90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zoginka
2. feb 2013

Zeny, vitaminy su pre mna dost zleee, dala som si jablko s bananom...no ziadna slava teda a to este musim vydrzat cely den uff... 😒 asi najhorsi den pre mna zatial..vsetke boli ok

lucky14
2. feb 2013

@zoginka ahoj. Na troske masla si orestuj oriesky posekane na kusocky potom pridaj bud lyzicku medu ci cukru ja pouzivam hnedy nechaj zkaramelizovat a mozes si ich dat ku hocijakemu ovociu. Mne to velmi chuti na horucom marhulovom kompote alebo si postruham jablcka dam skoricu a potom oriesky. Mnamka uzasna. Skus. 😀

zuzu1104
2. feb 2013

dobrý deň prajem žienky, tak ja mám dnes vitamíny a máme odpust, takže hrôza a des, ale som odhodlaná vydržať, tak hádam mi to do večera ostane, dnes sa už chystám konečne aj cvičiť, keďže už ma choroba prechádza 🙂 držte mi palce, už som spapala brokolicovú polievočku a celkom ma zasýtila, ale na ako dlho to neviem 😝

zoginka
2. feb 2013

@lucky14 dakujem skusim, v tento den mozem aj nejaku polievku ci nie ?

sisab
2. feb 2013

@zoginka
@zuzu1104 aj ja mam dneska vitaminy, zatial to bolo jablcko a pomaranc, neskor si dam dzusik ananasovy a nejaku zeleninovu polievku... a na veceru budu oriesky ala
@lucky14
manzel si tu pri mne dava parky, krasne vonaju 😝 ale ja len inhalujem 😀

zuzu1104
2. feb 2013

@sisab ako môžte v ovocné dni papať jablko, ja by som umrela, mne z jablka tak strašne rýchlo vytrávi a som neskutočne hladná. Prajem veľa síl v dnešný deň🙂

aduss
2. feb 2013

ahojte kocky..tak aj ja mam dnes vitaminy..zatial sa v pohode drzim 🙂 tak pekny dnik prajem

zuzx
2. feb 2013

Ahojte, mam dnes UH, chcela som pizzu, ale nedalo sa kvoli rodine, oni maju pecene kura...tak som si uvarila cestoviny a k tomu som na cibulke podusila cerstve sampinony, trochu brokolice a okorenila, s kecupom to bude super. Vyzera a vonia to uzasne, tak idem na to.

sisab
2. feb 2013

@zuzu1104 ja neviem, na oklamanie nepriatela si ho vzdy ocistim a nakrajam do malej misticky. poradis, ako si robila tu brokolicovu polievku? a ten odpust, odloz si na zajtra nejake fajne masko 😉

zoginka
2. feb 2013

Zienky tak dnes som si dala jabko a banan, no na obed polievku kurciu bez cestovin so zeleninou, mam vitaminy a mam taky pocit ,ze som to porusila , neviem no..na veceru chcem tiez polievocku....tie vitaminy je hruuuza a tesim sa na zajtra masko

zuzx
2. feb 2013

@zoginka ja sa na vitaminy uz tesim, lebo mozem stale nieco vyjedat, v podstate kazde dve hodiny mozem dat nieco do ust 🙂 Ja si na desiatu a olovrant davam 100% dzus a medzitym ovocie. Polievky vobec nejedavam, ani ich nepotrebujem. Neboj, zvyknes si.

Ja mam za sebou perfektny obed, strasne dobre to bolo. Tesim sa na veceru, dufam ze svokra bude mat nejaky dobry kolacik 😀

zoginka
2. feb 2013

@zuzx ved to je jasne, stiahne sa mi zaludok a hned to bude lepsie... kolacik bude urcite fajnovy 🙂 😝

zuzu1104
2. feb 2013

@sisab no jasné. Na masielku som opražila brokolicu, zaliala som vodou a dala som vegetu, sladkú papriku a peper mletý, keď už bola uvarená, tak som použila pučitko na zemiaky a popučila som tú brokolicu, aby bola tá polievka hustejšia, teraz som nedávala, ale inokedy do nej dávam aj na kolieska nakrájanú mrkvičku, vtedy, keď vložím na maslo aj brokolicu, mrkva dodá polievočke výbornú chuť a super vie zasýtiť.
Na zajtra som si odložila mäsko, som si urobila medovo-kečupovo pikantný pacík na mäsko a dala som na to ešte aj hrááášok, keď som ho vypekala, tak som trošku ochutnala či je hotové a je faaakt uuužasné, už chcem, aby bolo zajtra🙂

jaja29
2. feb 2013

No dnes mam UH zatial na 100 % vecera bola vyborna dve mafinky 😀 😀 😀 zajtra vitaminy a mm ma oslavu tak uz sa v trube zapekaju stavnate rezne fantasticke je to, vsetci si budu vypapkavat a mne akurat tak mozu tiect slinky 😠 no ale supnem dva do mrazaku na utorok ked budem vyhladovana po vode 😀

lucky14
2. feb 2013

Ahojte koceny. Takze dnes som mala uzasny obedik a veceru. Pecene zemiacky s rajcinovou omackou a fantasticky baklazan. Pripajam receptik keby ste niektora chceli skusit. http://www.receptyzindie1.com/2011/02/grilovany... Ja baklazan mam rada a takyto chutnucky som ho uz davno nejedla. Den zatial dodrzany a dufam ze uz ani neporusim. Ale vecer este len zacina. 😉 Vsetkym prajem prijemny vecer. 🙂

ivka2903
2. feb 2013

Ahojte babulky, tak aj ja sa hlásim.. 9.ty deň 100% úspešne za mnou. Mala som bielkovinový.. urobila som si kuracie mäsko na cibulke a cesnaku s bylinkami a zeleninový šalát.. fakt, že super.. zajtra mám škrobový deň, asi si dám zemiačiky, tie som dlho nemala a už mi na ne tečie slina 🙂 Musím začať cvičiť, sakra.. len pri malom sa nejak nemôžem rozhýbať, lebo vkuse niečo riešim, alebo sa mu musím venovať.. Inak, chcela som sa poradiť.. myslíte, že môžem každý deň ľanové semiačka??? nikde som o tom nenašla nič napísané a chcem si podporiť trávenie.. Krásny večer vám všetkým 🙂

sisab
2. feb 2013

@lucky14 ja baklazan tie velmi mozem a na pondelok si chystam zemiaky. dnesok som vitaminy dodrzala, akurat, ze po karamelizovanych orieskoch so struhanym jablckom sa citim, akoby som zjedla pol grilovaneho kurata, tak som normalne musela spatne rozmyslat, ci som sa neprezrala, ale nie..cvicenie stale nula bodov, ten hnusny dusivy kasel ma stale trapi, tak len polihujem na gauci...som zvedava na rano, co povie vaha 😖
buduci tyzden ma caka prva voda, ani sa mi to verit nechce 😅
zajtra budem mat rezneeee- pecene v rure 🙂
@zuzu1104 vdaka za recepis, polievka bola vyborna, akurat ze som neoprazila brokolicu na masle, len som to normalne uvarila, veeelmi dobre to bolo

zuzx
2. feb 2013

No baby, tak dnesok som dorvala. Drzala som sa a dufala som ze svokra bude mat nejaky kolacik. No ale ako na just, vzdy ked mam UH den a ideme tam, tak bud napecie nejaky nie moc dobry kolac alebo ziadny ako dnes. Tak som vyjedala kadejake keksiky co nam ponukli miesto vecere a doma som to dorazila jednym a pol pecivom a jednym krajcom chleba s natierkou. Porazi ma. Ale nevadi.

lilly07
2. feb 2013

Baby zajtra sa vážim po týždni, keďže som si povedala, že sa budem vážiť každú nedelu... Ale mám taký stres, že či sa vôbec tá ručička pohne smerom dole 😲 . Dam vam zajtra vediet ako som na tom, dúfam, že dobre.

