Bežecký pás

sweetdreams1
25. jan 2022

Ahojte, viete poradit nejaky fajn bežecký pás do bytu? Skladny a čo najmenej hlučný. Využívala by som ho skôr na rýchlu chôdzu.

keithy
25. jan 2022

@sweetdreams1 ja som si pred mesiacom kupila Work Space Go plus, je super. A nepočuť ho z izby do izby, behám keď mala spi a nie je problém..

martinkatinka
25. jan 2022

@sweetdreams1 myslim, ze nehlucny neexistuje.... Byvam v byte, kde maju beziaci pas a veru, ani koberec nepomohol, to je taky hukot .....

martinkatinka
25. jan 2022

@keithy ty to mozno necitis, ale ver mi, ze ten hukot veru pocut

keithy
25. jan 2022

@martinkatinka no tak ja behám v obývačke, moja dcéra spi v izbe, nevadí jej to a nebudi sa na to (a to sa zobudí keď pred dverami praskne parketa) a to behám 4x do týždňa. A moja mamina sa prišla dnes pozrieť do obývačky ze co robím keď nevarim, lebo nepočula ze behám. Aj muž povedal ze do druhej izby ma nepočuť. Takže zrejme čím novšie, tak vylepšujú technológiu, lebo naozaj, z izby do izby ma nie je na ňom počuť. A teda, nedávam si ani koberec.

domiklik
25. jan 2022

@sweetdreams1 dúfam, že bývaš na prízemí 😃

martinkatinka
25. jan 2022

@keithy no ver mi, ze ted dupot veru dolu pocut a riadne

sweetdreams1
autor
25. jan 2022

@domiklik práveže nebývam 🤦preto sa pýtam , aké s tým máte skúsenosti...ja by som ho teda využívala na rýchlu chôdzu, nie na beh, ale odrádza má práve to, že by som nerada zobudila celý byt, nie to ešte susedov
@keithy poslala by si mi link, ktory presne máš, prosím ;)

keithy
25. jan 2022

"Workspace GO Plus, bežecký pás, 550 wattov, plochý dizajn, 12 cm (V)" https://www.electronic-star.sk/Fitness-a-sport/...

Ja som spokojná. Behavam pravidelne vonka, ale v zime nemôžem lebo hneď prechladnem, tak som si konečne dopriala. Najmä na poporodne kila.

ivankamrva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivankamrva
23. feb 2022

@ivankamrva nie je hlucny ?

keithy
24. feb 2022

@ivankamrva my sme spokojní, z izby do izby ho nepočuť.