Košice - snažilky okolo 40

zujanka
29. dec 2011

ahojte napriek svojmu veku som odhodlaná na IVF Verím že nie som sama a mohli by sme sa vzájomne podporovať Pridáte sa?

slavka_2012
24. apr 2013

s radostou sa pripajam 😉

anerik
24. apr 2013

Takze uz sme tri 😲

anerik
24. apr 2013

Baby ku komu chodite? Ste niekto u Hermana?

slavka_2012
25. apr 2013

@anerik ja som bola u Hermana ,no odisla som do Martina 😉

anerik
26. apr 2013

@slavka_2012 A je to tam lepsie?Kolko krat si mala IVF u Hermana?

slavka_2012
26. apr 2013

@anerik ano je tam lepsie i co sa tyka penazi i pristupu personalu 😉 u Hermana som bola na 2xIVF + 1ket a nikdy ani naznak tehotenstva......ale je to lem moj nazor..v Martine 1x a uspesny pokus i ked nie do zdarneho konca 😢 cakala som dvojicky a v 11tt som one prisla 😢 ale uz viem ,ze je to mozneeeee - slaba utecha viem,ale idem dalej 😉

anerik
26. apr 2013

@slavka_2012 Mne to u neho na treti pokus vyslo,ale v 8tt koniec teraz po 10 rokoch to skusame znovu prvy nic potom ket nic teraz stimulujem buduci tyzden mam odber ale teraz uz soft protokol takze uvidime Po financnej stranke je to velmi narocne ved to sama urcite poznas no ale co z penazi ked nemame to najdrahsie no nie?Ale citala som,ze zvicajne az treti alebo stvrty pokus byva uspesny aj ked lekari to nevedia vysvetlit preco.No uvidime. A ty mas teraz pauzu,alebo sa nieco deje? Drzim palce.Pa.

slavka_2012
26. apr 2013

@anerik ....len teraz 19.4.som prisla o babetka 😢 tak musim cakat na mrchu a potom kontrola v Martine a cakam na dalsiu mrchu a zacinam stimulovat 😉 lahko sa to pise no to cakanie je neskutocne 😠 verim,ze mas pravdu s tym tretim a stvrtym pokusom 😉 ..takze tentokrat by sa nam to uz malo podarit do uspesneho konca,,,myslim do porodu 😀 😀 😀 teraz mas soft protokol u Hermana? je to rychlejsie ako kratky protokol ? ci tam ide len o mensie davky hormonov??, ty uz na tyzden mas odber,,,budem ti silno,silno drzat palce aby vsetko dobre dopadlo 😵

anerik
26. apr 2013

Joj mrzi ma ze si o ne prisla velmi dobre viem co to je.Ale musime bojovat dalej nezufaj ja viem ze je to este velmi cerstve Pri tom softe ide o mesie davky hormonov dlzka je ta ista a je to zhruba o 1500 Eur lacnejsie .Herman povedal,ze vraj dobre odpovedam na stimulaciu takze soft bude stacit vcera som bola na kontrolu tak bol spokojny v pondelok povie kedy bude obber tak uvidim pa pa

anerik
26. apr 2013

@slavka_2012 Teraz som si vsimla ze som ti odpisala na sklo takze ta odpoved vo fore je pre teba

slavka_2012
6. máj 2013

@anerik ahoooj,tak ako pokracujes? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre