90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zujka2
14. aug 2012

@lucky14 kokšo, tak ja dnes chudnem poriadne 😀 uvarila som si púpavový čaj, akože detox 😀

lucky14
14. aug 2012

@zujka2 Noooo. To som este neskusala. A co funguje? Si stale na WCku? Ako casto sa vazis ak sa smiem spytat? Lebo ja na vahu skacem kazdy den ako strelena. 😉

zujka2
14. aug 2012

@lucky14 tak zatiaľ som sa nevážila. ale chcem sa až na ten vodný. uvidím či vydržím. lebo tiež som mala taký koníček sa stále vážiť. hej na wcko chodím dnes stále aj mimo púpavového čaju 🙂

zujka2
14. aug 2012

@lucky14 a ako dlho už sa stravuješ podľa nových noriem? 🙂

lucky14
14. aug 2012

@zujka2 No moja ja uz taham 3 tyzden...zacali sme tu par kociek 30teho jula. No ale u mna je to tak ze dodrzaivam poctivo od pondelka do piatku a cez vikend boli oslavy a navstevy a nezvladla som to.....proste som jedla. Takze uvidim tento vikend dufam ze sa nevyskytne nic necakane nech sa mi vaha konecne pohne slusne dolu. 🙂

zujka2
14. aug 2012

@lucky14 no ja len druhý deň, ale toto bude týždeň zabijak. včera sme boli na návšteve, dnes v meste a všetci si dali pizzu, štvrtok, sobota oslava. ako neviem ako sa ustrážim 😀

lucky14
14. aug 2012

@zujka2 Ved presne to aj mna vzdy prekvapi.....nechcem vsetkym hovorit ze dietujem...tak sa najem...a potom ma kila dobiehaju. Drzim palceky aby si to Ty zvladla lepsie. A kolko by si chcela schudnut Ty?

zujka2
14. aug 2012

@lucky14 no, mám silnú nadváhu. ale keby som tých 15 - 20 kg, tak by som bola celkom rada. práve kukám čo si o rýchlochôdzi. lebo neviem aký šport zvoliť. cvičím jogu, ale to sa mi zdá málo.

lucky14
14. aug 2012

@zujka2 no ja tiez chcem dat dolu 20kg takze sme na jednej lodi. no joga je skvela na vnutornu rovnovahu a natiahnutie a posilnenie svalov ale na chudnutie treba aerobne cvicenie. ja som dotrepala stacionarny bicykel od mojich rodicov a len stoji v izbe nejako sa nemozem nan dokopat. aj som zacala ale nejako som od toho opustila. 😠

zujka2
14. aug 2012

@lucky14 no ja mám problém s kolenom. aj teraz som bola dva týždne na horách a som si ho presilila a štyri dni som nemohla poriadne chodiť. kedysi som chodila na zumbu, ale musela som to nechať práve kvôli tomu. no stacionarny bajk je dobrý vešiak, že? 😀 disciplína chýba aj mne ☹ dosť som pribrala s hormónov kvôli neplodnosti, ach jaj. TO DÁME!!

lucky14
14. aug 2012

@zujka2 Takze to znamena ze to nemas v genetickom kode byt pevna ked je to po hormonoch. To Ti vaha pojde pekne dole. Ja s nadvahou bojujem asi od 16tich rokov takze raz som hore a raz dolu. Teraz su to kila post tehu ktorych sa snazim zbavit. Ale ako pises isto to dame!!! 😀

zujka2
14. aug 2012

@lucky14 no mám PCO, takže je to aj preddispozícia + tie hormóny a ups, kilá sú na svete. nikdy som nebola bohvieako chudá. hovorím, si, že musím to dať dole, lebo ma vezmú do zoo a budem robiť tuleňa. 😀 ale nechcem nikoho s vyššími kilami uraziť, to len ja sa so svojimi necítim dobre 😒

lucky14
14. aug 2012

@zujka2 no ja sa citim presne tak isto. suhlas so vsetkym. a vy sa snazite o babo a este skor ako sa to podari chces schudnut? aj u mna to tak bolo schudla som a potom som si vahu pekne par rockov drzala a po porode som bola tam kde na zaciatku....takze chudnem znovu. 😉 ja so masi tupa ale ja veru neviem co je PCO.

