Ako schudnúť posledných 5 kg?

22. apr 2024

Baby potrebujem schudnut 5 kg ktore nie a nie dole. Nesportujem aom na materskej nemam
Na to cas! Kocikujem godinu a pol denne nejem peciwo a muku lebo mi to robi zle. Jasne dam si keksik ci
Colu pohar ale neprejedam sa sladkostami no rych 5 kg sa srzi ako kliest. Dajte rip na daky pripravok ci
Trik vdaka a kaloricke tabluky ee to namna neplati

deti95060810
22. apr 2024

úplne obmedziť keksíky a poháre coly.

lakebabe
22. apr 2024

Predpokladám ze colou zahanas únavu lebo máš dieťa, ale určite to nerob. Výmen to za kávu bez cukru pril silný čaj na energiu . A keksíky asi tiež telo doháňa únavu vymeniť za ovocie príp niečo zdravšie

berenika39
22. apr 2024

Kalorické tabulky ne, pohyb ne..když přesně o tom to je, i když se to blbě čte.. Docela jistě máš vyšší příjem než výdej - to nezjistíš jinak, než zapisováním do tabulek - ukáže ti přesně, jak to máš... i ten keksík a cola prostě navýší příjem tak, že nejsi v mínusu. Pohyb stačí třeba půl hodina denně doma, večer, nebo když prcek spí. Youtube? Vyšší výdej, nižší příjem a jde to samo. Ale jiná cesta moc není, žádné triky, přípravky, žádné finty... Kalorické tabulky platí na úplně, ale úplně každého🙂. Držím palce.

autor
22. apr 2024

@berenika39 dakujem idem si ich stiahnut raz som ich uz v mobile mala a prislo mi ze jem vela kg stali

chodec15
22. apr 2024

ratat kalorie a vela chodit peso rychlym krokom. Kazdy den aspon hodinu, idealne dve, tri.

berenika39
22. apr 2024

Super dobrej začátek, to půjde.

moncikaz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz