90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
10. feb 2013

@zujka2 takže rybka, mňam, ja už si na ňu brúsim zuby asi dva týždne, ale akosi stále nie je kúpená a neleží na mojom pekáči 😀 Zuzi, budeš mať fajny obedík. Ja premýšľam nad tým, že by som si uvarila tri hydinové minipáročky so zeleninou a k tomu celozrná žemľa, už som neskutočne dlho nejedla párky a bravčové vôbec nemusím, ale hydinové môžem 🙂
No myslím, že ta chôdza sa určite ráta, máš super pohyb 🙂. Ja som kedysi cvičila večer, ale teraz akosi večer už nemám náladu, tak som to presunula na ráno. A som čítala, že ráno je to lepšie, lebo páliš staré tuky.🙂

zuzu1104
10. feb 2013

@ivka2903 neboj sa, určite to zvládneš. Ja som tiež na začiatku neverila, že sa dopracujem k takémuto výsledku a vidíš, už mám 2 konfekčné veľkosti dole, ešte jednu a budem šťastná ako blcha 🙂 Si aj trošku pocvič, dobre to formuje postavu

zujka2
10. feb 2013

@zuzu1104 daj si párky veru. treba si dať na čo máš chuť. som sa dnes veľmi prejedla. uff. tak sa už normálne na zajtra teším 😀 keby som nebola taký spachtoš, tiež si dám ráno 15 min jogy. ale ja som lenivá..

zujka2
10. feb 2013

@ivka2903 cvič len čo dá telo. postupne sa zlepšíš až budeš prekvapená. kilami dole kondička hore. držím palce!

zuzu1104
10. feb 2013

@zujka2 no dám si 🙂 a čo si dobrého papala? My sme mali samé dobroty, pečené buchty, vyzerali ako obláčiky, ale som odolala a celý deň som jedla len ovocie, takže som na seba hrdá.
Aj ja veľmi rada spím, takže si nerob ťažkú hlavu, že si v tom sama 🙂, ale ja si môžem zacvičiť aj neskôr, keďže som na materskej, vy pracujúce kočky to máte oveľa zložitejšie s časom.

zujka2
10. feb 2013

@zuzu1104 juj, zuzka. ani sa nepýtaj čo všetko som dnes zjedla. prišlo by ti zle len z toho čo by som vymenovala. ale aj slivkové gule medzi tým boli 😀 ale ty máš doma šidlo samka, takže sa nabeháš a nacvičíš pri ňom dosť. aj ja som na teba hrdá. uff, od zajtra budem mať čo robiť.

zuzu1104
10. feb 2013

@zujka2 Mňam slivkové gule, tie zbožňujem 🙂
ďakujem ti moja🙂 a máš pravdu nabehám sa dosť, ale nie až toľko, aby som si aj nezacvičila, už nikdy nechcem vyzerať ako pred 3 mesiacmi.
Neboj sa, budeš perfektná, veď ty si tu proste PANI, takže to bude s prehľadom a tie 4 kilečká pôjdu hneď dole 🙂

ivka2903
10. feb 2013

@zuzu1104
@zujka2 Dik kočky, ved zajtra už mám 18ty deň. Letí mi to celkom rýchlo a ak sa mám priznať, teším sa na prvú vodu.. aj ked mám obavy, ale túžba po poznaní výsledkov prvého kolotoča je silnejšia 🙂
Inak ja nemám problém s ovocnými dňami, dokonca aj ked mam ovocie, tak jedávam len 3x za deň a úplne mi to stačí.. tak uvidím, čo so mnou spraví voda.. idem rýchlo ešte zacvičiť, lebo fakt mám dnes sklz.. malého som uspávala večer 2 hodiny, som myslela, že ma picne.. 😝

zujka2
10. feb 2013

@zuzu1104 ďakujem za podporu. veľmi mi pomáha, že sem môžem prísť a rozumieme si. o čom hovoríme. okolie, ktoré to nemusí dodržať, nevie o čom hovorí a inak to vidí. síce nemám svoje deti, ale minule som bola s kamarátkou vonku a kočíkovať a boli hrozné snehy a s tým kočárom, to bolo iné fitness. takže ťa obdivujem, že ešte cvičíš popri tom.

zujka2
10. feb 2013

@ivka2903 aj pre mňa je ovocný najľahší. najhoršie sa mi dodržuje bielkovinový, lebo ja veľmi ľúbim mliečne výrobky a maso 😀 aj si sa zmerala?

ivka2903
10. feb 2013

@zujka2 Presne! Taký istý problém mám aj ja s bielkovinovým dňom, lebo zbožňujem všetky mliečne výrobky od výmyslu sveta a tiež mäso 🙂 na začiatku som sa veru zmerala, ale odvtedy som ešte nenazbierala odvahu.. preto sa teším na vodu, uvidím výsledky.. verím, že budú potešujúce 🙂 práve som dala 17 min. jilian, zlepšila som sa o 4 min.. no lámem rekordy, tak sa mi vidí 😀 😎

zuzu1104
10. feb 2013

@zujka2 ja som taká rada, že si sa ku nám pridala, tiež ťa beriem ako veľkú oporu 🙂 a presne ako hovoríš, tak okolie ani len netuší o čo nám ide, ale to nevadí, hlavné je, že my to vieme.
Zuzi, ale môj syn má už 2 roky a 4 mesiace, takže my už ideme bez kočiarika, ale tiež to je zaujímavé stále za ním utekať 🙂, na druhej strane si väčšiu radosť neviem predstaviť.🙂

zujka2
10. feb 2013

@ivka2903 no ja si spomínam na svoju prvú jill 😀 skoro som skolabovala.

