Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

latita
16. aug 2007

to je dobre 😀
idem to kuknut

vendynka
16. aug 2007

Cat kolky den z 90 mas?
Ja mam uz 71den a dala som dole iba 6kg 😠 - spociatku to slo rychlo, ale potom sa to zastavilo a za druhy mesiac neslo dole ani deko ☹
Zacinam tuto dietu spochybnovat 😕 - ale vydrzim do konca 🙄

latita
16. aug 2007

poslite aj mne , pls, tu 90dnovu dietu ☹

lili91
16. aug 2007

pri tejto teme ma napada vzdy jedno: preco niektore mamicky vyzeraju dva mesiace po porode akoby ani neboli tehotne, su stihlunke a upravene a preco niektore (ako ja 🙂 ) aj po siedmych mesiacoch od porodu maju brucho velke ako v dobrom puatom mesiaci. to nie je fer! 😅

vendynka
16. aug 2007

Lili ja som po porode skoro 2 roky a nebudem sa radsej opisovat 😕
Ber to tak, ze kazda mame nieco ine navrch 😀 - ja napr. kila 😝

hasleerka
17. aug 2007

baby čo tam po kilách navyše, hlavne že sme zdravé a že nás chcú naši drahí manželia ... čo sa budete trápiť dákymi diétami ... ja od septembra opäť začnem chodiť na aerobic, ale nie preto aby som schudla ale kvôli kondičke, budem papať čomi chutí ale len do piatej a uvidíme 😀

tilly
autor
17. aug 2007

dík za tú 90 dňovku, ja neviem nič dodržať, ale idem si ju preštudovať

vendy, to je super, že 6 kíl, to by som bola rada...

vendynka
18. aug 2007

Tilly ani nevidiet 🙄 - ja by som potrebovala dat dole aspon 15kg 😠 - aby som bola to co pred tehotkom a vsetkymi tymi hormonalnymi liecbami 😕
Ale nelutujem, mam super decko 😵 😀

Haslerka moja mama takto super schudla 🙂 - ona uz dlho po 17h nepapa a urdziava sa super krasna a stihla 😎 - dokonca, ked mi varuje, tak si o nej myslia, ze moj syn je jej 😀
Len mne to takto nevyhovuje, lebo do noci pracujem = byvam hore tak do 2h a to by som od 17h umrela od hladu ☹ Ale naposledy papam tak o 21h, takze pred spanim to isto spalim, aj ked iba psychicky, kedze robim za pc a vobec sa nehybem 😕

tilly
autor
18. aug 2007

ešte ceckujete?

verulka
19. aug 2007

vendy ma neser s tymi 15kg, vsak ta vidim, to by si uz bola total bleee kostra. Pomakame v zime na prdelkach(ja aj na brusku) a uvidis)
tilly, ak mozem, tak bonznem Vendy, ze pred par dnami prestali, takze myslim, ze vendy zacne teraz chudnut aj ked nebude chciet 😉 a ja budem opat len ticho zavidiet 😒

cat
27. aug 2007

vendynka, ako sa držíš? Ja som si po týždni stúpla na váhu a mala som menej o 2 kg,len neviem či z diéty alebo zo stresov kvoli malému /vtedy sme boli na Kramároch na jednom hnusnom zákroku/. Tak neviem ale dúfam že tá váha pojde ešte dolu, hlavne z brucha..

tilly
autor
27. aug 2007

tak ja som pribrala 3 kilá, no koniec... musím začať makať

hasleerka
27. aug 2007

wendy ja pozerám tú tvoju fotku a kde máš tých 15kíl?

maruschka
28. aug 2007

baby,ja chudnem sústavne.Keď som bola pubertiačka,dala som sa na vegetariánsku stravu.Nadváhu som nemala nikdy-mala som zdravých 54 kg a 166 cm.Potom prišli babuľky-pri staršej som pribrala 12 kg a po dvoch rokoch som sa dostala na 61 kg.Pri mladšej som pribrala na 71 kg počas tehotenstva a keďže som mala pošramotený žlčník a na začiatku tohto roka musel ísť von,vďaka sústavnému vracaniu som schudla rok po pôrode na 55 kg.A teraz sa tie kilečká na mňa krásne lepia.Už mám nechutných 65 kg a chodím ako obrnený transportér.Ale ja to kašlem.Moja mama ma sústavne vytáča s vetou:Vieš,prečo by si mala schudnúť? Ona mala po štyroch deťoch 120kg a teraz sa jej za necelý rok podarilo schudnúť 35 kg.Ale je z toho chorá.Stále o tom rozpráva,takže tam vidím,že chudnutie môže aj ublížiť.Takže idem chudnúť,ale normálne,žiadne hladovky,cvičenie do odpadnutia a delená strava.To som v živote už sto krát skúšala.Vždy sa tie kilá vrátili späť.Viete,čo pomáha?Nejesť po 17,00.Potom už len zeleninu alebo ovocie.To je normálne a prirodzené.Inak to nevidím. 😒 🙂

miriamka
28. aug 2007

Maruschka...podla mna pomaha ako hovoris,nepapat po 17tej,ale k tomu aj delena strava.Ja som na nej od januara a mam -14kg 🙂

maruschka
28. aug 2007

ja viem miriamka,ale vieš čo,vždy keď som držala nejakú diétu,či delenú stravu,či neviem akú diétu,vždy sa mi to vrátilo-kilá.A ja som človek,že keď sa zatnem,tak fakt chudnem.Ale už je jasné,že všetky tie diéty na mňa nezaberajú,ja som skrátka neni ten typ.Teraz hľadám cestu,ako sa po tom vyoperovanom žlčníku stravovať,aby som ďalej nepriberala..Takže dievčatá,ak niektorá máte tiež žlčník vonku,tak napíšte,či stále dodržujete žlčníkovú diétu.Lebo ja mám ešte stále problémy s tým,že keď zjem niečo nevhodné,tak ma to bolí.Ale dosť rečí.Bežím,dcéra ide stanovať,tak mám relatívne voľno.

miriamka
28. aug 2007

Maruschka...ale ja nedrzim dietu,len dodrziavam pravidla delenej stravy - nejdem podla ziadnej knihy ani nic,proste jem co chcem,len si to delim a kila isli dole tak to asi funguje!A kolko chces schudnut?

tilly
autor
28. aug 2007

no, vraj je dobré robiť to tak, že celý týždeň sa stravovať veľmi striedmo a dávať si pozor a potom sa totálne rozbiť, vraj to štartuje metabolizmus... no ale ja si to neviem predstaviť...

hasleerka
28. aug 2007

maruschka, moja reč, žiadne diety, ale nepapať po 17,h. ... ja som začala koncom mája a k tomu 2xdo týždna aerobic a za 1,5mesiaca išli dole 4kg ... no cez prázdniny to flákam, ale od 10-teho začínam odznova (vtedy začína aerobic), tak sa môžme navzájom povzbudzovať 🙂 🙂 🙂

verulka
28. aug 2007

babulky, ak vam to funguje tak super, potom uz sem asi nebudete dlho chodit 😉 mne po urcitej dobe nezabera nic 🤐 Jedine pozitivum, ze ani nepribera...
tilly, co to znamena totalne sa rozbit 😉 kazdy si to moze vysvetlit po svojom. Ja: cely tyzden super tuti zdrava strava a cez vikend brutal zurka a potom mega zranica 😎 tak nejako...

maruschka
30. aug 2007

miriamka,môj sen je schudnúť 10 kg,takže by som mala svojich pôvodných 55 kg.Manžel mi kúpil k meninám Eliptical za pekné prachy,tak to musím brať vážne.Zatiaľ som na ňom nemala čas nejako cvičiť-lebo však viete detičky,ale predvčetajšky som si bola kúpiť nový bicykel,lebo na tom starom som sa išla zabiť.A budeme chodiť bicyklovať.A pravdu povediac,keď boli tieto horká,tak sme chodili iba plávať a nemala som nejakú chuť cielene cvičiť.Ale výhovorky,výhovorky,výhovorky.Schudnúť sa dá!! 😀 😀 ☹

miriamka
30. aug 2007

Baby,schudnut sa da,len je to vela odriekania a pevnej vole!Ja tiez sportujem,jazdim na bicykli a urcite aj vdaka tomu idu kilecvka dole.A dodrziavam zasady delenej stravy,a ked z casu na cas zhresim vacsinou na hned na WC prezenie,takze telo sa toho hned zbavi 🙂

tilly
autor
30. aug 2007

verulka, tak nejako...

ja som na výhovorky expert...

miriamka
30. aug 2007

Tilly...aj ja som bola na vyhovorky expert,ale teraz som uz na seba hrda ze som to dokazala,ze mam taku pevnu volu az sa mi verit nechce 😀

hasleerka
7. sep 2007

ako pokračuješ maruschka?.. ja to ešte trochu flákam, aj dnes som o osmej zjedla chleba (ale ked som si urobila takú dobrú nátierku 😝 ), ale od pondelka začína aerobic, tak to začnem brať vážne

tilly
autor
8. sep 2007

tiež musím začať cvičiť, hrúza tie moje ochabnuté svaly, ale bojím sa, že sa nedostanem do toho cvičebného ancugu, čo som si kúpila 😀

miriamka
8. sep 2007

Ja zacinam cvicit tiez 🙂

tilly
autor
8. sep 2007

ja by som chcela aspoň tri krát do týždňa, ale budem rada, ak sa dostanem tri krát do mesiaca ☹
môj muž skoro každý večer pracuje, tak nemám kam dať drobca

hasleerka
25. sep 2007

ahoj žienky chudnúce, ako??????.. no ja mám konečne včera prvý aerobic za sebou, dnes trochu svalovka na bruchu 😒 ... škoda, že sa mi nedalo už skôr ...

verulka
25. sep 2007

ja uz nechudnem 😀 😀 ale zato mam tolko pohybu 😕 snad viac ako predtym 😉 ale po maji sa opat pridam 😉