Chcem schudnúť do plaviek

matulka92
23. máj 2013

ahojte, chcela som sa poradit, ci mate nejake zarucene metody ako schudnut na leto. pozerala som si vela stranok na internete, nasla som aj take fitka kde ludia chudnu ako v tych extrenmych premenach na markize, myslite si ze to stoji za vyskusanie?

trish31
23. máj 2013

@matulka92 tak,nenapisala si vahu,aku mas tak sa tazko radi...Ja som schudla pekne vo fitku a upravou stravy

jarmillka
23. máj 2013

leto už je pomaly tu 🙂 neviem kolko kg maš ale pokial trošku viac,tak sa prosím ta netráp nejakymi blbymi dietami..radšej si daj metu do budúceho roka a ako píše @trish31 uprav si stravu,začni cvičit,je jedno čo..najdi si niečo čo ta bude bavit, na začiatok sa nepretažuj aby ta to neodradilo...hlavne je hybat sa..každy den si najdi pol hodinku hodinku času a makaj..🙂

trish31
23. máj 2013

@jarmillka tak tak,mne velmi pomahal bezecky pas...ja nerada beham vonku,ale vo fitku som behala rada,navyse boli pred pasmi tri velke plazmy a motivacne tam pustali prehliadky z Victorias Secret,tak som ani nevedela,ako mi ta pol hodinka ubehla na pase
@matulka92 hlavne sa nedaj odradit sprostymi pohladmi,na Slovensku je to zvyk zazerat na kazdeho a ak pride silnejsia zena do fitka,tak na nu chuducke kocky zazeraju posmesne.Nevsimaj si to aj ked to vie odradit.Ak mas peniaze navyse,je dobry aj osobny trener,aspon na par tyzdnov.A moj tip je kupit si pemanentku,ked na teba zmurka z policky,mne to nedalo neist do fitka,ked to uz bolo zaplatene

elena96
23. máj 2013

poraď sa na 0911345115 centrum pre liečbu obezity Medilife

matulka92
autor
23. máj 2013

baby dakujem za rady, citala som si na internete rozne nazory, ja nechcem cvicit s cinkami a nasla som takyto blog
http://www.efectfit.sk/category/webblogdomini/

uz som im pisala ako to vyzera cenovo, pisu ze tam chodi limitovany pocet ludi a ze to ma byt intimne co by mi vyhovovalo. na facebooku pisali, ze tato baba im schudla 12kil za mesiac co je neskutocne (aj s upravenou stravou ale)
neskusala ste niektora to fitko?

beuska007
23. máj 2013

@matulka92 ja som tam zacala chodit minuly mesiac a som velmi spokojna, je tam naozaj klud a treneri su sympaticki mladi chlani, tak pozor aby ta neprisiel pozriet manzel 😉
maju tam taku tu vahu co meria tuk a svaly a uz vidno rozdiely!!

innaatelier
23. máj 2013

Dva mesiace sa venujem bodiformingu, posilnovanie a toningove cvicenie, upravila som stravu a vysledky nenechali na seba dlho cakat. Strava je dolezita. Trba vediet, kedy jest sacharidy i ake, co jest pred cviceniim, co po cvicenii. Odporucam tuto starnku http://www.vladozlatos.com/

nibiru
23. máj 2013

@matulka92 odporúčam cvičenia s jillian michaels za 20 dni cvičenia som dlaa dole 9cm s brucha 7cm s bokov,stehien strava a polhodina cvičenia doma.je tu aj skupina kde sú motivačné foto premeny

nelya
30. máj 2013

@nibiru prosim ta kde by som nasla to cvicenie....dakujem

nibiru
30. máj 2013

@nelya youtbe,ulozto.sk kliknu tu na mk na skupinu su tam vsetky odkazy na cvicenia