Chcem si vyformovať postavu

6. mar 2024

dobrý deň prosím poraďte mi baby ale len tie čo sa tomu venujete alebo sa tomu rozumiete...mám takú stupídnu otázku nikdy som s cvičením nemala skúsenosti iba tak doma no ale viete to je nič.. mám otazku nechcem schudnúť ale chcem len zformovať postavu chcela by som "hourglass figure" a trz momentálne riešim tie (muffins tops neviem ako sa to povie po slovensky) prosím vás ono ten tuk vlastne prejde do inej časti tela? lebo ja nijako nerobím kardio ani nič podobné ani diety.. ďakujem

jaaankaaaa
6. mar 2024

Dobrý deň, hourglass figure (presýpacie hodiny) je typ postavy, čiže ak sa nenarodíte s typom postavy trochu väčšie prsia a širšie boky, úzky pás, tak to cvičením nedosiahnete
A nie, tuk nedokáže prejsť z jednej časti tela do druhej, to je fyzicky nemožné

veroonikadan
6. mar 2024

no za mna ide dost o genetiku. ma niekto v rodine takyto typ postavy ? ako u nas by sme mohli cvicit ako chceme ale jednoducho takyto typ nedosiahneme, mozno naznakom ano ale 100% nie.

zuzubb007
6. mar 2024

Genetika, keď raz nemá človek nadeleny taký typ postavy smola, nedá sa to zmeniť ničím jedine silikónové vypchavky do zadku a podobne 🤣

januska12323
6. mar 2024

To je typ postavy, keď raz máš inú postavu nespravíš s tým nič. Tuk vieš jedine spáliť a nie presunúť inde. Teda okrem operácie.