Chudnutie + odvodnenie

crystal333
21. máj 2013

Ahojte baby, potrebovala by som nejake rady a typi ako sa odvodnit, pripadne napiste nejake vase skusenosti ako ste to dokazali... Myslim,ze za casty neuspech v chudnuti moze niekedy aj nadmerna voda,ktora sa drzi v nasom organizme. Dakujem vopred za odpovede 🙂

kattrin5
21. máj 2013

Nesolit, pot vela cajov ja pijem byljnkove harmamcekovy a zeleny...a ak mas nadvahu tak to urcite nebude voda ale tuky🙂

crystal333
autor
21. máj 2013

@kattrin5 Tak nadvahu zrovna nemam... 🙂 Ale tak nohy zvyknem mat naliate a tazke, a ked nieco troska slaneho zjem koniec ☹

patkobo
21. máj 2013

zihlavovy caj

domin85
21. máj 2013

Co sa chudnutia tyka, priznam sa, ze ja som toto nikdy riesit nemusela, aj ked som mala nejake kilecko navyse proste casom samo odislo- mam dost pohybu. Ale kolegyna (klobuk dole pred nou) si stanovila nejest po siestej vecer a kazdy den hodinu cvici. Za polroka dala tusim nejakych 10kg dole, zaroven ma pekne pevnu postavu, nie ovisnutu z hladovky a vyzera fakt uzasne. Pohyb, pohyb, pohyb... (zaroven si nastartujes metabolicke procesy, predychas sa, cim sa zmeni pomer O2 a CO2 v tele, a teda aj ked je tvoj problem iba zavodnenie, ulahcis odtoku vody aj toxinov 😉 )

crystal333
autor
21. máj 2013

@domin85 tak ja sa priznam,ze vela vody toho ani nenapijem, ale aj kvoli tomu mojmu problemu,sa bojim 🙂 Tak asi budem musiet presedlat na tie caje,a vyhybat sa jedlam ktore obsahuju troska viac soli,pohyb inac mam... 🙂

pingu1
21. máj 2013

@crystal333 bacha na oblicky, dala by som si ich skontrolovat, lebo za opuchy mozu oblicky. ja som nenormalne naliata, aj pri prvom tehu som bola, ale po porode som 22kg za dva mesiace dala dolu. uplne som stiekla

pinkulik
21. máj 2013

@crystal333 mne pomaha praslickovy caj, kupujem si ho v Dm. Presne ako ja ked nieco slane zjem, rano popuchnuta, Oblicky mam v poriadku 🙂

domin85
21. máj 2013

@crystal333 mozem sa opytat aky mas problem preco malo pijes? kludne IP ak nechces verejne..

crystal333
autor
21. máj 2013

@pinkulik Oblicky aj ja mam v poriadku, tak neviem co to vo mne sarapati, zeby hormony?? 😀

pinkulik
21. máj 2013

@crystal333 tiez si myslim ze su to hormony, pokial som zdrava a nemam ine problemy tak si z vasu na cas vypijem praslickovy caj a neriesim to 🙂

crystal333
autor
21. máj 2013

@pinkulik No tak budem musiet dat na tvoju radu a vyskusat ten praslickovy caj,nejaky cas aj zeleny celkom dobre zaberal 🙂