Ako je to s príjmom a výdajom kalórií?

2. sep 2022

ahojte, zacinam chudnut s kalorickymi tabulkami. na to, aby som chudla, moj deficit je stanoveny na 1600kcal denne.
taktiez budem denne chodit 8 km. co je priblizne 10000 krokov s tym, ze spalim nejakych tych 500kalorii tou chodzou.

moja otazka je, ked vylucim tych 500 kalorii, to znamena, ze som “prijala” stravou len 1100 kalorii a treba este nieco zjest aby som sa dostala na tych 1600kcal?
alebo je to ok s tou chodzou? niekto hovori ze to nemusim riesit iny ze nebudem chudnut lebo tym ze to spalim budem mat o moc nizsi prijem.

tak by som sa chcela spytat ci mam aj tu aktivitu zapisovat alebo nie 🙂

som zaciatocnik preto sa pytam vdaka

lauriik
2. sep 2022

Ide o to, ci tych 1600 mas uz vypocitanych aj s nejakou aktivitou alebo nie. Kto ti to pocital? Ci sama na internete? Ja ked som si pocitala bazalny metbolizmus na internete cez kalkulacku tak som si zadala priemernu dennu aktivitu a tym padom uz som neodpocitavala sport ☺️

autor
2. sep 2022

@lauriik 1600 je zadanych s normalnou aktivitou praca atd ale nedala som tam ten sport kedze neviem ako mi to bude vychadzat s ci to budem praktizovat kazdy den 😅 preto som to dala zvlast 🙂

nelca0510
2. sep 2022

Zadaj to do tabuľky a ono ti to prepočíta. V podstate môžeš zjest potom viac sacharidov a samozrejme bielkovín.

autor
2. sep 2022

@nelca0510 vdaka za radu!

deana100
6. sep 2022

skúste upraviť stravu....

sienkoo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz