Ako schudnúť 8 - 10 kg za mesiac?

cucu19
7. nov 2013

ahojte, vie mi niekto poradiť, ako čo najrýchlejšie schudnut 10 kg? za mesiac idem mladsej sestre na stužkovú a chcem vypadať dobre...netreba mi vela možno aj 8kg bude stačiť ...je to vôbec reálne? prosím 🙂

dejnas
7. nov 2013

@cucu19 no neviem, neviem... netreba veľa len 8 - 10 kg???? niektoré ženy sa pre toľko kíl trápia celé mesiace... bolo by lepšie, keby si začala robiť so sebou niečo skôr, než mesiac pred akciou...
k otázke - dosť záleží od tvojej aktuálnej váhy ; ale 8 - 10 kg za mesiac - ak sa ti náhodou aj nejak podarí schudnúť (o čom pochybujem), tak určite to nebude zdravým spôsobom, môžeš si nahnať zdr. komplikácie, či riskovať jojo efekt....
ale nevzdávaj to! určite sa do toho pusti, len trošku uber z nereálnych očakávaní 🙂

m_ij_ka
7. nov 2013

@cucu19 vidím, že v profile máš uvedené, že sa snažíš otehotnieť a to chceš ešte aj schudnúť? To nejde dokopy. A ak by si aj chcela schudnúť tak 8 až 10kg je strašne veľa za tak krátky čas. To si môžeš akurát tak nahonobiť kopec zdravotných problémov. Schudnúť toľko kilov je podľa mňa nereálne. Musela by si držať drastickú diétu, no neviem. Stojí ti to zato?

zita19
7. nov 2013

@cucu19 Si sa zblaznila? 10 kil za mesiac!!!!. Chces si rozvratit metabolizmus? Kup si vacsie saty na tu stuzkovu a radsej dlhodobo chudni po 2 kila mesacne vylucenim prijmu bielych cukrov a zvysnim fazickej aktivity.

alami
7. nov 2013

@cucu19 dukanovou dietou to schudneš, len pozor na zdravie 😉

cucu19
autor
7. nov 2013

mne sa to podarilo asi pred dvoma rokmi som schudla 10kg za mesiac len ubraním jedla, vsetko, čo som zjedla som si dala iba polovičnú porciu a uz som vôbec nevečerala a dlhé hodiny som cvičila kardio...aa nepribrala som...ale teraz sa neviem nejak do toho pustiť a podla mna to nie je vela...doteraz som schudla 35 kg a do ideálu mi chýba asi tých 8kg...

dejnas
7. nov 2013

@cucu19 super, že si už toľko schudla, ale asi veľmi dobre vieš, že tie posledné kilogramy idú dolu najťažšie.... a opakujem je rozdiel schudnúť napr. 10kg zo 100 a 10kg z 65 😉

cucu19
autor
7. nov 2013

@dejnas presne! neviem sa ich zbaviť a už ozaj neviem čo robiť....akože nie je to strašné so mnou len chcem byť pekná...ved to jej predsa ostane na celý život spomienka..myslím sestre...začala som už dnes teda este predvcerom tak som zvedava az sa o mesiac postavím na váhu 🙂

katkasofi
7. nov 2013

Daj si dukanku a schudnes hneď cca 5 kíl.. Viem podľa seba. Do 10 dni ich máš dolu. Poznám podľa seba i viacerých z okolia. Ja som ich nenabrala spať🙂
@cucu19

dejnas
7. nov 2013

@cucu19 tak držím palce! 🙂 ale byť tebou, netlačím tak moc "na pílu" už si schudla krásne, môžeš byť na seba hrdá, tak neriskuj, že si kvôli tým posledným pár kg, naženieš nejaké problémy 😉

cucu19
autor
7. nov 2013

@katkasofi vážne? kukam si ju na nete a nevyzerá byť ani nejak drastická...asi sa na to dám ved ja sa celkom dobre stravujem len teraz musím zakročiť trošku ráznejšie 🙂

cucu19
autor
7. nov 2013

@dejnas dakujeeem 🙂 zlatá 🙂 neboj sa všetko je v pohode 🙂 aj bude! 🙂

masinka
7. nov 2013

@cucu19 ked si das spravne saty, pripadne aj nejake formujuce spodne pradlo pod ne, trosku vyssie opatky /kazdy cm opatku opticky uberie 1 kg/ a das sa poriadne ucesat /vlasy dohora nech vyzeras vyssie a tym padom aj chudsie/ a 10 kilo ti opticky zmizne... samozrejme ten mesiac mozes vyuzit a nejake to kilecko -dve aj naozaj zhodit, ale zase radsej zdravo a natrvalo, ako si uhnat nejake zdravotne problemy a namiesto stuzkovej skoncit v nemocnici 😀

danusskaaa
7. nov 2013

nechcem byt "moralistka" ale taketo schudnutie je sice mozne, ale urcite to nie je normalne. myslim si, ze ti to ani za zdravotne problemy /ktore nemusia prist hned/ nestoji. chudnutie na jeden mesiac nema vyznam!!! bud sa na to das a budes aj rok na sebe pracovat, alebo sa do toho ani nepustaj! viem o com hovorim!!! ja som sice chudla "zdravo" ale rapidne rychlo a nechalo to svoje nepriaznive ucinky: vynechava, alevo vobec nemam menzes, malo energie na zivot, bolest klbov a zaludka, zle travenie, tocenie hlavy, zle pecenove testy, malo magnezia a zeleza, vypadavanie vlasov, podlamovanie noh a ine... asi by si si toto nepriala aby ta na pariklad zastihlo na planovanej stuzkovej! treba s takym niecim opatrne! ak to pojde pomalsie, je to lepsie a aj ucinnejsie. ak schudnes 10kg za mesiac párkrat sa potom najes a nepriberes naspat 10kg ale aspon 15 a to urcite docielit nechces! ako zacat? jedz pravidelne /5xdenne-mozno sa ti to bude znat hrozne, ale radsej mensie porcie a casto/ taktiez nevynechavaj sladke, ci pecivo. mozes trosku obmedzit, ale ak mas chut nieco male si daj aby to telu nechybalo. Pi mininalne 3l tekutin. najlepsie voda, ak ti nechuti tak cajik-nesladeny pripadne 100dzus s vodou. A treba pohyb, najdi si cvicenia ktore ta budu bavit /ja cvicim s Jillian a je to super, tebe vsak moze vyhovovat nieco ine.../ skus googlit,je tam toto kvantum a urcite nieco vhodne najdes. ak necvicis teraz pravidelne tak prve 3dni su tazke, ale prekonaj sa a potom ti to cvicenie doda nenormalne vela energie... sama uvidis, ze sa citis super a to ze ti vaha ukaze menej bude len a len motivujuce, aby si po mesiaci neprestala! ved kazda baba sa chce pacit a kazda to dokaze ked chce....!!! budem drzat palce

silviaimreova
7. nov 2013

antonia macingova, kniha najedzte sa do stihlosti, skvele. minimalne 5 zarucene.

miku1
7. nov 2013

@cucu19 No, myslím, že si mala na tom začať pracovať podstatne skôr. Takéto rýchle chudnutie ti prinesie akurát tak ešte rýchlejší jojo efekt.

katkasofi
7. nov 2013

Si myslím že keď spravíš útočnú fázu tak ti pôjde pár kg hneď dolu. A tie ťa nakopnú pokračovať. Mne viac už dole nešlo, držala som ju pred letom... Asi začnem znovu aj ja🙂 lebo chcem ešte 5 kg dolu. Ale keď ja tak dobre si navarím a stále si sľubujem že od zajtra..🙂
@cucu19

caly8
7. nov 2013

@silviaimreova
@cucu19 súhlasím so silviou ..na vlastnej koži vyskusane a váha sa nepohla hore ani o deko 🙂) macingova jednoznačne ;)

wild_child
8. nov 2013

@cucu19 ja som schudla 10 kg ked som cely mesiac jedla len ovocie a zeleninu ... zelenina moze byt aj varena ... ziadna bielkovina, ziaden sacharid ... ak si mlada, tak to vydrzis ... ja teraz po 2 porodoch nemam sancu sa takto zapriet , lebo mi sacharid a bielkovina chyba vzhladom na vysoky vydaj energie pocas dna ..