Inak sami darí celkom fajn. Mám nejaký moc stiahnutý žalúdok. ranajky zasadne vynechávam, vôbec ale vôbec mi nechutí jesť, tak sa snažím nahradiť ich ovocných džúsom. Aj počas jem veľmi málinko, dnes som si na obec uvarila dve kuracie prsia so zeleninou a vývar, polievky som sa ani nedotkla a zedla som len jedno kuracie prso a bez zeleniny, ostatné som dojedla na večeru. Vôbec nebyvam hladna. to ale asi tiež nie je veľmi dobré.

mariannaz
3. feb 2013

čaute baby, ja som tu staro nová, už som tú dietu držala niekoľko krát a úspešne 😉
Ale teraz idem vyskúšať inak, bez ovocného dňa, jedna kočka tak držala, že len 3dni opakovala dookola, lebo že na ovocnom vždy zlyhala a že aj tak schudla za tri mesiace 15kg, tak idem skúsiť aj ja. Dnes mám 4deň - nie ovocný ale už mäsový, tak som sama zvedavá. 🙂

lucky14
3. feb 2013

@mariannaz ahoj. Tak to je skvele ze si sa znovu dala na dietu a prajem vela pevnej vole. Som zvedava ako Ti to pojde dolu tocit len 3 dni. Ja by som najradsej vynechala bielkoviny keby to tak slo. Lebo zvacsa cez tie porusim kedze tie nemam rada. 😒 Prajem krasnu nedelu. 🙂

lucky14
3. feb 2013

@lilly07 Ahoj. Potom daj vediet ako Ti to ide dolu. Potrebujem sa znovu akosi nakopnut a zatat. 😉

lucky14
3. feb 2013

@sisab Ahojky. No moja to je tak ked sa neda poriadne dychat s cvicenim nemas sancu lebo je dost intenzivne a treba riadne nadychy a vydychy aby bolo efektivne. Treba okyslicovat organizmus. Ja som rozhodnuta zacat zajtra. 😀 No vidis a mas dalsie vitaminky za sebou na 100%. Supeeeeeer!!! 😀 😀 😀

lucky14
3. feb 2013

Caute chudulky. Takze bilancia vcerajska. Az do vecera super. Ale potom mm otvoril vinko a tak to zacalo. Lazenske orieskove oplatky co som mala kupene na dnesnu veceru padli za obet vcera. 😀 Co uz ide sa dalej. 😀 Uvidim co dnes lebo v utorok ma caka voda ,mam ms a potrebujem stiahnut zaludok. 😉 Vsetkym prajem krasnu nedelu!!! 😀

klemberka
3. feb 2013

Dobré ráno kočky, včerajšok bol pre mňa takým malým obžerstvom, spravila som tie buchty, aj som si pochutila, ale stačilo mi málo, keď už mám tak stiahnutý žalúdok... Na večeru som mala nepečenú piškótovo-ovocno-smotanovú tortu, mňam 😀 Dnes ma čakajú vitamínky, ideme k našim, kde bude zas kopec dobrého jedla, ale čo už, vezmem si akurát tak mäsko na zajtra... 😉 Prajem peknú nedeľu 🙂

lucky14
3. feb 2013

@ivka2903 ahoj. Myslim ze som ich videla v DM drogerii. 🙂 Alebo na nete kupis vsetko. 🙂 Inak super napad. Mozno si ich zaobstaram!!! 😀

lucky14
3. feb 2013

@klemberka idete Ti to ukazkovo. Si naozaj skvele namotivovana. Kila budu miznut jedna radost! 😀

zuzka3
3. feb 2013

Tak ja po vode ani o kusok menej 😠 ALE mam mat svoje dni buduci tyzden, takze prsia uz mam velkostne na pol ceste k Pamele, takze sa vyhovorim na zadrziavanie vody...

sisab
3. feb 2013

@zuzka3 no tomu verim, ja sa vazim po kazdom ovocnom dni a napriek dodrziavaniu som v case ms mala +0,6kg.
dnes po 20dnoch zmeny stravovania celkovy ubytok 5,6kg, myslim, ze celkom v pohode, hoci tie prve dni to islo rychlejsie 🙂 tak pokracujeme dalej

zuzka3
3. feb 2013

@sisab ja si to tiez myslim, ze to je preto. Mne ta vaha dost skakala aj ked som nemala ms a dodrziavala uplne na 100%. Predsa to zavisi aj od inych faktorov 😉 ideme dalej, ved do leta je daleko 😉