Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aká je kniha Jedálniček na chudnutie od Mira Veselého?

karkulka111
28. máj 2015

pozna niekto tu knihu? vyskusal niekto? 😎

duun
28. máj 2015

jo, vyborna, VYBORNA. Mam odskusane - za necely rok 15 kg dolu.
Zial potom som mala ine, zavazne starosti a prestala som davat pozor (nepravidelna strava, nahadzana do seba atd) a nabrala som cca 5 kg naspat. Kazdopadne to funguje a je to jediny sposob, ktory aspon u mna skutocne fungoval a nemala som pocit nejakeho tryznenia a zufalej chute na kopec "zakazanych veci" a desivu nudu z neustaleho sledovania, ci sa zemiaky hodia k tomu ci k tomu. Nie je plna nezmyselnych pravidiel, vsetko je vysvetlene jasne, logicky - a ak vidis, citis hned rozdiel, tak je to super pocit. Za seba odporucam.

ellca123
29. máj 2015

odporucam aj ja

saskah7
29. máj 2015

knihu mam, je fajn, len mne viac vyhovuju zivocisne bielkoviny, pricom Miro za ostatne roky zacal viac inklinovat k rastlinnym, co je aj fajn, ma pravdu, len mne fakt viac vyhovuju zivocisne (cottage, sunky, vajcia atd), tak neviem, ci pre uplneho zaciatocnika to nebude prilis odradzajuce... 😉

maminecka2
4. júl 2016

Ahojte, je tu este niekto kto skusa jest podla knihy? Naucili ste sa potom varit aj ine jedla podla jeho zasad? Uvazujem nad knihou, potrebujem zmenit stravovanie. A varili ste takto celej rodine? Mam male deti, neviem ako to skombinovat. Zasa vyvarat kazdemu ine nemam cas. A aj sa bojim aby mi deti na tej strave neschudli, uz teraz su to take sparatka 😵 Ak ma niekto skusenosti, postrehy, budem vdacna