydka84
19. nov 2014

@stellina1982 super držím palce aby to takto šlo aj ďalej

czorky
19. nov 2014

@lydka84
Fiha, tak dakujem...takze CHUDNEM ZDRAVO 🙂

zofinka6
20. nov 2014

Ahojte kočky, takže 2 dni za mnou, zatiaľ som sa nevážila. Len som si všimla, že nám doma zostáva nejako veľa pečiva... 🙂 Tiež sa stotožňujem s tým, že v práci to ide ľahšie ako doma, kde na každom rohu číhajú nástrahy.

barbadossa
20. nov 2014

@lydka84 noo to prve ma napadlo 🙂 a ty ako pokracujes drzis sa ?

barbadossa
20. nov 2014

@czorky hmmm veru ani to neni zle juuuj taky cerstvy rohlik 😀 noo aj fotky a aj okolie ked ta pochvali ako dobre vyzeras mne to vzdy nakopne naladu 🙂 aj sa fotis pocas chudnutia ?

22janulienka22
20. nov 2014

@lydka84 ja som sa už dlhšie nevážila, ale myslím, že keď sa postavím na váhu, budem spokojná 🙂 na oblečení to už cítim a dokonca som si MUSELA 😀 kúpiť nové nohavice 😀 pri poslednom vážení som mala o 9,2 kg menej...a ešte ma čaká mesiac

lydka84
20. nov 2014

@czorky ano zdravo, si na spravnej ceste a to je dolezite 😉

lydka84
20. nov 2014

@zofinka6 suhlasims tebou s tymi domacimi nastrahami, ja prave premyslam co zjem skor ako sa pustim do peciva alebo sladkosti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
20. nov 2014

@barbadossa ja hroza a des .no snad sa nastartujem zas ....lebo sa mi vobec nepaci ako vyzeram v zrkadle 😖

lydka84
20. nov 2014

@22janulienka22 supeeeer len tak dalej 😉

lydka84
20. nov 2014

baby, čo hovoríte na taku potravinu s nazvom QUINOA ??? kam by ste to zaradili ???? je to obilnina, cize UH alebo medzi škroby?? či tým že je to z rastiliny tak neutral ku všetkému ???
Poradte.....vygooglila som si o nej toto :
Drobné guľaté zrná, ktoré pripomínajú lúpané proso alebo kuskus, sú semenami rastliny chenopodium quinoa, (česky – merlík čilský). Aj keď vzhľad rastliny aj spôsob použitia semien zavádza k zaradeniu mezi obilniny, v skutočnosti sa jedná o pseudoobilninu. Podobne ako z pohánky alebo amarantu z nej možno získať múku, ale botanicky nepatrí do čeľade lipnicovitých medzi klasické obilniny. Výhodou pseudoobilnín je, že neobsahujú lepok a preto sú vhodné pre tých, ktorí trpia coeliakiou.

pridavam aj obrazky ak by ste to nepoznali 😉

lydka84
20. nov 2014

a este jedna ked uz je uvarena

angelika23
20. nov 2014

@lydka84 ani sa nepýtaj cvičím každý deň 25 -30 min na orbitreku , varim si každý deň poctivo , pijem vela vody s citronom , a anijeden jediný gram dole nič už vyše mesiaca !!!!

lydka84
20. nov 2014

@angelika23 zeby si naberala svalovu hmotu z cvicenia ?? a co cm? ani tie neklesaju ??

czorky
20. nov 2014

@barbadossa
No na fotenie nejak nemam cas :( ...ale ked dosiahnem svoje velke finale ;) ...tak si urcite najdem fotku z dovolenky a aktualnu na porovnanie 🙂 ...

czorky
20. nov 2014

@angelika23
Tiez si myslim...mozno je dobre na zaciatok prestat s cvicenim a drzat len dietu...a zalezi tiez na tom ako casto sa stravujes a cim...je to taka dost cudna hranica, ktoru si podla mna kazdy musi najst sam pre seba, ja som na tom bola podobne...uz viac ako dva roky zijeme zdravo, jeme len naturalnu ryzu, pseno, krupy, vela zeleniny, ovocia, na ranajky len ovocie, malo maska a ked tak domace ako aj vajicka...chodila som do fitka, s malym narobim denne niekolko km a nic a nic...ani deko...
Az som sa vyprdla na to, zacala som s touto 90dnovkou, chodim normalne len dó skolky a nazad, plus dake nakupy to je tak 2-3km denne a inak nic...rano ovocie, obed podla toho aky je den a vecer polovicu z toho obeda...ak som hladna tak si pred obedom dam uz trosku mini porciu z toho co budem mat na obed a za mesiac 4,5kg...a 16cm dokopy...tak to skus takto...a ak ti nevyhovuje 90dnovka, tak skus Macingovu, alebo inu dietu...podla mna, na kazdeho plati ine len treba skusat, no bohuzial to niekedy trva dlho...a niekedy este dlhsie...ale verim, ze sa da najst...treba vziat do uvahy kolko mozme obetovat casu, penazi, energie a nic nesilit (to som tu uz niekolko krat spominala)...a urcite to pojde...moja sesternica je napriklad 3-4krat tyzdenne takmer 3 hodiny vo fitku, trosku obmedzila porcie, ale inak je uplne vsetko a kedykolvek...no ja nemam cas ani peniaze na nieco taketo...a strasne nerada sa potim 😝 ...ja radsej prestanem jest 😅 ... urcite si kazdy nieco najde co sedi len na neho a pritom ho to neubija 😉

