Chudneme s čajom Hannasaky. Podarilo sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte...

Snazite sa schudnut, ale nedari sa vam?Tak mne sa dostal do ruk cajik, z ktoreho by som mala zhodit nekake tie kila, mam znamych, co pili tento caj a dost schudli, tak ak ste tu zienky, ktore sa chcete pridat alebo mate skusenosti s tymto cajom, pripevajte, a pojde na to chudnutie lahsie,bude sa tesit.

Diduša

zuza80
5. dec 2008

ani ja nevydržím bez sladkého a ani bez pečiva.všetko s mierou.bez sladkého si ani neviem predstavit existovat, radšej sa vzdám masa ako čokolády. 🙂

majcik
5. dec 2008

Nanyka - ved toho by som sa u seba obavala, ze keby som sa priliz odmedzovala, tak neskor si to az moc vynahradit a o jojo efekt mam postarane.

Zuza - aj ja ... snazim sa sladke s mierou a hlavne nie vecer ... moj manzel miluje jest cokoladu v posteli, hrozneee 😀 A ja sa musim na neho pozerat ...

nanyka
5. dec 2008

ja si dám aj niečo sladké - napríklad mám rada občas koláčik na raňajky a občas, asi tak dva krát za mesiac nejakú malú čokoládu - to je celkom v pohode myslím..hlavne je dôležité, aby to nebolo v neskoré popoludnie, alebo večer 😉

a teraz sa ešte okrem toho, že pijem čaj, chystám vrhnúť na spinning a aquaaerobic..aqua som kedysi pravidelne cvičila a veeeeľmi mi to pomohlo, krásne to vyformuje postavu a ešte ma to aj baví 😎
už mám urobený rozvrh 😀

nanyka
5. dec 2008

majcik, to aj môj (keď je doma, čo je dva týždne za dva mesiace ☹ ) ma dráždi tým, že si tak krásne vychutnáva rôzne sladkosti 🙄 ..vždy si na začiatku dovolenky nakúpi skoro za plný košík a ja mám potom čo robiť, cvičím pevnú vôľu 😀

zuza80
5. dec 2008

na a najlepšie na tom je, že tým chlapom tá čokoláda nepridá ani deko navyše. ma ide rotrhnút 😠

zuza80
5. dec 2008

majcik a ako sa cítiš, prestali ti tie stavy po vysadení toho čaju.

janka1874
5. dec 2008

no tak k tomu sa musím ozvať keby ste videli môjho ten je schopný zjesť naraz sáčok chipsov k tomu čokoládu a k tomu ešte niečo podľa toho čo je doma no ja to nechápem kam to dáva že nič na ňom nevidno a najhoršie je že všetko zamozrejme láduje do seba večer a ja tu utieram sliny 🙂 🙂 🙂 a popíjam čajík no nejako sa ani neodvážim na váhu lebo ja stále keď mám pocit že niečo išlo dole tak váha ma sklame a nič tak už tam radšej ani nechodím ale čo ma stretli tak vraveli že som schudla tak to je lepšie ako váha 🙂 🙂 🙂 no chcelo by to aj nejaké cvičenie už som si pozháňala DVD ale nejako nemám kedy

majcik
5. dec 2008

To je nespravodlive na tomto svete, ze niektori ludia mozu zjest kooopec dobrot a neodrazi sa to na ist vahe ... a ini si musia davat fest pozor, neveceraju a aj tak nechudnu ... aj pocas tehu - ja som pribrala 22 kg, bolo mi stale zle a pomahalo, ked som nieco zjedla, jedla som fakt malicke porcie, no castejsie a este polovicu mam na sebe. A ked vidimi niektore chudulinke tehulky ako do seba pchaju a stale su chude, tak len nechapavo krutim hlavou ... asi vela zavisi od metabolizmu.

Zuza - trosku ano, ale uplne nie ... mam asi cosi s travenim, normalne citim pohyby criev v bruchu, skoro ako ked som citila pohyby babatka, cudne, ale je to tak ...
Takze dnes som si uvarila caj znova, uz som vypila asi liter, tak uvidime, co to bude robit ...

Janka - ked Tvoje okolie skonstatuje, ze si schudla, tak to tak urcite bude ... teraz je este odobie viacerych vrstiev oblecenia, takze ak to aj tak vidno, tak si mozes gratulovat 🙂

zuza80
5. dec 2008

majcik to ako keby si písala o mne. aj som som pribrala okolo 22kg, a stále mám na sebe polovicu a to chcem aby som vážila menej ako predtým. mne v tehotenstve moc zle nebývalo, ale ked začalo tak tiež zabralo, ked som niečo zjedla.stačilo, že bol trošku prázdy žalúdok a už mi začínalo byt zle, tak som jedla.a také pohyby ako cítiš ty, cítim aj ja, ale krče nemám. občas mám pocit, že tam je dalšie bábo aj ked viem,že nie je.

majcik
5. dec 2008

Zuza - tak ahoj, pribuzna dusa 🙂

Mne byvalo zle az do dna porodu, grckala som takmer cele tehu ... ale nastastie mame zdrave babo, to je najdolezitejsie a opakujem si to aj vtedy, ked ma stvu moje kg a plna skrina veci, ktore neobleciem ☹ , ALE ... snad sa mi podari schudnut.
Tak aj Ty mas taky pocit? 🙂 Sranda ... a zacalo Ti to az po piti tohto caju?
Mna aj brucho pobolieva a bublinkuje mi v crevach... na roznych miestach. Neviem, ci mam nieco s travenim alebo ci mi to nastartoval len ten caj a pokracuje to aj 3 dni po tom, ako som ho prestala pit. Tak to skusim znova a uvidime.