michalkonik
8. nov 2013

Dievcata pozerat sa na vahu je uplne zaciatocnicka chyba. Niekedy som sa tiez pozeral iba na vahu, ale teraz sa pozeram na percenta tuku, vahu, obvody. Cvicenim a nespravnym stravovanim, si iba ublizite. Treba zmenit zivotny styl, aby nieco fungovalo dlhodobo a zivotny styl sa neda zmenit zo dna na den. Treba postupne aby si clovek nato zvykol, potom sa nestane JOJO efekt. Je smutne citat ako trpite dietovanim a este mate k tomu odpor. ☹

demo
8. nov 2013

@cucu19 neviem ci je stuzkova mladsej sestry ta spravna motivacia na takuto drasticku dietu 😕 . Kebyze tvoja vlastna stuzkova, to by som pochopila, ze je niekto vobec schopny takto uvazovat. Uvedom si, ze teba si tam aj tak nikto nebude vsimat, hlavne hviezdy budu maturantky 🙂. Ty si radsej pekne pomalinky zacni zvykat na zdravsi zivotny styl, pekne krok za krokom. Ved neobetujes cudzej stuzkovej svoje zdravie. Aby si na stuzkovu svojich deti raz isla zdrava a nie so zhumplovanym metabolizmom.

dada7701
8. nov 2013

....nežrať.... 🙂 prepáč za výraz, ale nenič si zdravie....za takú krátku dobu zhodiť toľko kíl, iba si privodíš veľké problémy...ako píšu ostatné dievčatá...je to príliš veľké riziko...nestojí to zato...

astonka
8. nov 2013

@cucu19 skus ako ti radia mačingovej detox 28 dnoví....ja som teraz po išla dom dole 3 kg ...

cucu19
autor
8. nov 2013

ahojte 🙂 rozhodla som sa tak, že asi vyskúsam tú dukanovu diétu..vyzera celkom fajn 🙂 držal ju niekto z vás? ak áno schudli ste niečo?

radkanika
8. nov 2013

@cucu19 ja som drzala iba mesiac, dala som dolu dost, uz si nepamatam, ale viem, ze dve konfekcne velkosti sli dolu a priatelia, co ma mesiac nevideli, hiiikali ci som chora, ze som tak rapidne vlmi schudla. Ale citila som sa skvele, plna energie, pohodicka...prve dni boli take vselijake, ale ked som tie zvladla, dalsie sli lahko.

farmacka
8. nov 2013

to je privela na schudnutie za mesiac, ak sa ti to podari, co tazko, casom to naberies naspat..to sa nevyplati, treba chudnut systematicky a pomaly, zmenit dlhodobo vzah k jedlu..toto mi pride tak, ze jojo efekt ako vysity sa dostavi, nech schudnes kolkokolvek

cucu19
autor
8. nov 2013

@radkanika to mi vyhovuje, myslím si, že mesiac vydržím aj ja 🙂 dakujeem 🙂

nadhera
8. nov 2013

tiez si myslim, ze je to vela kil chudnutia na jeden mesiac ....ked som sla na ples, dala som si kapustovu dietu /polievka / na tyzden a vosla som do siat. 😀 lenze to nebolo 8kg , davaj pozor na jojo efekt

zuzka105
8. nov 2013

otvorila som tuto diskusiu lebo som nemohla uverit ze niekto toto mysli fakt vazne...no ocividne ano...
ak rozmyslas nad dukanovou, tak si o tom zisti trosku viac
http://www.trener.sk/vyziva/niektore-rizika-nad...
je toho na nete dost
ja osobne by som taketo zavazne rizika nikdy nepodstupila
mozno si zdrava zatial alebo sa tak aspon citis, ale riskujes zavazne problemy s oblickami, mozno by si mala ist navstivit najskor oddelenie dialyzy, to by ti pomohlo sa rozhodnut

caly8
9. nov 2013

@cucu19 Dukanka je veľmi drastická podla mňa .. tá mačingová paráda ješ všetko dá sa povedať ale najviac cvikľa a fazuľové struky, mrkva .. nie je to ,,dieta,, je to uprava stravy aj napr. kôli zdravotným problémom a veľmi sa to podobá oddelenej strave .. 🙂

bashka
9. nov 2013

@cucu19 to fakt myslis, ze sestre viac zalezi na tom, ci budes na stuzkovej o 8kg lahsia, alebo na tom, ze tam budes a ze nadalej zostanes zdrava? Take 2-3kila nepoviem nic...