• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste schudli a koľko po pôrode?

24. januára 2011 
tak ja som mala kusok smotanovej torty, ale bolo to dost ovocia. A pred chvilkou len taky kapustovy salat na studeno s krajcekom chleba a pohar cerveneho :grinning:
30. dec 2006 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fíha, verulka, ideš na to tvrdo :wink:

ja som mala dnes prechádzku do mesta a späť, ráno som nestíhala, za to po návrate som sa rozbila, polievka sa len varí, to bude asi na večeru, lebo to hovädzie sa bude asi dlllho variť... no a chystám sa robiť taký dobrý zákusok a griláž, tak budem zas dnes a zajtra papať

jeee, čertica, tak to je dobrý obedík, hlavne to červené :grinning:
30. dec 2006 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, idem piecť, DCH :grinning:
30. dec 2006 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa idem ucit :frowning2: aspon chvilku, krpci sli korculovat...
30. dec 2006 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, ty uz asi drtis, tak nech to same skace do hlavy :grinning: . Kam isli decka korculovat?
30. dec 2006 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmm, tak ja som dnes urobila asi dva najkalorickejšie zákusky, griláž a také, že mexický svadobný koláč... no samý cukor a tuk (maslo, šľahačková smotana, salko :astonished: ) a aj učiť by som sa mohla aspoň trošku... no asi to asi natlačím na poslednú chvilku, ako vždy :frowning2:
30. dec 2006 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, na poslednu chvilu poznam...nech je adrenalin :sunglasses: :grinning: :grinning:
30. dec 2006 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, hej, hlavne aby zaúčinkoval pozitívny stres :grinning: ale nie, keď sa začnem učiť 5teho, tak snáď do 9teho to stihnem :grinning: no skôr nie, ale za pokus to stojí a dúfam, že do toho 5.teho aspoň tú diplomku dopíšem :sweat_smile:
30. dec 2006 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s kolacikom v ruke urcite dopises :grinning:
30. dec 2006 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmmm, ale taký je dobrýýýý ten koláčik :zipper_mouth: nesmiem, nesmiem ho zožrať celý, idem
30. dec 2006 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tilly, ako? Dari sa? nezozr...si ho cely????
Viamka, jukla som, nasla som....poslem? :grinning: :grinning:
30. dec 2006 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica oni chodia s tatinom a dedom do avionu na to klzisko. Ja kedze neviem, vyuzivam cas inak :wink: zvacsa prijemne , dnes ucenim.vobec mi to nejde, ale kedze zajtra sa nic nenaucim a asi ani 1.1., tak mam co robit. Okrem toho este celly nab. tyzden su krpci doma, takze to bude fuska...ale vsak 3 uz mam, tak tieito 2 nejako dokopem...
idem baby, dnes sa u nas studuje a comp vypinam...zajtra som cely den a aj vecer mimo, takze si uzite silvestra a krasny Novy rok...nezabudnite na spolocne predsavzatie :grinning: inak ja som si dnes nakupila same zdrave veci, takze uz som nachystana a tie kg idu prec :wink: papa
30. dec 2006 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, neviem co, ale posli, mozno mi este zapali :grinning:

ako to tak citam, nazhavene ste riadne! uz nech je 0101! :wink:

evrulka na co este pojdes?

tilly, ty uz nemas skusky? "len" tu diplomovku?
30. dec 2006 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu vec na sporak...teda od rana do vecera, co je dobre na pamat????? :grinning:
My pecieme gastany...a na zajtra mame tolko, ze ani nemyslim ako budem hresit...akoze zhresovat..ci ako to ma byt..
30. dec 2006 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...zdravím vospolok :slight_smile: ...
..fafa...Vitamín B1 (tiamín) - je dôležitý v mechanizme sacharidov, je nevyhnutný pre správnu činnosť svalov vrátane srdcového svalu. Má vplyv na duševnú výkonnosť a pamäť.

http://www.calibrum.sk/default.aspx/sk/chc/calibrumnew/default/menuroot/ostatnistrankyv/vitaminyacalibr

:grinning: :grinning: :grinning:
30. dec 2006 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa aj lecitin a okrem toho viaze tuky...

a dakujem, posli............... mam kofeinovy stres :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2006 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viamka ten lecitin nebol pre mna... :grinning: :grinning: :grinning:
30. dec 2006 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vieeeeeem! uz tri tyzdne ho neberiem, a zacina sa to vyrazne zhorsovat!!! :confounded: nechavam si ho na int. chudnutie aj z karnitinom a inym "balickom opatreni..." len musie otvorit fitko a tysden start a potom zobem...
30. dec 2006 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...aj ja mam taky balicek nachystany....kazde rano juknem, ci je tam...a spokojne sa chystam...uz nech je januar... :grinning:
30. dec 2006 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...baby...ktore vitaminy alebo mineraly si mam nakupit na aktivne spalovanie????
30. dec 2006 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leukoplast na hubu!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: au
30. dec 2006 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..jasne...a NEONDIT ako antikoncepčný prostriedok :wink:
30. dec 2006 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
povedz mi kde si a co tam robis, lebo ja si tu trham vlasy!!!

a baby vy chudnite...
30. dec 2006 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..viamka..zlatko...uz prestan odbiehat...ved sme si sluuubili vydrzat na ...
30. dec 2006 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute anorekticky!

fafa, pri plnom vedomi a len po prvej kave si matne spominam, ze maaaaaaaaaaas. a dokonca niem co!!!!!!!!!!!!! posles?

posli a ja si nasadim ten lecitin.

:slight_smile: prajem vam pevne zdravie v novom roku :wink: , podla moznosti co najmenej hlucneho silvestra :angry: a miimalisticky caloricky prijem!!! :grinning: :grinning: :grinning:

s laskou viamka
31. dec 2006 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viaaaaaaaaaaaamka :sunglasses: , nedes ma hned zrana s kaloriami. Este som teda do ust nic nevlozila, okrem zubnej kefky a pol litra vody :grinning:
31. dec 2006 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dakujem v mene anorektickeho timu ako zatial jedina pritomna v teme chudneme za tvoje prianie :grinning:

uzite si poslednu 2006-ku nedelu a zajtra zaciname s pocitom plnosti odlhcovaci a postavu tvarovaci rok 2007 :sunglasses: . Krasneho silvestra, tie ktore si pocas neho vedia pekne vyhodit z kopytka a pre nas skromnejsie tvory, pohodickuuuuuu :wink:
31. dec 2006 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasneho bujareho silvestra to malo byt, uslo mi slovo, o pismenach nehovoriac
31. dec 2006 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, aj ja sa pridavam..s tymi kaloriami to bude dnes asi blede...ale to nevadi, zajtra uz ideme naostro, ze Certica?? :grinning: :grinning:
Viamka - aj by som poslala, len kde??? Vyskusam telepatiu....
Krasneho Silvestraaaaaaa :wink: :grinning: :grinning:
31. dec 2006 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, jasne od zajtra bez kompromisov, lebo som aj nejake 1/2kg pribrala a muz si uz zo mna robi srandu, ze si len plany robim, nech sa na to vykaslem :cry: :grinning:
31. dec 2006 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok