Chudneme so zumbou

konkm819
14. dec 2013

Ahoj kočky 🙂 ktoré by ste sa chceli pridať ku mne - schudnuť so zumbou ? ... Cez leto sa mi podarilo vdaka nej schudnúť 11 kg ... ale prestala som a potrebujem schudnúť ešte 10 kg 🙂 ... a chcela by som ísť znova do toho 🙂 ... mal by niekto záujem 🙂 možno by sa nám lepšie kebyže sa podporujeme navzájom a tak 🙂 Ďakujem :*

adkaarebeca
14. dec 2013

ahoj a to si cvicila kazdy den zumbu?pretoze ja tiez cvicim zumbu par krat do tyzdna a ja som nejako z nej neschudla len sa mi spevnilo svalstvo.

konkm819
autor
16. dec 2013

@adkaarebeca nie nie ja som každý druhý den a víkend som vala voľný .... ale ja som tancovala doma v izbe na youtube od lucie meresovej ... tak pri nej sa riadne zapotíš ... a to som tancovala len 40 min viacej nie ... ale mala som trošku stravu upravenu ... zelenina, ovocie, vynechala som pečivo ... pečivo som si dopriala len málinko a to len v sobotu 🙂 ... a menej sladkého som jedla ale niekedy istotne boli prehrešky :D

adkaarebeca
17. dec 2013

Ja chodim do mesta na zumbu ale je to malo do tyzdna,skusim si pozriet tie videa

mamjka
17. dec 2013

ja som tancovala kazdy den... 🙂 a už sa tesim jak sa k tomu vratim.... 🙂 schudnut sa mi podarilo aj spevnit svaly... 🙂 a aj malickej sa to "poskakovanie" pacilo....

vvia
17. dec 2013

ja som z nej tiez velmi neschudla, ale nechodila som pravidelne. zumba je super, ale riadny zaberak (zalezi od cvicitela)

konkm819
autor
17. dec 2013

@adkaarebeca skús si kuk 🙂 možno ťa zabavia ako mna 🙂 je to také tanečné riadne 🙂 a pekne idu dolu boky a ritka :D

konkm819
autor
17. dec 2013

@mamjka veru tak aj ja sa teším ked začnem od 1 januára ísť na plno 🙂
@vvia záleží od cvičenia 🙂 ale musíš aj stravu nejako upraviť to je asi horšie :D :D

adkaarebeca
18. dec 2013

@konkm819 tak presne tie casti by som potrebovala dat dole...samozrejme ze viem ze aj stravu musim mat inaksiu a mojou najvacsou chybou od porodu bolo ze som jedla raz dva krat denne a vacsinou vecer a pila malo vody preto sa mi totalne domiesal moj metabolizmus....a tazko sa to dava do poriadku preto to u mne ide hrozne pomaly...ale dufam ze o nejake tri mesiace sa uz budem moct pochvalit....a taktiez vsetkym ostatnym zienkam drzim palce

konkm819
autor
18. dec 2013

@adkaarebeca ... tak aj ja ti držím prsty 🙂 ja idem na to od januára 🙂

agatky
18. dec 2013

neviem ci by som nieco schudla takto pred sviatkami 😀

konkm819
autor
18. dec 2013

no ved ani ja nie :D preto idem začať od nového roka :D

agatky
18. dec 2013

@konkm819 aj ja zacnem od januara myslim ze teraz by to naozaj nemalo zmysel 😉

konkm819
autor
18. dec 2013

@agatky a koľko potrebuješ zhodiť ? 🙂 koľko máš na pláne ? 🙂

agatky
18. dec 2013

@konkm819 ciel je 5 kg 🙂

konkm819
autor
18. dec 2013

@agatky jooj to budeš mať za mesiac dole ako nič 🙂 len ja potrebujem takých z 12 možno aj viac joooj :(

agatky
18. dec 2013

@konkm819 bodaj by si mala pravdu ale keby si vedela ako tych 5 kg ide tazko. prestala som sa o seba starat a takto to dopadlo. citim sa zle aj ked okolie tvrdi ze vyzeram super. mam 173cm a momentalne 58 kg 😝 vo vsetkom som natrieskana jak hurka. stehna brucho a zadok su katastrofa. 😀 juj 12? to je malina to zmaknes

