Chcem čo najrýchlejšie schudnúť aspoň 10 kg

michaela45
8. feb 2014

Ahojte rada by som schudla ak by to bolo možné 🙂 veľmi rada papám 🙂 sladké vôbec nejem a predsa som pribrala,keď som otehotnela mala som 65kg aj to už bolo dosť lebo na strednej som mávala takých 55kg rada by som sa vrátila na svoju váhu,počas tehotenstva som pribrala 20kg teraz mám 77,7kg poradil by my niekto ako to mám čo najrýchlejšie zhodiť ??? som už zúfala neviem čo mám robiť,nikdy som nemala problém stým čo som papala lebo ja som si stále držala svoju váhu no len teraz je to hrozné. ☹

althejka
8. feb 2014

Hm,rychle chudnutie je nasledne jojo efekt ako vysity🙂 treba si precitat nieco o vyzive,pozvolna zacat cvicit,to pojde,.mozno nie do tyzdna,ale urcite sa to podari🙂 drzim palce

monicm
8. feb 2014

hlavne nechci schudnúť 10 kg za mesiac,toto je cesta do záhuby.ideálne je upraviť stravu,začať cvičiť,ale to vie každý a nie každý do aj dokáže.švagrinke napr. pomohla DASH dieta,za pol roka zhodila 30 kg,už viac ako mesiac ju nedrží a váhu má stále rovnakú,pričom sa stravuje normálne,normálne myslím to,že sa neprežiera,dopraje si aj koláčik či niečo nezdravé,ale len raz za čas,napr. na oslave a nie vo veľkom množstve.ja som zas zhodila tak,že som upravila stravu,biele pečivo nahradila celozrnným,pila veľa vody s citronom,zaradila podstatne viac ovocia a hlavne zeleniny,najmä večer s výrazne obmedzila prílohy,cestoviny vymenila za špaldové či celozrnné a ryžu za ryžu natural.a začala cvičiť.pomaly,nie hned hodinu,začala som na 10 minútach a postupne pridávala,až som vydržala kľudne aj 3/4 hodinu.tu je link na zdravé stravovanie,ktorý mne pomohol http://www.chudnutie-ako.sk/

valy
8. feb 2014

@michaela45 co pomaha schudnut a nie je to nejake strasne obmedzovanie, je vynechat zbytocny cukor. nepit sladene dzusy a vody, nesladit si caj a kavu a poobede si dat namiesto zakusku ovocie.

michaela45
autor
8. feb 2014

práveže ja sladké vobec nemusím

valy
8. feb 2014

@michaela45 aha, prepac, nevsimla som si to v uvodnom prispevku. tak skus nejaky pohyb mozno.

leporeloo
8. feb 2014

@michaela45 nuž asi to nie je ani zdravé ani velmi múdre, ale keď chceš rýchlo schudnut tak jedine čo funguje je úplne vysadiť cukor(aj fruktozu) A úplne vysadiť múku (žiadne pečivo)
Schudnes za pár týždňov, je to ale veľmi náročné vydržať A nie je to ani zdravé...
Zvaz...

ppetinka
8. feb 2014

ak chceš schudnúť, zaraď do svojho denného programu aj cvičenie 🙂 Beh, prechádzky ... čo ti vyhovuje. A na večeru papaj už len bielkoviny - cottage cheese, tuniak, kuracie prsia, mozzarela... atď ... zasýti ťa to na oveľa dlhšiu dobu ...
Ps. nelipni veľmi na váhe, čím viac budeś chcieť schudnúť, tým to bude horšie, ver mi. Optimálne by bolo schudnúť 2 kg za mesiac, určite nie 10 .. to by si mala jojo efekt riadny :D

michaela45
autor
8. feb 2014

snáď sa my to raz podarí mne po tom pôrode ostalo len brucho keď niekoho stretnem tak sa pýta či som znova tehotná pri tom má malý 8 mesiacov

michaela45
autor
8. feb 2014

@valy keď som jedla sladké tak som bola štíhla mala som 55kg a aj to bolo maximum 🙂 a teraz keď my prestalo chutiť vlastne od vtedy ako som ostala tehotná tak priberám ☹ ale uvidíme manžel my zatiaľ nenadáva ani nič nehovorí len sama sebe sa nepáčim že si nemôžem nič poriadne obliesť na seba ☹

blue99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adriana186
9. feb 2014

tento program je bezplatný.dakujem

organicshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabriel123
10. feb 2014

Ahojte, vyskusal uz niekto nieco podobne? http://www.dobryshop.eu/index.php?idpart=25&pag...

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tina761
24. jún 2019
Používateľ tina761 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tina761.

Skus pozriet program metabolic balance a ak si zvyknes zasportovat tak urcite zapoj do hry aj spalovac tukov, bud T5, alebo black mamba, pripadne este hell fire. Pomozu ti udrzat apetit na uzde, ze budes prekvapena ;) anilab.sk/spalovace/

iwka_77
24. jún 2019

@tina761 neni to len reklama? Je to účinné?