Aké máte skúsenosti s tvarovacím spodným prádlom?

martulka789
6. sep 2019

Ahojte. Máte niektorá skúsenosti s tvarovacím spodným prádlom? Buď nohavičky alebo body aj na stehná. Také čo schová faldíky pod šatami 😄
Chcela by som vedieť s akou značkou máte dobré skúsenosti. Aby vydržalo a naozaj bolo pevné a nerolovalo sa dole. Ďakujem za rady 🙂

joja101
6. sep 2019

Nohavicky su hrozne, teda podla toho ake ale ak myslis take, az vlastne po podrsenku s gumickou aby sa ti nezosuchovali tak to je hrozne, mne to robi brucho ako tehotnej a vzadu na chrbte medzi podprsenkou a nohavickami strasny fald. Ked tak asi radsej cele take saty pod saty aj s podrsenkou

nickpick
6. sep 2019

ja som si raz kupila v Intimissimi body pod spolocenske saty, vydrzat v tom tych par hodin na svadbe bolo utrpenie, strasne to stahovalo a myslela som ze ho ani nevyzleciem, ale kvalita vyborna, vsimla som si ze cosi podobne maju aj v Lindexe, ale za nizsiu cenu, skus tam, mozes aj vyskusat....

devil6464
6. sep 2019

Záleží ako velmi sa chces cítiť pohodlne a čo všetko chces skryť. Pohodlne a kvalitné som kúpila také tvarovacie body aj na stehná z Lidlu, ale je pravda že to schová len jemne nedokonalosti, ale zato sa v ňom dá vydržať celý deň. Ked chces niečo čo ozaj tvaruje top postavu, tak musíš rátať že to nebude pohodlne, alebo to poriadne stahuje, ja mám také jedny s vysokým pásom z Tesca, urobia stihlunky pás aj brucho, ale dlhšie ako tri hodiny by som v tom nevydržala.

lagata
6. sep 2019

v Lindexe by take nieco mohli mat. Ja som tusim tam kupovala silonky k satam, ktore super tvaruju zadok a stahuju aj stehna a brucho 😄 Akoze nie je to velmi pohodlne, ale ked ich mam na sebe nevnimam ich. Pre mna je najhorsie ked musim ist na wcko, dam dole silonky, nadychnem sa, zistim ake je to bez nich super, volnost, pohoda a potom smutok, ze si ich musim naspat obliect a vratit sa k spolocnosti 😂

martulka789
autor
6. sep 2019

Haha 😅 no pre krásu sa trpí, bohužiaľ. Super, ďakujem za rady, vyskúšam 🙂

ellaafi
6. sep 2019

@martulka789 ak potrebuješ niečo pod šaty tak ja som max spokojná so silonkami z Beponu (Solidea) 👍

martulka789
autor
6. sep 2019

@ellaafi ďakujem, pozriem🙂

dai
6. sep 2019

@martulka789 určite tu solideu zober... Su pohodlné a stiahnu o 1-2 čísla bez záhybov... Ja mam aj body, robí nenormálnu postavu ale ako tu baby píšu - na 2 hodiny a potom predychat🙂 na tie pančušky si ale zvykneš a krásne telo spravia...

lululik
7. sep 2019

ahoj urcite odporucam body a velkost si objednaj o cislo mensie ako nosis....a dalsia rada kedze sme baculky zameraj sa na tangacove prevedenie pretoze klasiku budes mat zarezanu a bude to vidiet...body su aj popod prsia a mas svoju oblubenu podprsenku alebo s podrsenkou a vsitymi kosickami...nosim celu jesen zimu jar pod saty denne...

martulka789
autor
10. sep 2019

@dai ďakujem za rady a prosím Ťa obiednávaš z netu alebo kupuješ v obchode?

martulka789
autor
10. sep 2019

@lululik ahoj, ďakujem. A prosím Ťa odkiaľ objednávaš? 🙂

lululik
10. sep 2019

@martulka789 ahooj mam aj z avonu...aj zo zahranicia ..aj z beponu astratexu....spokojnost zovsadial

dai
11. sep 2019

@martulka789 v obchode... Normálne v bepone

anickamalilinka
21. máj 2020

Dievcata a nevidno pod oblecenim, ze to pradlo mate? Ja mam relativne stihle nohy, ale celulitidu 4.stupna a vidno ju aj pod obtiahnutymi nohavicami. Nenosim ani saty a sukne lebo mam pocit ze budu presvitat a bude to vidno

simca06022011
21. máj 2020

@anickamalilinka nevidno... a na celulutidu by ti mohli stacit aj stahovanie pancuchy/silonky.

annamivo
21. máj 2020

@martulka789 ja mám z Ali za cca 4€ a sú bombové, fakt stiahnu! Mám také bombarďaky 🤣 ako kraťasy až po podprsenku. Keď si to dám poriadne tak žiadne faldy pod podprsenkou

martulka789
autor
28. máj 2020

@annamivo 😄 tak to musím vyskúšať, keď za 4€

annamivo
29. máj 2020

@martulka789 kúpila som si to len tak a som 👀 otvárala aké sú super.

peppita
27. júl 2020

@annamivo ahoj, vies mi prosím hodit odkaz na to pradlo z ali? Diky