angelika23
21. nov 2014

@czorky @lydka84 Ja som ju držala pred rokom no a schudla som 16 kg , no a teraz by som chcela ešte dalších 10 . lebo počas tehu som nabrala 26 kg. No žial ani cm sa nepohli no ja pre smenu radšj budem skakať ako prestať jest 🙂 dakujem za rady 😉

barbadossa
21. nov 2014

@lydka84 a coze nepokracujes ? ci drzis a porusujes ? a ako si uz daleko ?

barbadossa
21. nov 2014

@czorky presne to aj ja planujem nech porovnam zmeny :D

barbadossa
21. nov 2014

@angelika23 ahoj citala som tvoju spravu a pochopila som spravne ze sa ti uz nedari pri tejto diete schudnut ako prvy krat ? aj suseda to drzla uz viac krat a ked drzla prvy krat tak tiez krasne schudla tusim 16 kg a druhy krat len polovicu a to az po rokoch .... ja len ze neni si sama komu sa nedari asi uz telo si zapamatalo ze si drzala takuto dietu ....

janka7177
21. nov 2014

@barbadossa Ahoj, budúci štvrtok mám 1. vodový deň, neviem či ho úplne dodržím, nechcem sa v práci zložiť, ale asi aj u mňa to bude menej kg, ako prvý krát. Ale nevadí, aj tak som šťastná, že to ide dolu a zvládam to o moc lepšie ako kedysi. Budúci víkend idem na dámsku jazdu, tak si kúpim o číslo menšie rifle, lebo terajšie sú mi voľné. 😀 Dnes ma kolegyne v dobrom provokovali v jedálni, na obed dostali čok. musli tyčinku a začali si ju vychutnávať a ospevovať, aká je dobrá. Majú však smolu, ja mám dnes sacharidy a zákusok je už v chladničke. 😀

lydka84
21. nov 2014

@angelika23 k skakaniu sa od zajtra pridavam aj ja kedze u man je to podobne ako u teba,.,,,

lydka84
21. nov 2014

@barbadossa tri dni drzim potom dva nie cele zle, zavislacka na sladkom som ach jaj .... mala by som mat v pondelok prvu vodu takze od utorka idem dalsi mesiac snad sa nakoplnem uz ale musim zacat sa aj hybat konecne

janka7177
21. nov 2014

@lydka84 Nevzdávaj sa, stojí to za to, ten úžasný pocit, keď pozrieš do zrkadla a môžeš si kúpiť, čo sa ti páči. 🙂 🙂 Keď si na to spomeniem, hneď mám lepšiu náladu. Dúfam len, že to nepokazím ako predtým a všetko bude späť. Mám obavy z tej vody, v práci musím byť sústredená.

lydka84
21. nov 2014

@janka7177 nechcem to vzdat ale ja blba stale pokazim 😖

barbadossa
22. nov 2014

@janka7177 hehe tak si s nimi vybabrala 😀 a zákusok lepsi ako musli nie 😀 ja som necitala vsetky prispevky a z toho co si pisala mi tak prislo ze ti to nejde uz tak rychlo tak som ta chcela povzbudut ze si neni sama 🙂

barbadossa
22. nov 2014

@lydka84 len sa poriadne zapri a ides do toho na plno vsak ked mas chut na sladke tak si daj len kusocek aj ja to tak robim ked mam strasnu chut na nieco .... som aj ja hovorilaraz za mesiac je voda keby dali skor ze mozes zjest cokolvek juuuuuj to by vyzeralo 😀

lydka84
22. nov 2014

@barbadossa prave ze ja som taa e ked si dam kusocek tak uz nemam mieru potom.....

janka7177
22. nov 2014

@barbadossa Ahoj, prvýkrát som mala za mesiac -7,5 kg, teraz mám 24. deň a mám -5,1 kg, ale i tak sa vytešujem. 😀 Povedala som síce, že sa odvážim až po 29. dni, no nevydržala som. 😎 Radšej pomalšie, hlavne, nech to ide. 🙂 Manžel mi vraví, že vidieť.