Schudnutie po teliesku

eminka7
3. jan 2017

Ahojte, mám zavedené vnútromat. teliesko a za 2 mesiace ako ho mám som pribrala cez 6kg. Idem si ho dať kvôli tomu vybrať - tento problém som mala aj s tabletkami. Teraz ma ale zaujíma ako nazad schudnem na pôvodnú váhu? Stravu idem upraviť, ale chcem pridať efektívne cvičenie (doteraz som cvičila občas) - orbitrek/stepper/beh? Potrebujem dať dole hlavne brucho a stehná.

michaelaur
4. jan 2017

@eminka7 aké teliesko máte-mirenu?

hettinka
4. jan 2017

nemusíš dať vyberať, ak upravíš stravu a začneš cvičiť, schudneš aj s telieskom ... z Mireny by sa priberať nemalo, ved tie hormóny sa vstrebávajú len miestne. ja som ju mala 5 rokov, váha rovnaká.

eminka7
autor
4. jan 2017

@hettinka urcite ide von. je to presne ako s tabletkami-rapidny narast hmotnosti, bolenie brucha, som neskutocne nervozna ... a ani strava a cvicenie mi s HAK nepomohli zhodit, tak som dufala,ze teliesko bude ine, ale smola zase...

tamtamka26
4. jan 2017

@eminka7 tiež som si dala min.týždeň vybrať teliesko (Danu). hoci je nehormonálna, totálne mi skomplikovala život, aj keď som nepribrala. vydržala som s ňou 9 mes. skús 90 dňovú diétu, mne veľmi pomohla po oboch tehotenstvách...