Boli ste niekto na diéte Prodietix 2020?

matka0309
15. júl 2020

caute, chcela by som sa spytat, ci niekto aktualne dietuje alebo je tesne po.. ja som zacala v pondelok a potrebujem nejaku spolubojovnicku :D ja som teda zvedava ci to dodrzim a ci fakt tolko schudnem.. mam program S na 9 tyzdnov, teda by malo ist dole 15kg ...

modry_kon
18. júl 2020

@matka0309 ja som program M už tretí týždeň (a posledny). 4kg dole aj s miernym podvádzaním. Ako sa držíš?

matka0309
autor
19. júl 2020

@modry_kon ahoj, ja som na konci prveho tyzdna a zatial sa da..dokonca aj pri navsteve a grilovacke som vydrzala..vazila som sa vo stvrtok a bolo dole len kilo..chcem sa az zajtra, po tyzdni od zaciatku zase, tak som zvedava..

modry_kon
20. júl 2020

@matka0309 super 🙂 neboj, určite sa to pohne 🙂 rešpekt za tu grilovačku, ja som takto odolala čerstvému kysnutemu koláču od krstnej mamy. Mne sa to už pomaly končí, trochu sa obávam, ako to pôjde ďalej.

lea9343
4. aug 2020

Ja som za mesiac prodietixu neschudla ani gram. Vyhodene peniaze.

matka0309
autor
5. aug 2020

@lea9343 to fakt? a aky si mala program? ja mam 9 tyzdnovy - 4x jedlo za den.. zatial mam za sebou prvu fazu - tri tyzdne a mam 5 kg dole.. myslela som, ze to bude viac ale aj tak dobre.. inak by som sa asi neprinutila..

lea9343
5. aug 2020

@matka0309 9 tyzdnovy M program som mala, vydrzala som "iba" mesiac lebo som neschudla ani 1 cm ani 1 gram a brucho som mala ako tehotna. V ketoze som bola od 3 dna a nic som neschudla. Po diete som pribrala 6kg a neviem to priberanie zastavit 😭😭😭😭😭😭😭😭. Lutujem, ze som sa na tu dietu dala, iba som si dokazila nacisto metabizmus.