Chudnutie pri kojení

dadka246
17. okt 2012

Ahojte baby chcela by som sa spytat ci ste tu niektora chudla popri tom ako ste kojila a ci sa to vobec da??? Samozrejme bez toho aby ste ochudobnovali mlieko o nejake ziviny... A ja mam este jeden problem, v tehotenstve sa mi vytvorili zlcnikove kamene, takze okrem veci ktore nemozem jest pri kojeni este mam aj bonus navyse ☹ ... dufam,ze mi budete vediet pomoc 🙂

luckalucka83
17. okt 2012

@dadka246
Dadi ahoj, mozno Ta potesim, ja som ako kyselina, zjem vsetko co nezje mna a mam este o dve kila menej ako ked som ostala tehotna, maly bude mat rok, stale kojim , urcite mi isli kila vdaka kojeniu dole, vela prevela chodim peso a som von ale ako vravim, jem vela a jem vsetko 🙂

janaceryova
17. okt 2012

ahojte,no neviem ,ja som bola 2x tehotná, prvé som kojila 13mes. a druhé 6mes. ,no ani pri jednom som neschudla ani kilo...dokonca by som povedala,že ked sa mi ustalila vaha po porode, tak som zacala znovu priberať....schudla som az po tom,čo som prestala kojiť....nejako mi to velmi nevadilo,kedže som chcela kojiť,tak som velmi vahu ani neriešila
všade som aj ja čítala,že pri kojení sa chudne,no akosi to na mna neplatilo,takže si myslím,že každá mamička je iná a na každú kojenie posobí inak 🙂

januliku
17. okt 2012

@dadka246 Ja som tiez pri kojeni schudla 3kg pod povodnu vahu. Odkedy som prestala kojit, som o 4kg tazsia, ale to neva, ved som mamina 😉

kucanka
17. okt 2012

Ja malého kojím stále a momentálne mám o 9 kíl menej ako pre otehotnením. A to nedržím žiadnu diétu len sa neprejedám. A ja som mala vždy problém schudnúť a teraz to ide akosi samo 😉

aivill
17. okt 2012

Ja som kojením schudla, dosť výrazne - mi to vadilo - až som nič nevládala..., neviem, možno tam hrali rolu aj iné faktory - všetok ten kolotoč okolo bába , dennodenné znášanie kočíka po schodoch... Momentálne stále kojím, síce už len symbolicky - malá má 2,5 roka , váha sa mi už trochu zvýšila. No podľa mňa to určite neplatí všeobecne, skôr je to individuálne.

mackoxxx
18. okt 2012

každá sme iná. Ja pri kojení priberám a nič s tým nezmôžem. Teraz má malý 11 mesiacov a ja + 11 kg a som na delenej strave pri ktorej si udržujem stálu váhu (teda pokiaľ nekojím). Takže teraz pri druhom to nechávam tak, po kojení schudnem bez problémov a určite aj ty. Najdôležitejšie je teraz dobré mliečko pre malého.

michaela1711
12. apr 2013

Ja som pri kojení trošku schudla ale ešte mám aj tak 10 kilov navyše takže potom budem zhadzovať a rada by som aj teraz, vyskúšam volaké cvyky pre kojacie matky.

andyka88
24. apr 2013

Mne to pri kojeni vobec nejde dolu tie kila. Radsej idu hore. Ja som s toho na nervy a pribrala som pocas tehu 30 kg a potrebuje chudnut. Pred tym som chodila do fitka no kedze malu som mala cisarskym neviem dokedy treba cakat?

patkaza
28. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

popri kojeni veľa mamičiek schudne a celkom prirodzene .. niektoré ale práve naopak priberajú .. treba sa hlave zdravo stravovať a začať cielene začať chudnuť až po skončení dojčenia http://akoapreco.com/je-chudnutie-pri-dojceni-bezpecne/