Chcem byť fit do leta 2015

lucianka222
27. sep 2014

Milé maminy. Ja idem do toho určite. ale bola by som rada, ak by sa pridali maminky, ktoré to s cvičením a s chudnutím myslia vážne a chceli by sa pridať... Spolu nám to pôjde ľahšie 🙂 Teda mne určite veľmi pomôže hlavne psychicky... Ja potrebujem dať dole tých 15-20kg. Takže? Kto do toho pôjde so mnou?

peniivka
30. sep 2014

@luvika a ako si dala dole?? 😲

luvika
30. sep 2014

@peniivka vynechala som pecivo,uplne vsetko,ani ziadne ryzove chlebiky a pod.,vsade k comu je chlieb je zelenina alebo nic.Sladke to iste,mojou zachranou je cola zero,viem,nie zdrave,ale ak saliem za sladkym,napijem sa a nahradi mi to.Rano si dam vajicka,tresku fit,bezcofein.kavu bez cukru,hydinove parky,sunku hydinovu so zeleninou,cottage cheese,acidko jogurt s ovocim...podobne vecere,prip.rybky...ale obed jem vsetko...fakt vsetko vratane reznov.Proste jedno jedlo denne jem poriadne,aby mi nic nechybalo,zemiaky,ryza,maso...cokolvek.Po 19.tej nejem a pijem vela cistej vody...asi tak 🙂

dolly3
30. sep 2014

@lucianka222 ahoj chcela by som sa pridať. Máte aj súkromnú diskusiu?

peniivka
30. sep 2014

@luvika no to by bolo super, ja nejak vela pečiva nejem, ale bez sladkeho som hotova, no to s tou colou by možno šlo. Musim skusiť a ked pôjde nejake kilo dole budem fakt šťastná..

monique89
30. sep 2014

@lucianka222 Ahojte, mozem sa pridat, ak mate sukromku? V juni sa mi narodilo krasne zdrave dievcatko, no pocas tehotenstva som pribrala 20 kil a kedze uz predtym som mala nieco navyse, vysledok je neslavny... Kojim, takze nejake drasticke diety ani hypernarocne cvicenie nie je pre mna, no nieco so sebou robit musim. Po porode mi "odislo" 10 kil, teraz mam 70 kg pri vyske 164. Moj ciel - 8 kg do leta, zvysok pojde v lete na bicykli, ked uz malej kupim sedacku 🙂

efik8
1. okt 2014

Ahojte ja by som sa tiež chcela pridať, začala som takto pred rokom a mám dole -28kg teraz váha 62kg a výška 171, rada by som sa dostala na váhu cca 55kg, a teraz váha stojí, nie a nie dole :(

madafi
1. okt 2014

vyskúšajte 🙂 prečítajte 🙂
http://www.zdravie-aloe.sk/blog/schudni-zbav-sa...