90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

nelinka79
3. mar 2010

no ved mi uz nieco vymyslime.

inak nie ste tu niekto uctovnicka ? potrebovala by som poradit.

nelinka79
3. mar 2010

misinn ked sa horsie nestalo 😉 ja uz mam tiez slinu az za uchom co som hladna.

misinn
3. mar 2010

ved to ze aj ja som uz bola taka hladna...no musela som sa najest...

adamko05
3. mar 2010

.... uvarené.... 😝 😝 ...chutnala som granadír aj omáčku, ale nie preto, že by som chcela,a le šak som musela 😀 , lebo ako to inak dochutím?? 😕

... tiež dnes hlad, tak druhá kava na rade.. maly spí, tak chvíľka klud... poobede "šport" zvany vysávaní, pred tym ešte chvíľku von hádam skočíme.... a pak poumyvat zem, další šport 😀

ja nie som učtovnička, neporadím 😒

adamko05
3. mar 2010

som rozpučila uvarené fazulu, nastruhala zemiak, ochutila... urobím placky, sama som zvedavá, jaké budu, potom napíšem, po obede 😉

lubikaf
3. mar 2010

baby vy ale piiiisete 🙂 🙂 🙂

este ze je uz prec pol jedenastej, to sa uz do obeda vydrzi, idem si urobit kavu, teda nie urobit, urobena uz je, ale idem si ju doniest do obyvacky a chlipkat a popritom trochu vysavat a sem-tam mrknut sem 😀 😀 to mi cas rychlo uleti 🙂

a nakoniec si spravim cestoviny a nakrajam tam rajciny (este mam 2 ks v chladnicke) a papriku, no mne sa nechce ist do obchodu teraz aby som nieco kupila na obed.

a s tou pizzou suhlasim, mnaaamko. 🙂

nelinka79
3. mar 2010

adamko ta fazula so zemiakmi neznie zle tak napis ako to chuti

misinn
3. mar 2010

adamko, ty toho stihas riadne vela 😉

lubikaf
3. mar 2010

adamko tak pozeram ze mna dnes caka taky isty sport jak teba 😉

adamko05
3. mar 2010

ja zajtra robím langoše.... mám rada s tatarkou, ale dám si iba s cesnakom... a na večeru mám ešte tortu, si dnes asi schovám, nech mi nezjedia 😀 😀

misinn
3. mar 2010

dnes sa mi to nejako vlecie...keby bolo aspon 12hodin tak by bolo dobre

adamko05
3. mar 2010

misinn... veľa???... to sa ti iba zdá 😉 .... ved nechodím do práce... 😉

jaakajka
3. mar 2010

adamko teda ty si tajnostkárka 😀 😀 😀 😀 sem ty teda chodíš na rozumy ako chudnúť......aj ja cem 😅

zuzanaca
3. mar 2010

jaaakajka....pridaj sa 😉

misinn
3. mar 2010

adamko, vidis mne sa to zda byt vela, lebo ja ked pridem z roboty tak max nieco upracem, a navarim si na dalsi den a to je uz vela krat vecer... 😒

zuzanaca
3. mar 2010

Čaute, čaute 🙂
Dnes UH deň a postavila som si ho naruby - ráno som neodolala vianočke s maslom čo malá papala 😅 , na obed cestoviny a na večeru si dám ovocie - to za to ráno 😅 😉 🙂
Pijem kávu a "pracujem" 😕 😀
Pekný deň 🙂

adamko05
3. mar 2010

no, ked som chodila do práce, maly mal vtedy rok a pol, šak KO som bola, kym som sa zabehla... ale musím stíhat, lebo teraz už nemôžem sáčkovu polievku manželovi uvarit, kedže máme aj synátorov... a upratane MUSI byt... ja neznášam rozhádzané veci, prach... šak to asi nikto... ale ked som doma, tak sa snažím, nech tu máme ako tak čisto, aj ked krpci natrusia a tak 🙂

jaakajka... no sem som ja chodila už dáááávno,a j pred pár rokmi... chodím tu na rady a občas aj dávam, ked viem... 😉

mima
3. mar 2010

caute tak som si aj ja spravila kafe, ale som zhresila, som si pred chvilou hodila do ust jeden platok sunky, co som davala malemu na ranajky na roztek, no co uz...a dnes dam daku pizzu s kukuricou na obed ked pridem do prace...inak u nas tiez krasne slnecno, konecne.... 😉

a co treba uctovne poradit ?

lucijja
3. mar 2010

nelinka, s cim potrebujes pomoct? 🙂

lubikaf
3. mar 2010

tak ma napadlo ze si musim vybrat zakusky z mraznicky na vecer 🙂

jaakajka
3. mar 2010

ja by som sa veru rada pridala ale keď sa bojím aby som tým niečo nepokašlala s malou

misinn
3. mar 2010

aj ja mam zajtra papat sladke... hmmm co si dam??o takychto veciach rada rozmyslam 😀

mima
3. mar 2010

ako co myslis ze poklasles s malou ?

mima
3. mar 2010

baby mne moc sladke dnes nechuti, mozem si dat aj slane pecivo jedno, co myslite ?

adamko05
3. mar 2010

mima.. to by som chcela raz zažiť, že nechutí sladké... 😀
isto, daj si na večeru napr. oškvarkovy pagáčik, alebo z obeda, čo si mala... alebo aj kusok pizze si myslím, že môžeš 😉

lubikaf
3. mar 2010

mima ja si niekedy kupim fornetti alebo spravim nieco z listkoveho cesta. to lubim viac jak sladke, ale drahy doniesol cez vikend z roboty zakusky, a treba ich pojest, tak si dam dnes sladke.

mima
3. mar 2010

inac ako sladke mam rada, obcas daky zakusok al.nedelny kolac, sem tam daka cokoladka, ale viete dnes v obchode tie zakusky nevyzerali nic moc, a po meste sa mi nechcelo chodit kvoli jednemu zakusku, tak som kupila take slane pecivo, dufam, ze mi ho moj strasi syn nezje kym pridem domov z roboty, lebo on stale cosi sroti a je jak palica, keby som ja mala taky metabolizmus ako on.... 😒

misinn
3. mar 2010

mnam oskvarkovy pagacik 😀

jaakajka
3. mar 2010

ja ju ešte kojím a pri chudnutí sa do mlieka uvoľnujú toxíny....nekojím ju veľa len ráno, večer, nad ránom a raz alebo 2x aj cez deň

adamko05
3. mar 2010

... no, kupované eee zákusky... lepší domáci 😝 😝 😝 😝