Aké máte skúsenosti so stepperom?

Dobrý deň chcela by som sa spýtať na skúsenosť zo Stepperom , dá sa chudnúť sním s pravidelným cvičením 😊prosím budem vďačná za každu odpoveď

mamkalentedkova
9. mar 2022

@katuskaveronika27 akýmkoľvek pravidelným cvičením sa dá schudnúť ..kardio cvičením má steperi určite tiež... Ak si dáš 25-30 minút denne 3-4 krát za týždeň ( ak sa ti dá ,aj častejšie ) schudnes určite .Ale rovnako tak pri behaní ,rýchlej chôdzi ,akékoľvek aeróbnej aktivite .Steper nie je o nič zázračnej si ako iné druhy cvičenia .Doma ho nemám ,cvičila som na ňom niekedy vo fitku na striedačku s inými kardio strojmi .Ako je to fajn .. taký relax ,ale doma myslím,že by som ho ja osobne nevyužívala ..celkovo Monroe stroje na doma prídu také dosť labilne ..teda ak človek nejde do nejakých astronomických cien ...

sense
9. mar 2022

Na schudnutie potrebuješ kaloricky deficit. A ak myslíš stepper ten kde robíš akože kroky tak za mňa zbytočne vyhodené peniaze. Ale ono každý pohyb kt robíš zvyšuje výdaj...

simonasimka8
9. mar 2022

Ja som tiež chcela schudnúť, chodila som som do fitka, veľmi sa mi tam zapáčil Spinning . Potom som si taky bicykel kúpila aj domov. Samozrejme som dbala na stravu . Schudla som možno nejakých 5-6kg za dva mesiace. Taktiež som sa naučila jest pravidelne , a to tak ze som si presne určila cas kedy budem jest . A nič pomedzi to :D . Ak keď som bola doma tak som sa snažila stále niečo robiť, upratovať, alebo nieco na záhrade, proste aby som nesedela. A takto som schudla z 95 na 68 kg 🙂 chce to hlavne pevnu vôľu a nevzdat sa ked to nejde podľa našich predstáv 🙂

modraslamka
9. mar 2022

stepper je blud, mne sa nepaci a ani som ho pri chudnuti nevyuzila...vobec.
Ja mam najradsej beziaci pas, tam sa vyblaznis poriadne👍 od pomalej chodze do kopca po beh.
Ja ked som zacinala cvicit trener mi daval chodzu do kopca plus bicykel. A fungovalo to 👍

katuskaveronika27
autor
9. mar 2022

@simonasimka8 jej skvelý výsledok ja ties teraz vážim 95kg 😢môžem sa spýtať koľko vám trvalo dosiahnuť taký to úžasný výsledok ?😊

simonasimka8
9. mar 2022

@katuskaveronika27 ďakujem 😊, ja som chudla ešte počas školských čias a čakala ma stužkova . Chcela som mať tiež krásne šaty ako ostatné spolužiačky tak to bola pre mňa taka motivácia. Aj vždy keď mi bolo tak ze uz ma to hnevalo ze si nemôžem dat niečo tak som spomenula na to ze ako budem dobre vyzerať v tých šatách. A
po čase som uz ani nemala takú chuť na sladké. Postupom času mi už aj ľudia naokolo začali hovoriť ako som schudla a to bol naozaj krásny pocit. Ja som chudla tak cca 8 mesiacov . Ale tak tie zvyky napr ze si necukrim kávu mi zostali doteraz . Takže za mňa určite je dobre si dat nejakú motiváciu preco to chceš robiť. 🙂

domiklik
9. mar 2022

@katuskaveronika27 cvičením na stepperi nielenže schudneš, ale je možné, že tvoj zadok nebude vyzerať ako sfuknuty balón

katuskaveronika27
autor
9. mar 2022

@simonasimka8 hlavne pre zdravie . Lebo všetko má začína bolieť nohy , ťažko sa mi dýcha . Proste únava 😑slabá musím to skúsiť a musím dosiahnuť aspoň na tých 70 🙏

simonasimka8
9. mar 2022

@katuskaveronika27 to som aj ja presne tak mala , nevládala som , hneď som bola zadychana, trochu som niečo spravila a už som bola spotena.

katuskaveronika27
autor
9. mar 2022

@simonasimka8 áno ale ja som aj veľa sladidlá 5 liziciek krištáľového cukru do čaju som pridávala . Ale už týždeň vôbec nesladim nič . Ani sladké neziem

guliver19
9. mar 2022

@katuskaveronika27 ja sok si kupila stepper na cvicenie po porode.

guliver19
9. mar 2022

@katuskaveronika27 ja sok si kupila stepper na pbdobie po porode. Mala som stacionarny bicykel ale z hladiska priestoru som sa ho musela zbavit. Stepper je super vec, ja si neviem vynachvalit. Cvicis na nom pomaly rychlo ako chces a potrebujes, na hudbu, do rytmu... Velmi pomaha formovat postavu a rozhodne clovek chudne. Snazim sa tak kazdy druhy den..

katuskaveronika27
autor
9. mar 2022

@guliver19
@guliver19 mozem sa spýtať práve mi stepper dorazil koľko krát za týždeň a koľko minút musím cvičiť nanom?

katuskaveronika27
autor
9. mar 2022

@guliver19 a zaberá? Myslím schudli ste niečo?

guliver19
10. mar 2022

@katuskaveronika27 ak cvicite pravidelne urcite zabera ano!

katulaaaa
2. jan 2023

@guliver19 dobrý deň prajem. Aký stepper prosím máte? A nezačal časom vrzgat? Tiež som po pôrode a rozmýšľam nad ním 😁😁

mirka414
3. jan 2023

@katulaaaa ja som mala jeden doma pred rokmi,ale po čase skončil ako haraburda a vypadávali z neho súčiastky 🙄..teraz som začala chodiť do fitness a je to úplne vyšší level už by som domov taký stroj nechcela.vo fitku som začínala 10,15 minút a teraz sa snažím dať 45 a celkom sa mi to darí dodržiavať .plan je teraz od januára chodiť 3 x do týždňa uvidím či mi to vydrží .