Chudnutie a druhé tehotenstvo

adka1992
27. aug 2014

Ahoj maminky mam par otazok ohladom chudnutia....po prvom porode sa mi poradilo schudnut uz 22 kil (z toho 14 tehotenskych🙂) a samozrejme chcem pokracovat kedze mam stale az 90 kil,....lenze zaroven velmi tuzime s manzelom po druhom dietatku a chceli by sme maly vekovy rozdiel teraz ma syncek 10 mesiacov a ja by osm uz chcela otehotniet no zatial sa nedari a zaroven chudnem lenze trosku sa bojim ci keby som nahodou otehotnela a este o tom nevedela ci nemozem nejako ublizit dietatku v takom skorom stadiu intenzivnym cvicenim....dalej by ma zaujimalo ak tu je nejaka taka maminka ktora viac schudla pred druhym tehotenstvom ci pri tom tehotenstve viac pribrala ako pri prvom pretoze pocula som ze materske mlieko sa tvori z tuku teda preto priberame pocas tehu a ked schudnem ci to nebude chciet telo nabrat silou mocou spat...ak mate teda skusenosti poradte prosim, tiez osm pocula ze zeny ktore cvicia mozu mat tazsi porod pretoze maju silne svalstvo ( tazsie sa otvaraju a tak... a kedze som aj pred 1. tehu cvicila a tazkosa otvarala pri porode trosku sa mi to potvrdzuje)...ake s tym mate skusenosti?a zeny ktore mate vyssiu vahu ako ja a schudli ste ako to bolo z kozou??? ja mam velmi ovisnutu kozu po prvom je velmi nepruzna pokryta striami je mozne to cvicenim nejak dat odkopy??? a po druhom to bude este horsie? alebo rovnake,??.....vopred dakujem za vsetky vase odpovede pekny den zelam🙂

anetkaadamko
27. aug 2014

neboj, nič sa nestane bábu..keby.....však kedysi ženy rodili na poliach a pokračovali v práci...dieťa bolo v brázde 😀 A po druhom tehu bude koža ešte horšia............ja som mala po prvom v poho......pribrala som cca 18 bkg.......schudla som ich....koža normálna......po druhom som pribrala 25kg..............neviem kolko som schudla, nevážila som sa radšej 😀 ...ale nosím tie istí vecí ako pred tehu......ale koža je v katastrofalnom stave..... :(

havana_frost
27. aug 2014

@adka1992 Tak to som zvedavá aj ja na odpovede, v podstate môj prípad 🙂 Ja som zatiaľ po prvom velmi neschudla, ale ani sa moc nesnažím, lebo jednak kojím a druhak rátam, že ešte priberiem pri druhom.
Ja len k tomu cvičeniu a ťažšiemu pôrodu, toho sa myslím ty obávať nemusíš, to by sa vzťahovalo na vrcholové športovkyne, aby boli také "mocné" až by mali ťažší pôrod.

adka1992
autor
27. aug 2014

ja som pri prvom schudla velmi lahko az sa cudujem lebo mam cely zivot nadvahu som velmi zvedava ako to bude pri druhom...s tym sportom mas asi pravdu🙂

adka1992
autor
27. aug 2014

a dakujem 🙂