Ako zaručene schudnúť z brucha?

alex1983
12. jan 2013

Ahojte baby... Prosím Vás o rady ako zaručene schudnúť z brucha, veď vyzerám ako v 5.mesiaci 😝 Som po druhom pôrode a tento bol cisárskym. Dcérku dojčím a myslela som že to pôjde dole ako po prvom pôrode ale nejde to. Najviac ma trápi brucho 😔 Ďakujem za Vaše rady

junovka
12. jan 2013

@alex1983 no mna tiez to trapilo po druhom porode, ktory som mala tiez sekciou.Potom okolo 8-10 mesiaca po porode som zacala drzat dietu a pomaly to slo 🙂 Hlavne este pockaj a nestresuj sa nejakymi dietam, ked prave dojcis...pockaj!Niekde som pocula, ze kolko mesiacov trvalo naberanie na vahe v tehu, tak tolko bude trvat navrat do povodnej vahy.

alex1983
autor
12. jan 2013

@junovka Ked este idem s oboma detmi niekam, tak si hovorim ze sak ostatni vidia ze som este len teraz rodila tak preto mam take brucho, ale ked idem sama je mi to take neprijemne ze vyzeram jak tehula 😀

tremonti
12. jan 2013

Este by si nemala kedze kojis ale do buducna az prestanes-beh-dlhe trate aspon hodinu, plavanie , brusaky na spevnenie svalstva, uporava stravy, ziadne diety ti nepomozu!!!jojoefekt. Zumba je suuuper aj na boky.a pas.kuk moj album,cvicit som zcala 2 mesiace po cisarskom,ale len kvoli tomu ze mi nebolo dopriane kojit dlhsie...

sympa1
12. jan 2013

no jedine učinne je cvicenie..a uprava stravy, mne pomohol najviac pilates..uzasne cvicenie bez zbytocneho natriasania sa 😀

nikita308
12. jan 2013

@junovka Tú poslednú vetu som aj ja počula a s radosťou som čakala, kedy sa to začne dávať do normálu... 😕 síce pôvodnú váhu nechcem, som rada, že mi zostali nejaké kilečká navyše, akurát sa zle rozložili... 😀 tá pneumatika ma tiež serká... 😠

zuzikkaa
13. jan 2013

@alex1983 čo sa stresuješ veď si len 2mes po pôrode??? brušáky po CR najskôr až tak po polroku. Skús sťahovať brucho-pri chôdzi aj hocikedy ťa napadne no druhá vec je koža a voda pod ňou-to už neovplyvníš. Tiež mám na sebe vodu a aj napriek tomu že pravidelne cvičím. Ale zase do nejakej drastickej diéty nechcem ísť

lilitela
13. jan 2013

@alex1983 Ja som zacala cvicit asi 3 mesiace po porode a na zaciatku som nespravila ani 1 brusak. Behom 3-4 mesiacov sa to zlepsilo a asi tak polroka po porode som zacala drzat aj dietu a behom dalsieho polroka som aj schudla. Takze v pohode mas cas mozes zacat na jar. 🙂 drzim palce

lenuska200_22
18. jan 2013

Ahojte mamicky...aj mna trapi brucho..je to hrozne som sice 2 apol mesiaca po porode ale aj tak,manzel do mna husti a to sa len smeje ze kde je ta moja stihla zienka a ja chytam infarkty ...predtym som vazila necelych 50 kg a teraz mam 62 kg po porode ,,no v tehu som mala navysse 27 kg ,,sialene ,ale je to tak... 😀 teraz sa smejem a ani mi ta vaha nevadi,,len jak tu uz niekto pisal trapi ma brucho,,sice kojim ale aj tak sa citim jak tehotna 😀 mam zatia obycjny stahujuci pas ktory nosim teraz ,ale aj tam to je vidno,,sie aj posilujem kocikvanim v tejto tuhej zime ,,no uvidime ci to pomoze,,este ma napoadlo ze mame taky kruh z tesca na cvicenie brucha ale nemam niejako cas nato cvicit,,mozno nto zacnem riesit,ked uz budem musiet...ked hlavne prestanem kojit,,lebo teraz potrebujem vela sil,,kedze mam doma velkeho papkaca a ten si ziada vela starostlivosti... 😵 tak drzim palceky nech sa nam to niejako vsetkym podari,,potom pisnite ako ste dopadli 😀 ,prajem pekny zvysok vecera,, Lenka

michallifestyle
18. aug 2020

Ahojte chcem vám sem napísať že chudnutie nieje žiadna veda,schudnúť na váhe je pri tom úplne jednoduché a veľa ľudí si myslí že je to ťažké no opak je pravdou.Pre človeka ktorý povie že je to ťažké alebo nevie schudnúť je to z toho jediného dôvodu že nepozná princíp ako schudnúť.Každý by chcel na ľudoch a tréningoch zarobiť ..ale každý človek keby pozná princíp ako schudnúť pochopil by že to je také ľahké ako keď sa začínal učiť chodiť,plávať alebo akúkoľvek aktivitu ktorú nevedel a naučil sa.V prvom rade ak vám niekto poradí ako schudnúť napr aj na tejto stránke či poradni,pozerajte na toho dotyčného či schudol on sám/a či ma dobre výsledky a dobre vyzerá a dobre a zdravo sa cíti a stravuje keď už radí iným ľudom.Vždy aby začal od seba aby to nebolo že 120kg doktor (časť tuk) radí prečo nejesť sladké a cukor keď on prvý ma ísť príkladom. Prajem pekný zvyšok dna 🙂

krpcurik
18. aug 2020

@michallifestyle konverzacia je z roku 2013 😀

michallifestyle
18. aug 2020

@krpcurik Obnovíme =)

nikaeli
20. aug 2020

@michallifestyle a aký je teda princíp chudnutia? 😉

michallifestyle
21. aug 2020

@nikaeli Spytaj sa ma ak nevieš schudnúť,čo pre to robíš a ja ti poradím... 🙂 ako schudnúť

nikaeli
21. aug 2020

@michallifestyle nepotrebujem velmi schudnut, mozno tak 3-4kg (mam 165cm a 60kg) skor by som potrebovala (chcela) spevnit svalstvo 🙂 co mi robi problem, je diastaza a zuzene medzistavcove priestory v oblast krizov (a teda bolest chrbta, zvlast po behu, skakani - po cviceni, pri ktorych su "otrasy") - cvicim aspon SM a pilates 🙂

sandri3
24. jan 2022

@michallifestyle dobry 🙂 rada by som Vas kontaktovala ohladom chudnutia 🙂