Ako sa zbaviť tučných stehien?

mokasina
4. jan 2013

Dobrý deň dámy máte tu niekto nejaký recept ako sa zbaviť tučných stehien ? 😖

13mamicka
4. jan 2013

no to potrebujem aj ja 😠 ja som typ hruska -asi tak 😖

a2303
4. jan 2013

Bicyklovať, behať a snažiť sa zdravo stravovať.

jena17
4. jan 2013
diusik
4. jan 2013

@mokasina no to ja mam od detstva,darmo som schudla.stehna dominuju,neviem aky mas obvod(stehien) ale odporucam sa s nimi spriatelit :o)

diusik
4. jan 2013

@jena17 pomohol?

sendy182
4. jan 2013

@mokasina ahoj.......trošku uprav jedálniček................skôr aerobik a cviky na dotvarovanie a spevnenie. len určené cviky.......... http://wanda.atlas.sk/chcete-stihle-stehna-stac...

jena17
4. jan 2013

@diusik áno, pomohol aj na boky aj na stehná a lýtka

nanip
4. jan 2013

Mne tiež stepper pomohol
🙂

13mamicka
4. jan 2013

mozte mi niekto poradit na ktorej stranke by som si mohla kuk ten steper po pripade objednat?dakovala

jena17
4. jan 2013

@13mamicka skús insportline

13mamicka
4. jan 2013

no pozerala som,ale ktory kupit ak sa rozhodnem?ja som s toho jelen 😒

estrella5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
m_ij_ka
7. aug 2013

ja mám doma steper, tak treba už len cvičiť, cvičiť a ešte raz cvičiť a obmedziť sladké a upraviť jedálniček 😉

bargerova
7. aug 2013

Caute baby,
Chcem vam ponuknut pernamentku do fitka, konkretne do vacushape do slim studia na sedmokraskovu 7 ba- ruzinov , viac najdete na www.slim-studio.sk, rada by som ju vychodila, ale mam kontraindikaciu na T 🙂! Je to 23 vstupova pernamentka, napist mi spravu ak mate zaujem, petra

melindac
25. aug 2013

Aj ked akokoľvek schudneš stehna budu dominovať. Ja som tiež typ hruška a aj ked som schudla veľa podarilo sa to behom, každy den hodinu a upravou stravy bola som fakt chuda, trčalimi už kosti, sama sebe som sa nepačila, aj tak boli stehna vyraznejšie. Je len na tebe čo sa ti páči a teda s čím sa uspokojíš. Ja sa teraz zas snažím schudnuť ale musím sa vyrovnať s tým, že raz som typ hruška a aj genetika veľa spraví, Budem mať driek ako osa, kozy žiadne ale zadok a stehna budu vyraznejšie aj ked schudnu......

folst
29. jún 2014

No, rada by som aj ja prispela z mojím názorom, alebo návodom ako schudnúť. Ja to robím tak, že si ráno idem fajne zabehať, potom spapám nejakú tú zeleninku a ovocie, dám deti spať po obede a idem cvičiť. Drepy, a veľa ďalších. Pri takomto postupe keď si nôžky spojím, mám tam krásne medzeru a stehná sa mi vôbec nespoja 🙂)

zuzkahalcinova
2. dec 2014

Ahojtee babyy .. prosiimm vedeli by ste mi niečo poradiť na stehnaa bruho sa celkom da , ale stehnaa 😒 o je už ten horši pripad Ďakujem 😵

daduska132
4. dec 2014

cvičiť, cvičiť a cvičiť 😀 pozri si nejaké cviky proti celulitíde tie sú orientované prevažne na cvičenie nôh a zadku 🙂

ninqa79
30. aug 2017

Ahojte, mam síce 14 ale tiež mi zacali rýchlo rast stehna. Rada cvicim, aj dosť často. Nápoje pijem najcastejsie cistu vodu.. Stehna sú stále rovnake. Možno je to tym že mamina má tiež take.. Ale mne to strašne vadi pretože mi vsetci začali hovoriť že ako som pribrala aaa že mám sirsie stehna a tak. ☹ poraďte

zuzanagarelova
18. nov 2019

@mokasina No podľa mňa zaberá len dobrý chirurg liposukcia laserom keďže chceme pevné stehna, vyskúšala som schudla 30 kil mám vysnívanú váhu ako nikdy pas je 62cm a stehná obrovské. Šetrím majland a bude kompletka celé stehna po kolená je to až komické ako hore oblečiem 34 veľkosť a dole aspoň 40ku hlavne mám krásny stihli pas no pre boky mi nohavice nesedia.

zuzanagarelova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz