Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako mať čo najskôr ploché brucho?

simonka2012
11. okt 2012

Čo robiť preto , už hned aj po porode v nemocnici ??? Nosili ste take velke elasticke nohavicky ?? 🙂

xlucia
11. okt 2012

@simonka2012 zlata moja a ty nepoznas taku mudrost, ze kolko ti brucho rastie a je zatazovane, tolko sa bude davat doporiadku? nechces nahodou hned z porodnice odist ako modelka? 😲 😒
pokial nebudes mat cisarak, mozes nosit aj stahujuce nohavicky, ale rataj s tym ze z porodnice pojdes v tom, co si prisla. na niektorych ani nie je vidno ze porodili.
a ked uz odtial pojdes, budes rada ze si ziva, zdrava a dieta tiez. 😔

bianka0111
11. okt 2012

@simonka2012 ahoj, no ja som mala dost skoro naspat svoju postavu. a aj ploché bruško 🙂 ... ja som nosila stahovacie nohavičky, ked už som mohla, robila som ked malá spinkala pár brušákov....je jasné, že každá žena aj po porode chce vyzerat dobre....neboj, ani sa nenazdáš a budeš mat opat krásne bruško... 🙂

janabanana
11. okt 2012

mne poradili spat na bruchu že sa lepšie stahuje maternica no teraz končím 600nedelie a brucho nemám až tak velké vlastne je len povadlé rozsolovité. z nemocnice som si niesla také ako asi v 4 mesiaci....

teleranka
11. okt 2012

@simonka2012 ak si mala aj pred tehotenstvom pevne brusne svalstvo, tak velmi skoro budes mat brusko opat pevne a ploche.

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
euka210
11. okt 2012

šalieš či co? take veci riesit v porodnici? Budes rada, ze sa budes moct vyspat, najest a umyt 🙂 najlepsia vec na chudnutie je dojcenie 🙂 Nedrzim ziadnu dietu, jem kolko mi chuti a od nejakeho 9m mi ostalo len kilo, vojdem uz do vecsiny nohavic, co povazujem za super uspech (tych par uz pojde prec), brucho trochu ostalo, ale nejako to neriesim...su mnohe bez dietata mladsie a pri nich som ako nitka 🙂

svetlusska
11. okt 2012

@simonka2012 po porode budes rada ked sa vyspis,najes a osprchujes...hlavne si uzi babatko zo zaciatku, a toto budes riesit potom 🙂

simonka2012
autor
12. okt 2012

@ xlucia ..ani náhodou nie som tvoja zlatá !

jajatko
12. okt 2012

Simi, hlavne nech si ty a tvoje bábo v poriadku, aby ste boli zdraví, pretože to je dôležité. my sme mali s malinkou hneď zo začiatku veľké problémy a trápili sme sa do minulého týždňa. už nám ostal iba reflux a riedka stolica.. ja osobne som čas iešiť túto otázku nemala, no vďaka chorobám čo ma zmáhali a tiež moju maličkú som schudla až rapídne. neprajem to však nikomu, lebo stojím za svojím názorom, že radšej byť zdravá a v pohode ako rýchlo schudnúť a mať sexi postavu.. pre deti sa matka musí obetovať - nemusí ale chce! je to materinský pud, ktorý je nádherný a plný lásky, preto človeka napĺňa a nepotrebuje riešiť tieto kvázy banality. svoj príspevok som nemyslela vôbec v zlom, tak to prosím tak neber. prajem vám nech všetko dobre vyjde a dopadne a neboj, ak budeš kojiť, pôjde to dolu rýchlo 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli