Chudneme

miruss_013
25. mar 2012

Ahojte baby,po porode som už neaký ten čas a s prichádzajúcim letom ma začina trápiť to moje bruško čo nosým pred sebou 🙄 potrebovala by som čo to zhodit aspon pár cm z brucha..a najme spevnit ..no problém je v tom ze samej mi to akosi nejde aj ked uz sa snažím stále to poruším a som tam kde som bola 😠 nepridáte sa niektorá ku mne?budeme sa informovat co a ako nám ide co papáme a tak povzbudzovať sa navzájom. 😵 urcite nie neakú drastickú diétu normálne papať 5 x denne a jest zdravsie nepapať mastné sladké a tak..ja ešte dojcim tak len tak ale malá je už velká má už 20 mesiacov..a nie a nie ju oducit tak snád aj toto chudnutie by mi k tomuto dopomohlo..tak čo pridáte sa??

miskakyska
25. mar 2012

@miruss_013 tá 90dňová sa ti nepozdávala? 🙂

miruss_013
autor
26. mar 2012

@miskakyska Ahoj no ja este dojčim tak to asi nieje pre mna aj ked malá už má 20 mesiacov.ale to by som asi moc schudla ja potrebujem najme brusko dole aspon pár cm a najme spevnit..

miskakyska
26. mar 2012

@miruss_013 je tam kopec bab z babätkami,čo zhadzujú po porode ..no ale však to musiš ty sama vedieť,či je vhodna pre Teba..na internete najdeš diét koľko len chceš..papa

miruss_013
autor
26. mar 2012

no je ich naozaj dost..ja skusim takto ako som pisala papat zdravsie a uvidím -

sziszi02
24. apr 2012

no co baby ako am to ide? 🙂

sziszi02
24. apr 2012

@miruss_013 ahoj u sa ti podarilo schudnut? 😀

miruss_013
autor
29. apr 2012

@sziszi02 Ahoj aj ty chudnes???ja nie.ja potrebujem len spevnit brucho.ako som pisala vázila som sa myslela som si ze mám aj cez 60 kg a mám len 56kg.