zuza80
5. dec 2008

mne sa to zdalo aj pred pitím toho čaju, ale teraz je to silnejšie, viac to cítim. občas si tam dám ruku, či neucítim náhodou nejaký kopanec 🙂 tak ja idem ešte s malým na rýchlu prechádzku do obchodu.

majcik
5. dec 2008

Zuza 🙂 Aj ja ... tiez si prikladam ruku na brucho ako ked som bola tehu ... ale na vracanie mi ani raz zle nebolo, proste pocitujem taku tazobu v bruchu, ani nie v zaludku, ale nizsie a tie krce obcas ...
Ja som uz bola na prechadzke, u nas teraz prsi.

janka1874
6. dec 2008

tak s tými črevami to robieva aj mne sranda
ja mám tiež ešte 12 kg navrch z tehotenstva vlastne som nezhodila skoro nič iba 4kg od pôrodu ale tak som prišla rovno z nemocky a som tiež na tom podobne keď vidím tie maminky čo sú ako kosť a koža že ako to robia ja síce nemusím byť až taká chudá mne by stačilo hoci len zísť na pôvodnú váhu ☹ ale t.z. dať dole 12 kg

majcik
6. dec 2008

Janka - ano? Tak to potom je asi normalne ... joooj, potesila si ma 🙂

Aj ja som bola sklamana z toho, ze som zatial iba tak malo zhodila ... je to naozaj velmi individualne .. co uz.
Aj ja by som sa potesila povodnej vahe ... no chyba mi k nej este 10 kg. Aby som mohla nosit svoje starsie veci ...

zuza80
6. dec 2008

no ja som posledné 3 dni pažravá, neviem sa ovládat.a chutí mi najviac večer.teraz som dopila šálku.

jesika26
7. dec 2008

ahojte kočky, chcela by som sa opýtat aké máte sskúsenosti s týmto čajom???Ja viem, že sa po nom neschudne, ale aspon je menší pocit hladu?????????? 😉

lucxy
7. dec 2008

ahoj jesika ze sa aj ukazes,,,ako sa mas? ako pokracujes v chudnuti?

aniel
8. dec 2008

ahojte babenky-už som tu dlho nebola.Od dnes pijem zasa čajík a behám a behám stále na WCko.
jesika ahoj

jesika26
8. dec 2008

ahojte lucxy a aniel, v čom???chudnutí???to je čo?? 😠 .
Aniel-dobrý je ten čajík??????HM?????????????

majcik
8. dec 2008

Mne zase caj posobi opacne ... mam zapchu 😠

mimikyky
8. dec 2008

ahojte kočky, ja ho pijem 3týždne, neschudla som, zo začiatku som mala aj kŕče, aj ma preháňalo, ale upravilo s mi to.........zalievam 2krát,pijem teplý

majcik
8. dec 2008

Mimikyky - tie krce Ti presli?

serafinka1
8. dec 2008

Ahojte, baby ja nechápem, ako niektoré po tom čaji pendlujete na wc, mne to nič nerobí. Raz denne a dosť. Ani som si nevšimla, že by som nejak viac močila. Pijem vždy pol litrovú šálku 2-3x denne. Mám dole 1 kg, ale cítim sa dobre.

majcik
8. dec 2008

Ja chodim castejsie na malu potrebu, kedze asi viacej pijem ... ale s tou druhou "vecou" je to horsie. Dnes som zjedla jogurt, na zajtra mam nachystane acidko, tak to snad pomoze. A mozno neskor...

mimikyky
9. dec 2008

majcik, prešli, to prvé 2-3ni, a prvé dva aj bolela hlava,aj to prešlo
pijem asi 6-8 trojdecových šálok

katrin21
9. dec 2008

ahojte baby:
no tak ja som mala vikend - odrthnuty z retaze... mala som strasnu pazravku a jedla som vela sladkeho.,...
vaha je taka skoro rovnaka, mozno nejake polo kilo viac... ja mam pocit, ze ked zacneme jest normalne a prestaneme pit ten caj, tak sa to vsetko vrati....
a schudol tu niekto s nim viac , ako nejake 3kg????? Ani nie asi... nebude to tym, ze trochu odvodni a tak.. a potom sa to vsetko vrati spat? No neviem, pijem ho dalej, len tak rozmyslam.....

kocurik16
9. dec 2008

ja som schudla na váhu lba 5 kíl za dva mesiace,ale do riflí si musím dať opasok,lebo tak mi padajú 😅

majcik
9. dec 2008

Mne uz tiez tie prve krce presli, este ma pobolieva sem-tam brucho, ale to asi suvisi s tym nie prave najlepsim vyprazdnovanim. Pokracujem v piti, mozno sa to upravi.
Ja som tiez mala taky zravejsi vikend, bol Mikulas, ze ano 🙂 Ale uz sa idem krotit.

Tiez dufam, ze ak schudnem par kil, tak sa mi to neskor nevrati spat ...

Kocurik, mna by aj tych 5 kg potesilo, mam viacere nohavice, kde potrebujem len trosicku schudnut a budu mi OK ...

kocurik16
9. dec 2008

mňa potešili,ale ja potrebujem zhodiť oveľa viac.Je pravda,že teraz ako som nachladnutá ani bicykel sa nekoná tak ma bolia všetky klby,potom to dobehnem 😅 dúfam 😀

didusa.risulo
autor
9. dec 2008

ahojte

ja dnes vypila jednu salku, ide robit druhu, a uz ma prehana zas a cikam