zujka2
14. aug 2012

@lucky14 no my sa snažíme o bábo skoro 2,5 roka a pri mojej diagnóze je veľké percento úspechu závislé aj od zníženia váhy. tak uvidíme. ale ak aj nie, aspoň sa budem cítiť lepšie. však aj po schodoch sa mi ide zle 😒

lucky14
14. aug 2012

@zujka2 takze to bude pre Teba dvojita vyhra. uvidis! 😀

zujka2
14. aug 2012

@lucky14 bodaj by si mala pravdu. no ale, manžel mi urobil na zajtra pizzu a tak tu rozvoniava.. jaaaj. on sa rozhodol, že mi bude variť tie jedlá a pripravovať.

lucky14
14. aug 2012

@zujka2 Aky zlaty!!!! Tak este mas aj jeho podporu tak potom ste ozaj na najlepsej ceste. 😀 😀 😀

zujka2
14. aug 2012

@lucky14 áno, nikdy mi nič nepovedal, že som tučná alebo tak. ale keď som sa rozhodla, tak že on mi to bude aby som nebola nešťastná z neúspechu. aj som ho prosila, nech je prísny. uvidíme či to dokáže. lebo je na mňa veľmi mäkký 😀 a ty si už držala raz práve túto diétu?

lucky14
14. aug 2012

@zujka2 Ozaj napadlo mi plavanie moja. Ja som chodievala plavat 3x do tyzdna rano pred pracou. Ozaj som videla rozdiel. A nie je zatazujuce na klby. 🙂

zujka2
14. aug 2012

@lucky14 hej, pravdu máš. musím sa aj ja k nemu dokopať. ale vieš, plávareň mám 7 min od domu 😀 niekedy až žasnem aká som lenivá!!

lucky14
14. aug 2012

@zujka2 Nie toto je moja premiera na 90dnovke. Zda sa mi rozumna ked mozes jest skoro vsetko v spravnej kombinacii. Dufam ze vydrzim. Ja som totizto nedockava musim vidiet vysledky rychlo aby som zostala motivovana. 😉

lucky14
14. aug 2012

@zujka2 No ved to najtazsie je zacat a vydrzat prve 2 tyzdne potom to uz je navykove aspon u mna to je tak. No len treba zacat. Cely den sa toci okolo malinkeho takze ja som rada ze dietujem nie este cvicit a vecer som rada ze mam pre seba ralaxovat. 😉

zujka2
14. aug 2012

@lucky14 áno, viem. pri bábätku máš čo robiť. hej, niekde som čítala, že najťažšie sú prvé týždne na akúkoľvek závislosť. tak aj na jedlo 😀

lucky14
14. aug 2012

@zujka2 ......tak mne nezostava nic ine len vydrzat poctivo dodrziavat aspon 2 tyzdne bez vikendovych prehreskov a mozno uz potom nebudem stale taka hrozne hladna. 😉 No vies niektore maminy cvicia jedna radost ale ja sa k tomu este len odhodlavam. hovorim si ze ked schudnem tak zacnem cvicit aby som sa stale nemusela velmi obmedzovat . 🙂

zujka2
14. aug 2012

@lucky14 niekedy je tá hlava riadne hlúpa. myslí na to čo nemá 😀 čo narobíme, sme len ľudia...

kattulienka
14. aug 2012

@lucky14 aahoj chcem sa opytat ci sa moze jest aj kuskus?A ak ano do ktoreho sa dna si ho mozem zaradit?dakujem

lucky14
14. aug 2012

@kattulienka Ahoj. Kuskus mozes cez UH den ako cestovinu. Som si ista na 99% ale este Ti to zistim a potvrdim. Ako sa Ti dari v dietke? 🙂

kattulienka
14. aug 2012

@lucky14 dakujem.no drzim ju od pondelka a este som sa nevazila,ale ked som ju drzala prvy krat tak som bola spokojna -8kg co som potrebovala.

lucky14
14. aug 2012

@kattulienka Super. Tak to sa vyznas. 🙂

kattulienka
14. aug 2012

@lucky14 no trosku,len ten kuskus som nikdy nejedla a minule som ho skusala robit a chutil mi tak reku ci sa vobec mozem.ale si ma potesila a budem sa tesit na dalsie UH 🙂