zujka2
10. feb 2013

@zuzu1104 hej, myslela som to tak všeobecne. že tá materská je dobrý zaberák. ale ako hovoríš, krásny! 🙂 ja som už hladná, ako hovoríme o diéte 😀

ivka2903
10. feb 2013

@zujka2 no moje pocity sú rovnaké.. preto sa radšej nepremáham a dávam toľko koľko vládzem.. Ked som sa na to pozerala, vyzeralo to tak jednoducho a ked som začala cvičiť, tak po prvých 2 minutach som fučala jak lokomotíva 🙂 a po prvých 13tich som dostala svalovicu, ktorú mám ešte teraz 🙂

zujka2
10. feb 2013

@ivka2903 no sme to my športovkyne 😀

zujka2
10. feb 2013

žienky, idem spať. tak zajtra nech sa nám darí!

ivka2903
10. feb 2013

@zujka2 no tak to je veru, sa tu inak smejem teraz 🙂 na zumbu dokážem skákať celých 45 min, tečie zo mňa, ale nič ma nebolí, no cvičenie je u mňa novinka.. ja som nikdy pred tým necvičila, tak teraz sa to ťažko rozbieha 🙂 ale aspoň mám čisté svedomie, že okrem diety sa aj hýbem..alebo skôr mám snahu 🙂

cutty
10. feb 2013

Dobry vecer 😉 Takze dnes vitaminy a som na seba hrda, bez porusenia na 100% 🙂 Uz sa tesim na zajtrajsie mäsko, robila som dnes zvysku rodiny hovädzie zavitky , slintala som nad nimi ale odolala som a dam si ich zajtra 🙂
Zajtra sa uz tesim na Jillian 😉

stanuska71
10. feb 2013

Už len 83 dni 😀 😀

zuzu1104
11. feb 2013

@zujka2 ahoj Zuzi, tak ako ti dopadlo ráno? Už si asi aj po raňajkách a v práci. Si si do mištičky nachystala tú rybku, čo si včera spomínala ?🙂

zuzx
11. feb 2013

Tak ahojte, pokracujem dnes ovocim. Uz mam za sebou ranajky, pomaranc, banan, a par bobuliek hrozna, ale to hrozno mi moc nechuti. Tesim sa na dnes, ovocny den celkom mozem. A uz len 2,5 tyzdna do konca diety 🙂

zuzu1104
11. feb 2013

Ahojte kočky, takže včerajší deň na 100%, všetkým včerajším dobrotám som odolala, dnes bielkoviny, už sa celkom teším na obed, lebo budú hydinové párky 🙂 Dnes som dostala m-ko, tak som zvedavá, ako to prežijem :(, keďže by som zožrala aj koňa a nie len 3 páročky 😀
Všetkým dnes prajem pekný deň a hlavne veľa dobrého a zdravého jedla 🙂

zuzu1104
11. feb 2013

@zuzx Ahoj Zuzi, už sa nám to chýli ku koncu, čo? Ja už len týždeň a pol.
Dnes budeš zisťovať ako to s tebou a tehotenstvom vyzerá?

zuzx
11. feb 2013

@zuzu1104 ahoj zuzka, ano, uz sa tesim na koniec, ale chcem pokracovat s pokracovackou 🙂 A ty ako?

No ja som zistovala uz vtedy ked sme o tom pisali, tusim minuly stvrtok, len som sa nepochvalila. Test bol negativny, takze za predchadzajuci mesiac som neotehotnela (myslim od decembra do januara), ale teraz stale este neviem, lebo kramy stale nikde. Dnes mam 33. den a vacsinou u mna to trva tak 29 az 33 dni, tych 33 je uz maximum, takze asi dnes to pride, aj ked teda zatial ziadne naznaky. Takze cakam. Nehovorim ze nemozem byt za posledny mesiac tehotna, ale myslim, ze by to bola obrovska nahoda, ked za vyse pol roka nic a tento posledny mesiac sme tomu moc nedali, takze tomu moc neverim.

zujka2
11. feb 2013

@zuzu1104 ahoj zuzi, tak raňajky som nestihla. iba ovocný džús som si dala. rybka je ešte v pekáčiku, lebo chodím domov na obed. bývam oproti práci. juj ale už som hladná...

lucky14
11. feb 2013

Dobre ranecko vsetkym chudulkam. Kocky mna dnes cakaju vitaminky a tesim sa lebo potrebujem odlahcit zaludok po vikende. Co sa tyka diety ten dopadol na 0 bodov ale zase som si ho uzila s rodinkou a mm. Po veceroch sme popijali papali a zabavali sa. 😀 Takze prajem vela pevnej vole a ide sa dalej!!!! 😀 😀 😀

lucky14
11. feb 2013

@zuzx takze dobra sprava pre Teba. Si sa nam nepochvalila. 😉 Uz si skoro na konci s dietkou. To je super! 😀

lucky14
11. feb 2013

@zuzu1104 si sikula Zuzi. Vitaminky si dat v nedelu a na 100% dodrzat po dobrom papani. Klobuk dolu. Ja mam reparat dnes 😀 . Tesiiiiiiiiiiiim!!!!! 😀 😀 😀

zuzu1104
11. feb 2013

@zuzx ja by som tiež chcela ísť na pokračovačku, ale ešte by som si chcela dať jeden mesiac klasickej diéty, aby som ešte čo to zhodila a až tak pokračovacia. Chcela by som po skončení diéty otehotniet, ale chcem držať pokračovaciu, lebo nechcem pribrať ako pri prvom dieťatku. To je môj cieľ.
No tak asi si rada, že to tak dopadlo, že bol test negatívny.