Aké činky na cvičenie?

janka300
11. dec 2012

Viete mi poradiť aké sú vhodné činky na cvičenie? Mám silnejšie ramená, chcem začať cvičiť s činkami, ale neviem si vybrať a hlavne neviem aké sú vhodné, či mi stačia kilové,alebo aj viac..dakujem za rady

suuzi
11. dec 2012
Používateľ suuzi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od suuzi.

ak myslis, ze mas na tricepsoch viac tuku = silnejsie ramena, tak treba celkovo zhodit tuk.
ja mam najlepsie skusenosti s

1. ZWOW http://www.youtube.com/user/ZuzkaLight
2. bodyrock www.bodyrock.tv
3. a ked budes zvladat 1. a 2., tak si stiahni INSANITY

ZWOW a bodyrock je intensove interval training + posilovanie dokopy. na zaciatok sa ti to bude zdat asi zabijak, ale ak skombinujes so spravnou stravou, urcite schudnes a zostihlies.

ja som to cvicievala pred tehotenstvom, teraz mam pauzu a po porode, ked sa dam dokopy, tak mam v plane pokracovat.

velka vyhoda je, ze 20-30 min odcvicis /t.j. staci malo casu/, a namakas sa kvalitne - ja som vzdy bola mokra ako mys
a naviac, zacat mozes bez ciniek/zavazia a ked budes na tom lepsie, mozes pridat zavazia - 1,5l flase, rupsak s 10 kg nakladom a pod. pripadne dokupit sandbag a dip station - ale to az ked ta to cvicenie zaujme, urcite nekupuj naradie vopred,

mimikyky
11. dec 2012

@janka300
ja odporúčam začať od najmenších, asi od kiloviek.. 0,5 kilové pre úplný začiatok si spravíš z fľašky s vodou 😉
potom,keď uvidíš, že Ťa to baví, že to nebolo len také pobláznenie, môžeš dokúpiť... 2kg,3kg... takých babských farebných gumených je od výmyslu sveta 😀 ... prípadne si kúpiš balenie, sadu, kde si môžeš prihadzovať hmotnosť akú chceš, akú práve potrebuješ...
na spaľovanie tuku ale potrebuješ robiť aj kardio, nestačia len činky do rúk 😉 nejde schudnúť len z jednej partie