konkm819
autor
18. dec 2013

@agatka 🙂 že malina :D och bode :D ty si kofa :D ... to tvoje je malina kebyže mám 58 kg skáčem do plafonu moja váha je 65 kg cez sviatky priberiem isto na 70 :D :D :D :D :D :D :D kedže na mna sa nalepí aj to na čo sa len pozriem :D :D ... ale od januára musím makať moja vysnena váha je 55 kg hádam to za 3-4 mesiace dám :D

agatky
18. dec 2013

@konkm819 cez sviatky priberiem aj ja nic sa neboj. ja nastastie nemam problem so stravou len som sa prestala hybat 😅 a to je problem. volakedy kazdy druhy den v posielke a teraz neni cas 😒 ale v januari idem na to lebo budem muset menit komplet satnik co nechcem 😖 aku mas vysku?

konkm819
autor
18. dec 2013

@agatky no ja nechodím do posilky bo nemám kde :D tak ja si budem pekne doma :D :D ... hm no ja mám okolo tých 165 tak nejako čiže ja som dosť pri sebe :D ale ked budem mať tých 55 tak budem okey :D

agatky
18. dec 2013

@konkm819 ja tiez budem cvicit len doma a behat budem a uvidim 🙂

konkm819
autor
19. dec 2013

@agatky no ja som si naplánovala že cez leto budem behavať aj ja 🙂 u nás v dedine máme ihrisko na behanie tak ak sa nebudem hanbiť a ak sa do vtedy nič nestane tak uvidíme 🙂

agatky
19. dec 2013

@konkm819 a to preco by si sa mala?? ved sa nemas zaco hambit. 🙂

kolinia
19. dec 2013

super, aj ja by som chcela, ale hlavne kvoli spevneniu brucha a zadku a hlavne je to super, bavi ma to, skoda, ze mam cca dva roky s kolenom, cize si musim davat pozor, robila som crossfit, noha mi vyskocila, potom som mala dlho pauzu, teraz skusam cca dva mesiace zumbu dvakrat do tyzdna a vidim, ze je to na nohy este vacsi zaberak, ale velmi ma to bavi a milujem tu hudbu a nasa cvicitelka je perfektna.... tak dufam, ze od noveho roka budem na sebe makat :D, lebo teraz je uz poslednykrat.

konkm819
autor
19. dec 2013

@agatky no vieš u nás na dedine je to hrozné :D kebyže si idem zabehať už o tom vie celá dedina a boh vie čo sa šíri a tak :D na to som si zvykla :D ale asi budem mať v prdeli :D :D :D
@kolinia no ja som mala vyklbene koleno ale tiež si dávam pozor vždy ked som tancovala tak som si obviazala koleno sťahovacím obväzom a paráda 🙂

kolinia
19. dec 2013

@konkm819 aj ja to robim, no mam obmedzeny pohyb a nemozem uz robit vsetko to ako predurazom ☹

konkm819
autor
19. dec 2013

@kolinia veru to aj ja ale čo už narobíme 🙂

lilli444
12. feb 2022

Ahojte žienky,
rozmýšľam o tom, že by som si spravila licenciu na precvičovanie Zumby.
Ak sa tu niektoré z vás vyznajú, ako to chodí, aby to vôbec bolo rentabilné, koľko hodín za mesiac by mal inštruktor na Slovensku odcvičiť ?
Neviem, ako to chodí, aký je plat za jednu hodinu, či je náročné nájsť prácu alebo je nedostatok Zumba inštruktorov.
Dočítala som sa, že aby vôbec niekto mohol precvičovať, musí absolvovať školenie Zumba® Basic 1, čo stojí okolo 280 USD a toto povolenie platí na 6 mesiacov.
Neskôr sa môžete stať členom ZIN, kde sa platí mesačne 39,95 USD.
Preto sa pýtam, či sa to vôbec oplatí. Mojou víziou by bolo precvičovať neskôr v mieste bydliska, ak sa dá v nejakej školskej telocvični, prípadne pár krát vo fitku.
Ale to s tou telocvičňou tiež neviem, či sa tam musí platiť za prenájom alebo ako to je.

Vopred vďaka za rady!
🙂