Adipex - skúsenosti

kvitinka5112000
8. apr 2017

Ahojte , mate skusenosti s adipexom ?

juliet86
20. apr 2017

@kvitinka5112000 ak sa takto stravujes moznosti su: ze jes menej kalorii ako potrebuhes a telo setri. Skor mas problem niekde inde. Byt tebou navstvim endokrinologa komplet hormonalby profil plus stitna zlaza dalej gynekologa ci nemas pcos plus gastrologa a dietologa. Ake mas bmi? Vysku? Vahu? Kedy si vahu nabrala ako si sa stravovala co sa vtedy stalo? Drzim ti palce.

veltraud
20. apr 2017

A este na margo nizkotucneho jogurtu, ktory tu bol oznaceny za "top".
Na nizkotucnych mliecnych vyrobkoch nie je nic zle. Smejdy su nizkotucne ochutene veci, napr. ovocne light jogurty.
Existuju aj lepsie, zdravsie zdroje tuku ako mliecny tuk (oriesky napr.). Tym, ze pouzijes nizkotucne mliecne vyrobky, ostane viac priestoru na dalsie tuky. Ak pouzijes plnotucne, na zdravsie tuky uz miesto nebude - lebo by prijem tuku vyskocil.
Ked pozries zlozenie "bielych" veci, napr. jogurt, tvaroh, mozarella, nie je tam nic pridane, iba znizeny tuk.
Treba vzdy a pri vsetkom citat zlozenie. Cim menej veci, tym lepsie.
Idealne je pouzivat zdravy rozum. Jasne, ze smotanovy jogurt ta nezabije, ani nizkotucny. Treba sa prosto naucit vyvazovat stravu 🙂
Je na to vela teorii, mne sa osvedcila tato ;) takze vhuru do boje. a daj vediet ako ti to ide 🙂

vroni
20. apr 2017

@veltraud, nizkotucny jogurt je produkt, ktory presiel chemickou upravou. Isteze existuju aj lepsie tuky nez mliecny, ale holt v jogurte iny nez mliecny nie je. Je rozumnejsie zjest pol plnotucneho jogurtu a dat organizmu prirodzeny tuk ako sa napchat odtucnenym cudom, do ktoreho je chemicky pridavany skrob a cukor, aby sa zachovala chut.

kvitinka5112000
autor
20. apr 2017

Baby tak v pondelok idem gynekologicke a endokrigolovi tak vam dam vediet

janusa76
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivado
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gesypa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gesypa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ewelyn89
26. dec 2017

A ten phentermine je bezpecnejsi ako Adipex? Kolko sa da schudnut s nim? Chcela vy som tirz skusit.Vdaka za odpovede.

miselka007
1. jan 2018

@gesypa aj ja by som potrebovala schudnut..minimalne 20kg 😏tiez som najprv uvazovala o Adipexe ale kedze je uz problem ho zohnat tak by som skusila aj tento Phentermine. Aj si prosim nieco jedla?Mas nejake vedlajsie ucinky?Odkedy ho prosim beries a kolko si uz dala dole?Moc ti dakujem za rady 😊

miselka007
4. jan 2018

@gesypa ahoj prosim odpises mi na moje otazky ak ta to neobtazuje?velmi ti dakujem 😊

gesypa
5. jan 2018

@miselka007 napísala som ti správu

lapersefona
5. jan 2018

@kvitinka5112000 ahoj skôr by som si dala vyšetriť štítnu žľazu...a skúsila nejaký doplnok na odvodnenie...ale až po vyšetrení ..

inač k tým liekom z internetu, minule som čítala po nemecky článok...že tie lieky v lepšom prípade neobsahujú dostatok účinnej látky alebo sa v nich nachádzajú škodlivé látky

radšej ich zahod kým je čas...

evittam
22. feb 2018

@danula2 😂😂😂😂

danula2
24. feb 2018

@evittam nechapem co je na tom smiesne
Mam dole 20kg!!
Chces poslat fotky pred a po? Ta prejde smiech🤟🏻

ewelyn89
24. feb 2018

@danula2 to fakt? Po tej kave?

danula2
24. feb 2018

@ewelyn89 ano
Sprava sa to ako anorektikum
Nepotrebovala som jest prejedat sa vela som pila
Potrebovala som dat dole velakg tak preco nie na zaciatok a uz len udrzat

ewelyn89
22. mar 2018

danula2 a kde to zozeniem??

ewelyn89
22. mar 2018

@danula2 kde to kupim?

1978ivka1978
16. okt 2018

@gesypa a pomohlo vám to? Máte tiež tej stránky spalovace tukov.com?

liankaemily
18. jan 2019

@danula2 dobry den, ja mam zaujem o info. vdaka

liankaemily
18. jan 2019

@miselka007 vyskusali ste to?

liankaemily
18. jan 2019

@gesypa dobry den, kolko ste cca schudli z 1 balenia? vdaka

enigma22522
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petula239
25. sep 2019

zdravim, mam jedno balenie phentermaxx, nieco ako adipex na predaj, ak mate zaujem napiste mi spravu. ak tak po dohode predam aj druhe.

sonasek
23. sep 2020

@marusia12 ahoj nemáš ich náhodou na predaj

sonasek
23. sep 2020

Ahojte zháňam adipex má niekto na predaj stačí 30 ďakujem

dioniz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatianockamala
Odpoveď bola odstránená
Zobraz