Ako sa chudne pomocou tabletiek Reductil?

katka25
30. máj 2008

Chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenost s tabletkami Reductil. Predpisal mi ich doktor. V tehotenstve som pribrala 28 kg.Po porode som vazila 79 kg. Mala ma teraz 3 mesiace a ja mam 67,2 kg. Takze ide to dost pomaly. Dufam,ze funguju ked uz som zane vysolila 500 danov.

sisa777
8. mar 2010

Jesika26 - dakujem, citala som na ich internetovej stranke, že v niektorých krajinách reductil predávajú pod iným obchodným názvom. Ja som z východného Slovenska tak možno to zoženiem z ukrajiny, samozrejme z lekarne.

mia910
9. mar 2010

Ahojte dievčatá, ak by ste mali na predaj REDUCTIL 15 mg/28ks, kúpila by som dve balenia. poprosím kontakt len na mail mia910@azet.sk ďakujem 😉

dado1031
21. mar 2010

caute baby az by ste mali na predaj REDUCTIL 15 mala by som zaujem ho kupit dakujem

klea241
3. apr 2010

baby strasne vas prosim nemate reductil alebo lindaxu na odpredaj alebo dat nejaky kontakt kde zozeniem??dakujem ☹

janazuza
6. apr 2010

klea241 ja nemám.... a cez internet sa bojim kupovať ☹

adria243
13. apr 2010

ahojte baby, má už niekto info čo nahradí reductil?

janazuza
14. apr 2010

adria ja neviem, u lekára som ešte nebola. .

sisa777
15. apr 2010

Reductil stiahli z predaja aj v USA. Ked ho už aj tam stiahli, tak asi s nim fakt nie je nieco v poriadku. Americania sú dost liberalni v týchto veciach.

dado1031
16. apr 2010

ahojte ja som uzivala tabletky adipex a vobec som s nich neschudla mne najviac zabrali tabletky reductil ale teraz ked ich stiahli s predaja je to zle az vie niekto kde sa daju kupit ozvi sa diky

janazuza
16. apr 2010

sisa, moj názor je asi takýto: Tieto Lieky by mal predpisovať lekár, ktorý vie o zdravotnom stave pacienta a kontrolovať jeho účinky.
Ono je len zarážajúce, že ak tento liek nestiahli vo všetkých krajinách , ked je tak škodlivý. Myslím si, že tu ide uplne o niečo iné- a to sú peniaze a konkurencia.

tatry
24. apr 2010

Ahojte, som tu prvý krát. Reductil som si kúpila minulý rok cez internet, bol to "pravý" Reductil 15mg a u mňa fungoval na 100%. Schudla som skoro 15kg. Vedľajšie účinky ako nespavosť a smäd som mala asi iba 7 - 10 dní, potom už vôbec žiaden problém iba oveľa, oveľa menšia chuť do jedla. Brala som ho asi 5 mesiacov. Každú dávku som kupovala cez internet a idem si ho pozháňať opäť, keďže leto sa blíži 😎 .

adria243
27. apr 2010

ahoj tatry, keď zoženieš cez internet, daj info. obávam sa, že to bude asi problém

tatry
29. apr 2010

Ahoj adria243. Máš pravdu, môj "overený kontakt" sa neodpovedá, takže to je asi problém. 😒 Skúsim ešte pár iných miest a ak niečo zoženiem, dám info.

bobakm
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adria243
4. máj 2010

Ahojte, že by jasná hviezda na oblohe? Nemám s ním skúsenosť? Má niekto z vás? Ozaj a čo koštuje?

janazuza
8. jún 2010

Ahojte babenky. Ako pokračujete? Máte reductil?

tina20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dado1031
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dado1031
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spiranta
15. júl 2010

@tatry
prosim ta z akej stranky si si objednavala ten reductil? 🙂 dakujem 🙂

spiranta
15. júl 2010

Este by som sa chcela opytat, ci je vhodne brat tieto tabletky na chudnutie aj pre ludi ktori nie su az tak obezni. ja mam 160cm a 60kg, viem, kazdy povie ze ved to je akurat..lenze ja som pred 30dnami mala o 10kg menej :( netusim co sa deje proste za mesiac som 10kilo pribrala a stale to ide hore..mam neskutocnu chut jest...a dokonca aj ked som plna a citim ze mam plny zaludok zjedla by som aj znova taku istu velku porciu obeda..len mi prosim neradte ze lieky su na nic atd =/ ...ja len potrebujem nakopnut aby som prestala mat tie navaly sprepacenim zravosti...len sa bojim ze ziadna lekarka ked ma uvidi mi takyto liek nepredpise...totiz zatial sa to da maskovat volnymi trickami a nohavicami. Chcem to zastavit uz v zarodku a nechcem to nechat tak ...jeden den sa zobudim a budem mat o 30kg navyse :(
prosim poradte..dakujem vsetkym, co sa ozvu

janazuza
15. júl 2010

spiranta, na tvojom mieste, by som s liekmi ešte počkala. Určite nie je normálne tolko pribrať za mesiac.Choď k lekárke a svoj problém vysvetli, že ťa "chytá žravosť". Nech Ti urobí vyšetrenia( môže to by ť problém so štítnou žľazou alebo Ti môže cybat v tele nejaký vitamín , stopový prvok tak ťa to núti jesť).Tabletky Ti môžu, ale nemusia zabrať, pokiaľ tvoje BMI nebude vyššie ako 30.

janazuza
15. júl 2010

ešte ma napadlo, či si nezačala užívať nejaké lieky(napr. antikoncepciu), možu to byť hormony... určite to nenechávaj na ľahkú váhu

spiranta
15. júl 2010

@janazuza
Antikoncepciu beriem uz 4roky a mam aj nizkohormonalnu aj taku co nezavodnuje..som specialne ziadala od gynekologicky aby mi predpisala taku od ktorej sa nezvysuje chut do jedla a nezavodnuje...
Tabletky ma napadli uz skorej ale co najdlhsie som sa tomu chcela vyhnut...no napr. dnes. Bola som po obede samozrejme plny zaludok a sla osm do obch. centra kde je plno moznosti jedenia...a uz som tam aj zapadla...tak neskutocne som sa prejedla... :/ neviem to ovladat ...beriem aj chrom len co mi to je platne ked sice na sladke chut nemam ale vsetko ostatne do seba ladujem jedna radost :(

spiranta
2. aug 2010

Neviete niektora zohant reduktil?????????? ak ano tak sa ozvite prosim dakujem 🙂

tinika
2. aug 2010

ja som pribrala dost vela za posledne roky a počas tehu 10kg necelych hned boli aj dole ale potom sup spat 7kil a to chodim na prechadzky denne3-5 hodin,peso na 3p. so synom a nakupom neprezieram sa a aj tak to neide dolu

terenka11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriammar
16. aug 2010

Ahojte, chcem sa informovať - máte označené tbl. Meridia (to je isté ako Reductil) aj množstvom účinnej látky t.j. sibutramínu napr. 15? Pretože ja som si objednala cez internet a prišli mi síce zabalené originál v tube, ale to označenie na každej tbl. chýba a malo by tam byť, ak je liek originál a nie falzifikát. Pozrite si to cez obrázky na internete. Dajte mi vedieť ako máte označené jednotlivé tbl. ďakujem.

kornelia12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jazminn
22. sep 2010

Ahojte, čo už nechudne nikto? Prosím Vás je Meridia Reductil?