• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste schudli a koľko po pôrode?

24. januára 2011 
dobru...ja este nespim :unamused:
20. dec 2006 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...certica...nedaj sa oklamať..ty lixotníčka...ja som čarodejnica na úpravu foto :grinning:
...a zdá sa..že aj s kilami...hlásim -2kg :slight_smile:
20. dec 2006 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
exp, teraz som si po tvojom prispevku zapiskala, len tieto citoslovcia nedokazem premietnut na elektronicky papier :sweat_smile: . Ak ma pamat a matematika neklame, tak uz min.-5kg :confused: , co som sa nanominovala do tejto temy roka :sunglasses:
Inak, v tom pripade odfot aj mna, bosorka :grinning:
20. dec 2006 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...certica..v tom prípade..Ťa pozývam na kávičku :wink: ...inak môžem o Tebe len snívať :confounded:
...navarila som si v pondelok nejakú odrodu kapustovej polievky na podnet verulky...úplne som obmedzila xlieb...max. 1 krajec na raňajky/čierne pečivo/...a ide to..len škoda..že len do nedele...v nedeľu zhreším verejne...dobrovoľne...a dokonca s úsmevom na tvári :grinning:

...po sviatkox pokračujem... :wink:
20. dec 2006 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expi, tak ja som vylucila pomaly vsetko okrem sladkosti :grinning: , tychsa momentalne v tomto vianocnom osiali a peceni nedokazem uplne zrieknut. Ale nie, snazim sa len same zdraviu prospesne veci do seba hadzat a nie moc, ale tymi gulickami a keksickami nahanam endorfiniky a snazim aj nejake to "home cvicenie" prevadzat, ale na vahu som sa nepostavila dobre dva tyzdne a ked si navlecem svoje jedine funkcne nohavice, nemam dojem,ze by mi padali na bedra a nizsie :sweat_smile:
20. dec 2006 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..certica...pomaly ďalej zájdeme :wink: ale najneskôr do leta nám tie nohavice určite budú plantať až po kolená :grinning:
20. dec 2006 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eeexp, dufam ze v lete ich obleciem aj s viktorom na rukach a este bude medzi nami dobra fuga :sunglasses: :grinning: . Najhorsie ale je, ze ja pomaly zachadzat nedokazem, ale som optimista. Ked islo predtym, pojde aj teraz :sunglasses:
20. dec 2006 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..certica...zaxádzať ideme vo dvojke :grinning: :grinning: :grinning: ..takže sa nám "blicovať" bude super..len ma teraz napadlo...neviem či dôjdeme tak ďaleko..ak nám tie nohavice padnú až na členky??? :sweat_smile:
20. dec 2006 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budeme pokracovat bez :confused: :sweat_smile:
20. dec 2006 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ty kokso..2 "holotrtky" na obzore :sweat_smile: ..no ja sa radšej odmlčím.. :sweat_smile: :grinning:
20. dec 2006 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expi, v plavkach :wink:
20. dec 2006 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...malý je hore...no nič..príxod budem hlásiť až večer..ideme pre malú do školy..spravím si zasa dlhšiu prexádzku.. :slight_smile:
20. dec 2006 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prijemnu prechadzku, mne maly pred chvilou odkvecol jak poleno. U nas je vonku kraaasne :slight_smile:
20. dec 2006 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mam obe skusky za 2, dokopy uz tri hotove :sunglasses: prave zacinam sviatkovat :wink: a do leta sme take kocky, ze nas budu poloviciaci pre istotu napchavat, aby nas nahodou niekto neukradol :grinning:
20. dec 2006 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no proste verulka, si ty sikulka :sunglasses: :wink: . Ma uz neblaznite, ze do leta, ja stem vypadat k svetu uz hned a zaraz a cim skor :astonished: , kym prve mrazy padnu (este teda ani neudreli) :grinning:

viamka, ako to s tebou a detmi vypada? Hrdlo citis? :confused:
20. dec 2006 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja dnes len hresim...boli halusky s bryndzou :frowning2: ...
Verulka, gratulujem...a obdivujem...
Certica, ty si uz urcite chuda ako palica :confused: , ked z ineho nie, tak z tohoto teoretickeho chudnutia...mi nehovor, ze kazdy den nieco robis a nechudnes...to potom tie stroje z tych izieb povyhadzuj....
20. dec 2006 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha, fafa sa chytila: no, stroje okupujem denne pripadne obden, ale nemysli, ze sa tam potim 3hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Schudla som tak 4kg, co je dooost malo, ale co by som aj chcela, ked: dnes sa drahy stavil doma a doniesol od svokry napecene same dobroty. Jasne, ze som z kazdeho musela mat :unamused: a este sme boli pred chvilou na nakupe a samozrejme pagac padol za obet...
No ale aspon cez den nejak zvlast nezerem
20. dec 2006 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby este take 4 tyzdne dozadu som bola nutena siahnut po mojich tehu mencestrakoch s pruznym pasom :sweat_smile:
20. dec 2006 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to bola vhodna poznamka...akoze mame si mysliet, ze je to s tebou vazne...ja som sa dnes odvazila hodit do plaviek...nastastie siroko daleko nebolo ziadne zrkadlo :rolling_eyes: tak som si fajn zaplavala, konecne po rokoch....
20. dec 2006 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som tento rok este veselo plavala, ale teraz by som si spodok natiahla tak na jednu nohy a prsa venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. dec 2006 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jednu nohu :sweat_smile:
fafa, bola si v bazene aspon sama? by som sa v tom pripade pridala :sunglasses:
20. dec 2006 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa s tebou porobilo? ved si po porode skoro ako ja? ja mam uz kriticke obdobie, dufam, za sebou...
inak u mna ziadne kojenie = chudnutie neplatilo, skor naopak...ale potom som to trochu rozbehla a teraz trochu pribrzdila :frowning2:
20. dec 2006 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem fafa, ja som po 5 mesiacoch po porode bola na 50kg a tie som si +/-1kg drzala ten rok aj nieco, potom som sa rozhodla pre HAK a nechcem to pripisovat tomu, ale nejak sa to rozbehlo aj som sa rozozrala, lebo dovtedy som sa dost strazila a proste sa zaludok zase roztiahol a...
idem uspat krpca
20. dec 2006 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeee, no verulka, ty si šikulka, gratulujem, musím sa od teba nakaziť usilovnosťou :wink:

baby, na teraz sa lúčim, našla som na nete nový román od matkina, tak čítam, čítam, čítam
20. dec 2006 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, matkina mozem aj ja :wink:
20. dec 2006 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica, dakujem za opytanie, salviovy caj zabera, ale :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a hubu mam jak cernosko bubu!!!

exp, to co je za mortisa adams imege? som cakala nieco vianocnejsie a cerveno zlate!!!

fafa, boli to plavky arena?
20. dec 2006 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viamka, plavky boli adidas...a dvojdielne!!!!!! ze som sa ja na toto odvazila...ale na druhej strane, tu ma nikto nepozna a hned som zaliezla do virivky... :confused:
20. dec 2006 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo areny maju podla mna najmilosrdnejsie strihy... :sweat_smile:
20. dec 2006 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..viamka...xcem "strasit"...a tak som si hodila "bu bu foto" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dec 2006 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok