Beh a chudnutie

zuzka2010
20. feb 2012

ake mate skusenosti s behom a chudnutim?chcela by som dnes zacat, potrebujem zhodit najma zo stehien a zadku..

penelope2066
1. nov 2015

@mrsinka Ja som si kupila v Tchibe bezecku bundu,je super a velmi sa mi paci ale zatial som v nej nebola behat lebo sa mi viac paci nosit ju bezne 😀 Ale od 5.11. budu v Lidli v akcii bezecke veci tak sa chystam 🙂 Uz nejake bezecke veci mam ale dokupujem dalsie.

yanni
1. nov 2015

@zednicka jasne, ze mozes behat. A preco by si nemohla? Preco by si mala stratit mlieko? To akoze z behania? 😕 😕 😕 😕
Kup si dobru pevnu sport podprdu a vybehni.
Nasa mala ma tiez tri mesiace, ja po cisarovi, a beham. A mlieka mam aj na rozdavanie, musim dokonca odsavat, lebo ho mam nadbytok. A tiez sme mali prvy mesiac s kojenim problemy.

odm3
2. nov 2015

@zednicka Aj ja som behala - už po šestonedelí 🙂 . Dojčila som v pohode a mlieka som mala aj na rozdávanie.

odm3
2. nov 2015

@penelope2066 jasné, že sa môžeš pridať. Koľko kíl chceš dať dole? Ja som schudla už asi 4 Kg - za dva mesiace. Teraz mám 88.

odm3
2. nov 2015

@penelope2066 ďakujeme za tip na oblečenie. Ja som si kúpila celkom lacné bežecké oblečenie v Decathlone a som s ním naozaj spokojná. Aj pre deti sa tam dá naozaj lacno nakúpiť - veci na telocvik a tak.

zednicka
2. nov 2015

@yanni dakujem 🙂 radsej som sa chcela spytat ako su na tom ine maminy. A nebola som si ista ci tvorbe mliecka neskodi nadmerna namaha, kedze som behala maraton a chcem opet zacat trenovat 🙂

penelope2066
2. nov 2015

@odm3 Ja som zatial na vahe nedala dole nic,ale su mi nejake volnejsie rifle na zadku ale myslim,ze sa len vytahali 🙂 Chcela by som dat dole nejakych 5-7kg

jarmila64
3. nov 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

vaha neni vsetko, ked sa citis lepsie tak to uz je ten maly vysledok 🙂

katpetdo
1. dec 2015

AHojte, hlasim sa po 4m izolacii. Priznam sa, ze sa mi nejak nechcelo citat ani prispievat. Beham uz 3m, zacala som 8t po porode a je to take vselijake. Toto druhe tehu a dlhe lezanie ma odrovnalo viac ako pri prvom. Najprv som len 6t striedala beh s chodzou a teraz uz 2m beham suvisle. SOm momentalne na 40-45km/tyzdenne, ale pomala. Vobec to zlepsenie neprichadza, tak ako som bola v minulosti zvyknuta. Nevadi. S behania mam radost, idem za kazdeho pocasia, lebo musim vyuzit, ze ma, kto byt s detmi. Uz som bola aj v lejaku, vetrisku, prisernej hmle a je mi to jedno. Beham 4-5x tyzdenne, z toho 1-2x s kocikom. Bola som uz 3x na pretekoch a to bolo super. ISlo o 4-7km ,ale bohate stacilo vzhladom k tomu, co mam nabehane.
Dozadu asi citat nestihnem, tak dufam, ze ste vsetky ok a zdravie poslucha.
@yanni...a vy ako? slecna uz rastie. Ja mam po motoricky "lenivom" prvom dietati druhe presne opacne a uz sa snazi v 5m plazit. Inak maximalne psokojne dieta.

Jaj a ked sa tu riesi aj chudnutie...tak po porode som mala dole iba 3kg a 7kg neslo dole, kym som nezaclaa behat. Zaroven aj 4x/tyzdenne cvicim s vlastnou vahou a citim sa super. Len to brucho nie je to co byvalo a budem musiet asi prvykrat v zivote aj zamakat na nom.

muska_miruska
1. dec 2015
Používateľ muska_miruska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od muska_miruska.

zboznujem beh, dokonale si pri nom precistim hlavu 🙂

romanovic
1. dec 2015

Zeny, ja uz 4-ty mesiac nic. Zapal plantarnej fascie, svina jedna. Mam za sebou razovu vlnu, opich kortikoidmi, opich kyselinou hyaluronovou, x lokalnych kryoterapii (niekolkokrat mi zliezla komplet koza z paty) a VOBEC NIC. Proste ziaden efekt. Pata boli ako hovado, v sobotu som prisla s detmi peso z centra a normalne som revala od jedu, ze bolest je rovnaka ako na zaciatku, vobec neviem doslapnut na patu. Ostava mi ozarovanie a operacia... 😠 😠 😠

opica
2. dec 2015

@katpetdo super, ze si sa tak rychlo vratila. prosim, aky mas kocik? ja som to uz riesila a moj otec sa rozhodol, ze nam kupi na Vianoce, takze zatial vyhrava croozer, kedze nasi dvaja velmi sportovo zalozeni synovia ficia aj na bikoch ked sa da, cize potrebujem nieco, kde dam aj male dieta, ktore asi este nebude zaciatkom leta sediet same...dik za radu

katpetdo
2. dec 2015

@opica ...no mne sa zda ze to ide pomaly,ale idem na to opatrnejsie ako minule aby som da nezranila.nemam speci brzecky...mam stary jane slalom pro z 2009...vrzga a pod...ale tolko staci.beham s klasickou kocikovou vanickou...blba otazka...cakas 3,ci si zle pamatam ze mas 2?
@romanovic mne na toto vrlmi pomohla obycajna golfova lopticka...v robote som ju mala pod stolom a masirovala som chodidlo pol dna.myslim to ako doplnok

opica
2. dec 2015

@katpetdo tretie, uz kazdu chvilu.ja mam gt3 po mojich detoch, ale s tym si nerisknem, je sice paradny, ale az taky stabilny mi nepride, tak riesime teraz ten croozer. Aj kvoli biku, aj behu a da sa donho kupit ta novorodenecka vlozka, co je super. Nuz ale, najprv musim porodit 😃

romanovic
2. dec 2015

@katpetdo spravne chapem, ze si mala tiez fasciu? Co este si robila okrem lopticky? Lebo ja som fakt uplne na nervy.
@opica nevedela som, ze cakam tretie. Gratulujem!!!!

katpetdo
2. dec 2015

@opica gratulujem 🙂.!!!!!! Nech to teda dotiahnete do zdarneho konca. Moj aj muzov sen su 3deti,ale po dvoch mierne predcasnych detoch a velmi rizikovych tehotenstvach by to bolo pokusanie osudu...uvidime.
Mne sa s tym slalomom beha dobre...stabilny tiez fajn...croozer si chvalia,tusim aj @tilly odporucala. Ja som pokukovala po baby city jogger fit...ale nakoniec som zvazila ze si vystacim s tym co mam lebo nerada beham s kocikom,kedze jedina rovna asfaltka je v lese a bezim do mierbeho kopca polovicku behu...a kocik + dieta mi uz daju zabrat,takze uz dlho s kocikom nebudem behavat

@romanovic ano mala pred par rokmi.pomohli mi nejake cviky (nepamatam ake) a potom velmi ta lopticka. Cize nejaky dobry fyzioterapeut

katpetdo
2. dec 2015

@romanovic este som zabudla ze masaz s loptickou priserne bolela ale sla som cez bolest a zabralo

opica
2. dec 2015

@katpetdo my brutalne sportujeme, beh mam tiez najradsej individualne, ale ked nebude ina moznost...a proste v lete zijem na bikoch, plavanim, korcule...starsi syn je hokejovy brankar, jeho zivot je sport, cize my od marca do oktobra zijeme vonku, preto potrebujeme byt pohyblivi vsetkymi smermi 😃
@romanovic dakujem, ja sa tym zas nejak nechvalim 😃

yanni
2. dec 2015

Caute zenulky, ahoj Katus @katpetdo 😉
Tak ja som tiez zacala po ca. 2 mesiacoch, ked sa mala vyrevala. Muz odisiel spät do Saudi, ked nemala mala ani mesiac a ratil sa po 5. tyzdnoch. Ani poriadne nevytrcil päty z domu a copana zacala den a noc vyvreskovat. To bolo, islo ma uz porazit. Mala som na 4 tyzdne zavarene. NIc som nerobila, len dieta navlacala. No a ked sa chlop vratil, par dni pred tym, mala stichla a zrazu aj postielku zacala akceptovat. A odvtedy pokoj ako v raji 😀 Takze sa uz dalo aj zit, nie len prezivat.
Tak som ja zacala robit aj nieco so sebou. Z porodnice som vysla s predporodnou vahou, nenechala som tam ani gram, skoro ma doma vykotilo, ked som sa postavila na vahu. 😠 Ale potom to islo fajn dolu, za nejake tri tyzdne som mala dolu 10 kg bez nejakeho extra mojho pricinenia. Poslednych 5 kg ide dolu pomaly. Ale priznam sa, cely oktober som stravila s malou na Slovensku a nechala sa vykrmovat 😀 Behala som ako sa dalo, skor nie ako ano, po par dnoch u nasich ma skosila taka chripka, ze nebyt mojho otca-dochodcu, tak mala sa ani z domu nedostane. Ja som bola uplne mimo na dva tyzdne. Hroza. Taka chora som nebola ani nepamätam. No a potom, len tak pomalicky, men sa na Sk nebeha dobre. Tam si ta ludia obzeraju ako keby si bola Majka z Gurunu. Aj ked mi je to u r.... ale nejak som mala blby pocit s tymi mojimi este 5kg tehotenskymi 😕
No a teraz je to tiez take opatrne, uz sme konecne dostavali, chlop zase v trantarii, takze cele finisne prace musim organizovat ja a uz sa pomaly stahujeme, takze nejak vela casu na nejake dlhsie behy mi neostava.
Tiez som bola uz aj s kocikom ale s vanickou to nie je ono. Uz sa fakt tesim na sportovu cast. A k tomu vsetkemu mam uz druhy tyzdne zapaleny palec na nohe okolo nechtu a nie a nie sa to zahojit. Boli to ako fras, uz sa s tym chystam k doktorovi, lebo uz ani chodit poriadne nemozem. Uz mam vsetkeho po krk.

@opica gratulujem. Sa nam to tu ale rozrasta 😉
Inak, ked sa bavime o kocikoch. Ja mam TFK Joggster III. Zatial s vanickou, sportova cast je este odlozena. Predne koliesko mam otocne, da sa zafixovat na pevno a mam este pevne na behanie, to sa len vymeni. Inak da sa behat aj s vanickou, len mne sa to nejak nepaci, pripadam si nejak nemotorna. Vanicku mame multi, ta sa da do pololahu a vtiahnes remence a babo zapnes ako keby bolo v sportaku. Teraz sa nam oteplilo, tak to chcem vyskusat. Ale aj tak sa uz tesim na sportiak. Po troch kraloch odlietame vsetci do Saudi, tam je fajn teplo, mala bude mat uz takmer pol roka, tak ju bacnem do sportiaku (vanicku uz brat nebudem) a konecne si zacnem beh uzivat.

yanni
2. dec 2015

@opica tam mam to otocne koleso. Na behanie mam na vymenu pevne a je tak isto velke ako tie zadne, 12" a samozrejme je len jedno, nie take dvojite. 😉

tilly
2. dec 2015

@katpetdo ja som mala croozer, je fajn, ale čo mi nesmierne prekážalo, že sa nedal vetrať z bokov, raz som si tak krpca "uvarila"... Potom som kúpila Chariot cx1 a to bola iná káva, už by som iné nechcela

tilly
2. dec 2015

@opica jej, gratulujem. Zvaz ten Chariot 😉
Ja som ho dlho ako kočík používala aj na nike aj na beh, super, 1000krát lepšie, premakanejsie ako croozer

yanni
2. dec 2015

@tilly behalo sa ti s tym chariotom dobre? My sme ho zvazovali za bike.

opica
3. dec 2015

@tilly len tie prachy,co stoji. Zas budem mat tentokrat zimne dieta,cize momentalne vetranie az tak riesit nebudem. Urcote bude max do konca leta, potom uz budeme riesit jednoduchsie sposoby, kedze nas bude 5.

opica
3. dec 2015

@yanni dik za info

tilly
3. dec 2015

@yanni ano, je najlepsi, viem ho porovnat s croozrom a teda je to 100 a 1...

tilly
3. dec 2015

@opica ano, ja viem, je velmi drahy, ale stoji to za to
moj mladsi je novembrovy a uvarili sme ho na velku noc v aprili... zrazu bolo teplo a vetranie z tej prednej strany nestacilo... okrem toho croozer nie je odpruzeny a ked je, tak uz stoji ako chariot...

vyuzivali sme ho velmi dlho, predala som ho teraz v septembri a v novembri mal 6 aj to lutujem, ze som ho predala 😀 by som ho este vyuzila, aj ked bicykluje na 20" bicykli s prehadzovackou, takze da aj stupania a 20km urobi bez problemov, ale tak my sme boli zvyknuti na dlhsie trate a hlavne klud, takto ho musime stale sledovat, prisposobovat sa mu, starsi uz jazdi na 26" bicykli, tak aj na toho davat vacsi pozor, nech sa na tom nezabije, uz to nie je taka lahoda pohoda... aj ked uz by si asi ani on nesadol 😀 museli by sme ho prehovarat...

velmi casto sme ho pouzivali ako kocik, pojazdil s nami europu, velke mesta, do metra aj busu v pohode aj do vlaku, to croozer nedas, je moc siroky

iconka
11. dec 2015

@opica gratulujem, tiez som nevedela. Tak nech je vsetko ok! 🙂

drahusa2
11. dec 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

minule som isla po ulici a videla som chlapa behat s kocikom, bolo to super vidiet ze aj chlap takto zoberie svoje dieta na beh 🙂

tilly
17. dec 2015

u nas behava jedna rodinka s chariotom, chlapik tlaci a bezi, za nim bezi zena, super mat takto spolocny konicek a babo je aspon na vzduchu