Ako rýchlo schudnúť?

liiviia
3. máj 2013

ako by som mohla čo najrýchlejšie schudnúť bez užívanie nejakých liekov a diet?

eemmaa
3. máj 2013

@liiviia nejest po siestej 🙂

liiviia
autor
3. máj 2013

dakedy ma ten hlad aj večer premože :(

eemmaa
3. máj 2013

@liiviia tak to aj mna, ale maly ma 11 mesiacov a od porodu som dala 30 kg a to necvicim a cokoladu papam na kvanta, ale vecer sa snazim nejest

nanulik
3. máj 2013

rýchle chudnutie neexistuje. iba ak by si nejedávala... ale tým si zabezpečíš ohrozenie organizmu, a následne jojo efekt. lebo nejesť sa nedá do nekonečne... radšej vol zdravu stravu. doobeda sacharidy, poobede bielkoviny, porcie si nakladaj na malý tanierik, aby sa ti nezdalo že ješ málo. treba vela piť, ovocie tiež iba doobeda lebo má cukor, zeleninu poobede.
a čo sa týka toho nejedenia večer, záleží kedy chodíš spať. je nezmysel nejesť po šiestej ak chodíš okolo polnoci, lebo telo je potom cez noc hladné a prvé jedlo dna celé uloží do tukových zásob... toto bol iba príklad. ja chodím o pol noci spávať tak teraz si idem dať ešte jogurt. lebo do rána by to bolo dlho.
a hlavné je aj ranajkovať, nie nadarmo sa hovorí základ dna... doležité je jest malé porcie ale často aby sa naštartoval metabolizmus...

odporučam stránku mojetelo.blogspot.com

zivika
4. máj 2013

@liiviia absolutne suhlasim s @nanulik plus zodvihnut ritulu a cvicit 3-4krat do tyzdna aspon tu pol hodku 😉

gaby21
4. máj 2013

@liiviia To fakt nevieš? 😀 No predsa prestat jest a začať cvičiť 😝

kvetinka211
4. máj 2013

@liiviia
1. zmier sa s tym ze rychlo to nebude ... kadza "dieta" co ti take nieco bude slubovat je oblb ktorym si akurat po tyzdnoch trapenia vyrobis par kil na vyse a pokazeny metabolizmus ako bonus
2. zdrava strava - pozor na glykemicky index potravin (radsej naturalne a celozrnne), vela strukovin, zeleniny, ovocia
3. pravidelny pohyb, vela pohybu - teraz najlepsie dlhe prechadzky v rychlom tempe, mierny beh
4. posilovanie - kludne aj doma - mini zenske brusaky, cviky na zadok

mocarabia
4. máj 2013

Ja držim od januara Dukanovu dietu a do dnes som schudla 26,3kg.Jem aj o 22:00 ale ona to čo možem 🙂

kmon
5. máj 2013

dukanovu som drzala aj ja,je naozaj ucinna,ale nie len na vahu,cely zivot mi zavideli vlasy a uz teda nemaju co :o)))
takze naozaj len jest pravidelne,zdravo a max.do siestej vecer + cvicenie,bez toho to nejde.

monyccka
5. máj 2013

@mocarabia a myslis si, ze ked s tym prestanes, tak si to udrzis? ci budes do konca zivota striedat fazy jedenia normalnej stravy a fazy vynechavania sacharidov (ohrozovania obliciek, mozgu, stitnej zlazy atd) ? NIKTO si neudrzi ubytok vahy 26kg za tri mesiace 🙂 Nie je to mozne. Organizmus by zahynul, ak by nieco take dovolil, evolucia to zariadila inak.
@liiviia liposukcia. Alebo carovny prutik ;) ale vazne, neda sa zmenit postava bez zmeny stravovania a fyzickej aktivity - takze len to stare zname - menej energie prijat a viac vydat. Drzim prsty 🙂

liiviia
autor
5. máj 2013

ja sa pokuusím 🙂 dakujem vám 🙂

bebinka74
5. máj 2013

Určite nejesť vyprážané a hlavne sladké. A cvičiť (ja makám od pôrodu na stacionárnom bicykli) bez toho to nepôjde. 🙂 držte sa. 😉

hanik135
6. máj 2013

Spalování a odbourávání tuků
http://homeworksystem.cz/raspberry.html?a_aid=5...

tilly
6. máj 2013

blbost, hovadina... rychlo a kvalitne to nejde...

1. treba zacat detoxom... zo zanesenych criev neschudnes, cize detox (najdes toho kopec aj na nete, v aprilovej diete je krasne rozpisany velmi jednoduchy detox)
2. treba si sledovat glykemicky index potravin
3. nejest po siestej je blbost, teda ak ides spat o deviatej, tak po siestej nejedz, ale malo by sa tak, ze min. 3 hodky pred spankom sa musis najest
4. do hodiny po zobudeni si dat ranajky, ziadne prazene musli, ziadne tucne (ale ani nizkotucne za to s cukrom) jogurty (mali by mat tak okolo 3,5% tuku), idealne je dat si napr. dve vajka so zeleninkou k tomu nejaky krajec celozrnneho alebo spaldoveho chlebika
5. zelenina a litre vody je zaklad... 5 porciii zeleniny, cize ku kazdemu jedlu denne nejaky maly salatik a tak 2-3,5l vody podla vahy (ale vody, nie bublinky, nie dzusy a teda sladene napoje uz vobec nie)
6. jasne je nejest tucne, mastne, vyprazane, zakusky a take veci, to vie kazdy, ale skoro kazda vec sa da nahradit zdravou alternativou... aj zahustovat sa da 😉 rezistentnym skrobom, ten ma vela vlakniny...
7. nemala by sa vynechat ziadna zlozka potravy, ani sacharidy, ved tuky sa spaluju v ohni cukrov, takze ak nie su cukry, nespalia sa ani tuky 😉

a jasne, ze bez pohybu to nejde, treba si ale dobre vybrat, aby sa spalovali tuky...

a je tych takych pravidiel vela, zaklad je ze sa neda teraz do leta schudnut 15 kil... to jednoducho nejde...

celulitidka
16. jan 2014

Ahojte! Prosím pomôžte mi! Skúšala som všetko! cvičenie, diéty a rôzne kraviny... A nič mi nepomáha ☹ . A spolužiačky sa mi smejú 😢 ! Prosím nepoznáte nejaký osvedčený trik??? 😲

timca55
2. feb 2014

@celulitidka behat , cvicit , behat a menej papat, nazaciatku to ide dole velmi pomaly, nekedy ani vobec, treba vydrzat kym si telo na to nezvykne , a pravidelne , mne osobne ani nic ine nepomaha , nic ine netreba len pevnu volu

maria4785
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evittam
18. nov 2014

@maria4785 To chceš komu "nakukať", že bez upravenia jedálnička a cvičenia sa dá schudnúť toľko kíl?!!!!!!! Pekná blbosť ako všetky produkty podobného typu. Keby niečo také existovalo tak nie je toľko obéznych ľudí. Ale ako reklama - biedne - ale na druhej strane je veľa hlúpych ľudí (a to bez urážky) čo ešte stále verí v nejaké tabletky a podobné kraviny. 😀 😀 😀

violetta17
28. dec 2014

Ahojte pomôzte mi ako mam schudnut na nohach a na zadku.🎿 ☹

violetta17
28. dec 2014

@liiviia skùs cvicit

empathia
28. dec 2014

Baby ja mam odskusane tieto cvicenia pol hodinu kazdy den, https://www.youtube.com/results?search_query=ji... cvicia sa 3 levely, kazdy level je po 10dni... kjeby som vydrzala tak by som krasne zhodila, takto som dala dole bez upravy stravy za 10dni 2,5kg
a je tu aj taka skupina jillian michaels
@violetta17
@evittam
@tilly
@bebinka74
@mocarabia
@liiviia

violetta17
28. dec 2014

@empathia diki za radu vyskusam to🎆

violetta17
28. dec 2014

@maria4785 podla mna je to blbost z tabletiek schudnut 12 kil tabletky nekedy pomahaju ale iba na chvilu potom sa z nich zasa pribera 🙂

empathia
28. dec 2014

@violetta17 prve 3dni su najtazsie boli cele telo, a netrap sa ked to nedas cele naraz, za par dni to bude lepsie 🙂 jasom miesto činiek používala pol litrové flašky s vodou

violetta17
30. dec 2014

@empathia 🙂

empathia
31. dec 2014

@violetta17 začala si už ?

violetta17
3. jan 2015

@empathia hejj začala je to dost namahavee

empathia
4. jan 2015

@violetta17 hlavne vydrž 🙂 po par dnoch to bude lahsie a lahsie 🙂

martinko147
5. feb 2015

Ahoj su tri moznosti chudnutie 🙂 . Pomalicky a zdravo-trener,strava...... Pomerne rychlo bez namahy--- Tabletky. A riadne rychlo: To je strava,kardiu a tabletky.... Su rozne spalovace tukov... Ja pouzivam tabletky a cvicenie a chudnutie bolo rapidne.... Pouzivam sibutramin a sibutril 🙂 . Netvrdim, ze je to zdrave ale ucinne heh.... Ak mate zaujem niekto ja odberam s jedneho eshopu za v poho ceny 🙂 www.spalovace.com

laua
25. sep 2015

skúste osobné vedenie www.akochudnut.eu