Cambridge diéta a vaše skúsenosti

kika1892
21. nov 2012

ahojte babulky už som precitala toľko diet , ale tato ma nadchla , chcem sa spýtať či mate niekto nejaké skúsenosti , koľko ste schudli za ako dlho a či sa vám ťažko prechádzalo na normálnu stravu , či sa dostavil ten známy jojo efekt a či ste stratenú váhu nabrali po čase späť ,či ste nemali zdravotne problémy počas tejto diéty

baskax123
31. jan 2013

ahoj 🙂 neviem ci je Tvoja otazka aktualna alebo uz mas za sebou aj nejaky uspech s CD, kazdopadne nedam na nu dopustit...2 mesiace 17 kg a potom cez prechod dalsie 3 a upravenou stravou po skonceni cambridgi v ramci udrziavania (povodne chceneho) zislo este dalsich 5 🙂 prve tri dni podrazdenost, sucho v ustach..preslo same...tiez v priebehu dietu uplne ustupili menstruacne bolesti tak,ze som po rokoch konecne fungovala bez analgetik...ahoj Baska

zlatica89
16. mar 2013

@baskax123 ahoj chcem sa spýtať či je pravda že najviac sa schudne prvé dva tyzdne a potom to ide pomaličky?dodržiavala si ju presne?ďakujem

baskax123
16. mar 2013

Ahoj, nie toto pravda nie je - najprv sa síce môže zdať, že to ide rýchlejšie - keď ide preč voda..ale váha šla dole stabilne u mňa cca 2 - 2,5 kg týždenne...nezmenilo sa to vôbec ani po mesiaci ani dvoch...stačí takáto odpoveď?

zlatica89
17. mar 2013

Samozrejme..a ako dlho ste mala CD ako úplnú náhradu jedla?