Ako sa chudne v Poľsku

jazminn
8. mar 2015

Často pozerám Polsku televiziu a teraz tam je obrovsky boom "Chudnutie s Konradom Gacom". Ja som o tom počula už skôr, ale vo štvrtok som to už videla aj v telke, oni majú niečo podobné, ako my Teleráno a tam to bolo... Bol tam aj ten dotyčný pán a dve ženy, ktoré schudli...Hľadala som to aj na internete, tak je tam okolo toho dosť popísané, že chudne s ním teraz okolo 6 tis. ľudí a majú neskutočné výsledky. Neviem, čo je podstatou toho chudnutia, len v telke som postrehla, že nie je to niejaké trápenie vo fitku, ale tie ženy hovorili, že jedia 4x denne presne na minútu...ide o samozrejme upravené stravovanie...Píšem to tu kôli tomu, či neviete niekto o tom, niejaké podrobnosti...

barcelona94901
8. mar 2015

@jazminn daj si do gugla :
Odchudzanie z Konradem Gacą
a nájde ti kopec info aj jedálniček je tam ,tí ludia čo schudli,všetko možné
máš tu aj to" teleráno "
http://pytanienasniadanie.tvp.pl/18137633/odchu...
😉

jazminn
autor
8. mar 2015

@barcelona94901 ja som to pozerala, oni tam hovorili o tom chudnutí, ale tak obkľukou...nič podstatné. Za podstatné musíš predsa zaplatiť. Ten človek zarába milióny...ale má aj výsledky!
Tá jedna žena, čo bola v telke schudla za 5 týždňom 16 kg. Veď to je neskutočné a u nás hovoria aj nezdravé a on zaručuje, že nebude z toho jojo efekt... Ja som už tiež veľakrát chudla naposledy bol jojo efekt jak s...a! 12kg.

sense
8. mar 2015

@jazminn ked sa budes cely zivot drzat stravovania s kt. Si schudla jojo sa nedostavi ale pri kazddj diete lacnej ci drahej akonahle prejdes na stary system stdavovania naberis spat...

elfik0
8. mar 2015

obrovsky boom a velky uspech ma Ewa Chodakowska http://www.ewachodakowska.pl

sissy27
8. mar 2015

@jazminn presne ako píše @sense - akákoľvek diéta znamená v konečnom dôsledku jojo efekt... ak chceš zmeniť svoje telo navždy, tak musíš navždy zmeniť aj svoj životný štýl... a na to nepotrebuješ žiadne drahé rady od nejakého kúzelníka...

jazminn
autor
8. mar 2015

@sense
@sissy27 ale ja som sa stravovala rovnako, len som prestala robiť fitko a nastal ten jojo efekt, kila išli hore...

sense
8. mar 2015

@jazminn to je to iste kym si cvicila tak si mala vydaj vyssi ako prijem ale ked si prestala a ostala na rovnakej strave tvoj vydaj sa znizil a prevysil prijem so stravy....takze jojo....

sense
8. mar 2015

Ono nech chudnes akokolvek plati jedna jednoducha rovnica vydaj je vyssi ako prijem schudnes. Ak je vydaj nizsi ako prijem priberies....

sissy27
8. mar 2015

@jazminn ale veď to je normálne, to nie je žiadny jojo efekt - chudnutie nastáva, ak je výdaj energie vyšší ako jej príjem... ty si to porušila, priberanie bolo teda logickým dôsledkom... ak si prestala cvičiť, mala si znížiť aj príjem energie...

jaya47
8. mar 2015

@jazminn Este navyse, ked si cvicila, vytvarali sa ti nejake svaly, ktore spalovali viac energie aj ked si bola v klude (teda zvysili metabolizmus). Ked si prestala, svaly sa zacali postupne stracat, co znamena, ze by si mala jest menej (alebo cvicit).