Ako rýchlo schudnúť?

liiviia
3. máj 2013

ako by som mohla čo najrýchlejšie schudnúť bez užívanie nejakých liekov a diet?

emilia788
28. okt 2018

Neviem preco autorka hned vylucila dietu, boh vie, ake ma o dietach znalosti. Lebo urcita forma diety je uz napr to, ze zo svojho denneho jedalnicka vyluci dobosku proste 🙂 Kazdopadne, ak chce niekto realne schudnut a ma IQ na to, ze tabletky a hluposti za tisice eur a dvojtzydnove diety nie su riesenim, skuste pozriet prodietix.sk, podla mna je to najferovejsia firma v ramci toho akych odbornikov zamestnava. Nejde cisto len o biznis, ale naozaj radia ludom v dobrom a podla mna ti ludia sa menia od piky, teda zacinaju chapat s ich pomocou ako fungovat, stravovat sa aj po dietach a pod. Takyto progres sa stal u mojej sestra.. preto rada odporucim.

tina761
24. jún 2019
Používateľ tina761 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tina761.

Urcite super rada je jest len 3krat denne, obbmedzit cukry a ist skor do bielkovin a zeleniny a vela vela vody. Ak rada cvicis potom poradim malicku fintu. Pred cvicenim si daj spalovac tukov, ale nie karnitin, lebo toho musis vypit na litre aby si videla nejaky vysledok. Ak neberies za vysledok minanie penazi :D Ak mozem poradit tak super spalovac je black mamba. Ked som si hladala info tak u nas je viacmenej malo znama a zase naopak v Amerike celkom fici. Hlavna vyhoda pre chudnutie je, ze neskutocne potlaca po treningu chut do jedla a udrziava hladinu energie tak ze perfektne vladzes, ale nemas napr. busenie srdca ako po kave. Bud sa skus opytat vo fitku ci ju maju, alebo pozri https://anilab.sk/spalovace/

patkaba
9. júl 2019

@emilia788 Prodietix je topka 😍

rika888
3. nov 2019

@emilia788 Tiež skvelá skúsenosť s Prodietixom, písala som o tom už aj v inom vlákne pred cca rokom 🙂))

kaki3
3. nov 2019

@rika888 Na akej baze to funguje? 🙂

lubka474
3. nov 2019

@barborka1995 a ako schudnut 7 kg za mesiac?

lubka474
3. nov 2019

@tina761 a tebe to pomohlo?

juliankaaa1995
29. apr 2020

@lubka474 Urcite by som odporucila uz tu v teme spominany prodietix, tiez som s nimu chudla, za dva mesiace 9kg, prvy mesiac 6,5 a druhy som to uz trosku flakala, ciel bol 10kg za dva mesiace, cize chybalo mi jedno. Potom som sa spamatala a odvtedy ma dole dalsich 6 uz bez diety.

lubka474
29. apr 2020

@juliankaaa1995 mkzem poprosit viac info? Kludne aj do IP. Dakujeeeem 🙂

anicka123xx
Odpoveď bola odstránená
Zobraz