90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mimika4408
1. mar 2011

@perla200 dufam, ze ty uz mas zaklad, aspon 2pohare vody 😉

mimika4408
1. mar 2011

@kubkovka no predsa malyyyyy, ked sa mm doteraz nenaucil tak chyba je niekde inde 😉

kubkovka
1. mar 2011

@mimika4408 no mm ucim ja, sem tam.........a ty mas dnes co?:

mimika4408
1. mar 2011

ja som si vcera vecer uvarila taku kapustovu polievku 😒 ...hmmm teda nezaujala velmi moje chutove bunky 😒 , to bude dnes moj obed ale asi sa velmi nepretrhnem

kubkovka
1. mar 2011

@mimika4408 a kapustovu rajcinovu si nevaris? ta je dobra

suezana
1. mar 2011

@mimika4408 ahojte, mala si tam dať hríby - krásna vôňa, chuť... 😉

suezana
1. mar 2011

Ja práve kávičku robím - to je vôňa 😵 Vaneska v škôlke, behla som do jednoty, že si kúpim syr na vypraženie bez obalovania - a že už ho nemávajú 😕 😒 tak som si tofu kúpila, ale asi vám tu dnes nebudem robiť chute 😉 😎 Včera som ráno v Bille nechala 20eur, večer v lidli 7 - len zelenina a ovocie, a dnes som len behla a oplieskala som 10 🤐 ☹ ☹ ☹ ☹ mňa porazí....ale mali v akcii sprcháče 😲

ingridka22
1. mar 2011

vodníčky-podvodníčky, kde ste? koľko vody máte v sebe? @kubkovka, deti sú už bez teploty? ja som si na dnes vymyslela, že pôjdem do pivnice urobiť poriadok, aby mi ušiel čas... ale zase keď sa "narobím", budem viacej hladná... či nie? @mimika4408, neodpovedala som ti na otázku, či mi starší syn pomáha s malou... teraz už áno, ale keď bola úplne malinká, ani kočík nechytil do ruky, hanbil sa... odkedy vyrástla (asi od 2 rokov), nemá problém s ňou ísť von, dokonca aj do obchodu, postráži ju doma, keď potrebujem niekam sama odskočiť, aj ju nakŕmi, posadí na wecko, už je to ok 😉 @perla200, ja budem dnes aj kávu piť, bez nej nevydržím...

mimika4408
1. mar 2011

@kubkovka ja kapustu mam rada len v 3podobach...vianocna kapustnica so vsetkym co k tomu patri, bravcove pecene s kapustou a knedlou alebo segedin.....ale nic z toho si nemozem dnes dopriat 😒

mimika4408
1. mar 2011

@ingridka22 no moja Luci tiez kocik do ruky nechyti...no a s malym veru kocik ja pouzivam este aj teraz lebo auto mi ukradli a s nim peso to by som nikam nedosla ☹

kubkovka
1. mar 2011

@ingridka22 no tak mala ma este teplotu, ale uz je to lepsie, uz beha , kavu som ja uz vypila, to musim mat aj vo vodny den 😉
@mimika4408 ja milujem kapustu vo vsetkych podobach, surovu, salat, opecenu, podusenu, polievku, proste vsetko.......

kubkovka
1. mar 2011

@mimika4408 ukradli ti auto??? no tak tomu sa hovori smola, a to ti verim, ze ist pesi s takym malym dietatom je na nervy, po chvili uz bolia nozicky a nebudem ju predsa vlacit na rukach

mimika4408
1. mar 2011

@kubkovka ty si ako moja mama, aj ta by kapustu s kapustou jedla a hoc aj kazdy den 😉

mimika4408
1. mar 2011

@kubkovka veru ukradli...skodu octaviu, po skonceni lizingu takze mala 3roky ☹ a nic sa nevypatralo a nedostala som ani halier lebo uz nebola poistena 😢 😢 😢 😢 takze 800tis vyhodenych...no a odvtedy som bez auta

ingridka22
1. mar 2011

@mimika4408, aj ja ešte používam kočík, keď sa potrebujem niekam rýchle presunúť, prípadne urobiť väčší nákup, vtedy beriem kočík a malá sa teší, že ju budem voziť ako cisárovnú a nebude musieť chodiť 😵 @kubkovka, káva vonia už aj u mňa, idem na ňu 😵

suezana
1. mar 2011

@mimika4408 😔 to je hrozné

kubkovka
1. mar 2011

@mimika4408 tak to vie nasrat, mna urcite...si to ani neviem predstavit, kedze my mame dve, favorit a forman 😀 😀 😀

suezana
1. mar 2011

Ja som sa rozhodla, že dnes ideme všetky na 100% bez prehreškov - ako podpora psychická pre vodníčky - takže žiadny prehrešok 😎 😀 😀 😀 😀

suezana
1. mar 2011

Mňa teraz napadlo, keď ste riešili, či vám pomáhajú staršie deti s malými - že my, keď sme požičiavali auto švagrovi (25rokov) tak som mu normálne z auta musela vyberať autosedačku 😀 😀 😀 😀 asi sa hanbil pred kamošmi/kami 🙄 😀 😀 😀 😀 😀

ingridka22
1. mar 2011

@suezana, no ty si podarená 🙂 že na 100% 😀 ja? to hraničí s sci-fi 😀 😀 😀 @mimika4408, šlak by ma trafil, keby sa mi to stalo (to s tým autom) 😠 to je v prdeli....

suezana
1. mar 2011

@ingridka22 a aký máš deň?

ingridka22
1. mar 2011

@suezana, no predsa vodový 😀 😎

kubkovka
1. mar 2011

@suezana jeeeeeeeeeej, dakujeme za podporu......

kubkovka
1. mar 2011

@ingridka22 ale kuš ho, jasne, ze pojdes na sto percent, v najhorsom daj caj

zuzkakach
1. mar 2011

baby tak ako dnes pokracujete ? Ja mam skroby bude soja s ryzou ale po vcerajsom vazeni uz nemam ani chut pokracovat ☹ a aj som som si vsimla ze mam stale viac a viac prehreskov a kazde rano si poviem ok od teraz idem na 100%, ale neako to nejde dodrzat. dufam, ze sa drzite ovela lepsie ako ja!!!!!

suezana
1. mar 2011

@zuzkakach ani nie 😝 ale pozor sója je bielkovina - ja ju mám dnes na bielkoviny 😒

ingridka22
1. mar 2011

@zuzkakach, prehrešky mi ani nespomínaj, tie mám tiež takmer stále 😢 ráno si poviem, že vydržím a večer to pokazím 😢 a dnes voda... keby už bol večer 😨 @kubkovka, zatiaľ je to ok, dopoludnia ja zvládam, ale večery už nie 🙄 navyše čakám krámy už piaty deň a nič 😖 moje hormóny si fakt robia čo chcú 😠

mimika4408
1. mar 2011

dievcata ked sa do vas ta voda nezmesti tak sa v nej aj kupte 😀 😀 😀 😀

zuzkakach
1. mar 2011

@suezana no ale ja mam sojove boby a to je strukovina 🙂 aj ked stale taku nerozumiem ako moze byt sojove maso bielkovina ked je zo soje fakt divne 🙂

suezana
1. mar 2011

@zuzkakach no, ja mám ten sójový syr 😀 takže sa to aj podobá na bielkovinu 😉 , neviem, ako vyzerajú tie bôby - daj foto...