Chudnutie s Nutrifood - výmena skúseností

jakubovamama
22. feb 2017

Ahojte. Dnes som začala chudnúť s Nutrifood. Máte niektorá skúsenosti? Ako pokračujete? Rada by som si vymieňala skúsenosti, rady a navzájom by sme sa mohli motivovať.

monka338
3. mar 2017

Ahoj,ja som začala 2 marca🙂

monika233
10. mar 2017

Ahoj ja som začala 23.3 🙂

7laky2777
25. apr 2017

Ahojte...chudla som s Nutrifood za 3tyzdne 5kg dole 🙂 ale nakolko som.musela prestat s dietou ostalo mi vela sackov koktejlov a aj nejake polievky a tusim 3hl.jedla... zistila som, ze som tehotna....ak by mal niekto zaujem.napiste mi..napisem vam presne ake prichute a kolko mi ostalo... jeden.balicek stojj 2,9e..ja predam za 2,5e..poslem aj postou 🙂 ak by ste mala niektora zaujem.napiste mi 🙂 budem rada ak pomozem inej 🙂

lubulinka
28. máj 2017

@7laky2777 napis kolko toho mas na IP

gabona1
29. máj 2017

Ahojte, ja som mala predtým cambridge a teraz sa už len udržujem a občas si to na dva týždne zase nasadím. Musím však povedať, že nutrifood je oveľa horšie kvalitou ako cambridge, oveľa redsšie drinky, tyčinky úplne o ničom, nechutí mi to vôbec. ..

andrejjka
30. máj 2017

Ahojte, chcela by som sa k Vam pridat. Zacala som s my diet, ale bohuzial, kvoli laktoze som to musela vratit. V nutrifood som nasla bezlaktozove, nahradila by som tym nieco, ale zaujima ma, ake mate skusenosti.

lolinecka888
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
radka816
28. júl 2017

@lolinecka888 Ahoj. Aj ja sa chystam zacat , v pondelok mam konzultáciu tiez by ma zaujímalo kolko schudli baby za mesiac😉 uz si zacala?

lolinecka888
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
radka816
7. aug 2017

@lolinecka888 ahooj tak to mi je luto. Aj cvicis? Za aky cas si schudla 10kg a s akej váhy?

babuli
5. sep 2017

Ahojte. Ja som dnes zacala s Nutrifood. Ake matr vysledky?

babuli
7. sep 2017

Za 3 dni diety minus 1.7kg. Ale tu je nejako mrtvo:(

dirgni
15. sep 2017

Ja sa stravujem s Nutrifood šiesty den. Váha na začiatku 66,6kg, dnes 62,2kg.. celkom fajn za tyzden takmer 5kg.

Strava je chuťovo dobra, porcie mi však nestačia - som stále hladná. Treba vela piť. Neobmedzene možte jest bielu a zelenú zeleninu. Tým ktore su zvyknuté vela jest, by som poradila - zmenšuje svoje porcie a az potom sa dajte na Nutrifood. Žalúdok najprv zmenšite.

Kríza: tu som mala tretí den.. Jedla by som vsetko..ale na šťastie mam disciplínu a vyriešila som to kalerabom a vodou 😣.. Krízu mam vzdy, ked vidím niekoho jest, takze vtedy sa radšej vytratim..

Pekný vikend 😉

ivkars
17. sep 2017

@babuli ahoj, ako pokracujes? Ja zajtra zacinam, uz sa tesim, len som dufala ze tu bude niekto kto tiez teraz zacal.

sandrasstini
17. sep 2017

Ja som drzala schudla som 7 kg za mesiac a pol, a za cca tri mesiac 5 kg naspat. Ako nahles zides z tej stravy priberes aspon 2kg a kedsa neovladnes vsetko.

ivkars
17. sep 2017

@sandrasstini tak to je jasne, ze ked sa neovladnes, priberies vsetko nazad. Ja planujem drzat tu dietu dlhsie a zhodit viac kg. Potom budem udrziavat tak, ze napr jedno jedlo denne vymenim za sacok. Ty si chudla z akej vahy?

sandrasstini
17. sep 2017

@ivkars hej tak ako pri kazdej diete. Tato neni v nicom ina ale aspon rychlo schudnes. 70

ivkars
17. sep 2017

@sandrasstini ale zas ja poznam zeny, co to drzali, schudli a nenabrali nazad. No uvidim aky pripad budem ja 😃 Teda ci sa budem vediet ovladat a nezrat ked skoncim s dietou.

sandrasstini
17. sep 2017

@ivkars ako jasne. Ja cely zivot chudnem 😀 Uz som skusila skoro vsetko a stale nemam tu vysnivanu vahu oh ale zas ja nemam pevnu volu, drzim palce nech to ide podla tvojich predstav!

ivkars
17. sep 2017

@sandrasstini tak ale 70 kg nie je az tak vela (neviem aku mas vysku) Ja mam ovela viac, 70 by som chcela mat.
Diky krasne, ak tu ozije diskusia, tak sem rada budem pisat moje vysledky 😃 Dufam ze sa budem moct len chvalit.

sandrasstini
17. sep 2017

@ivkars 168 ale uz mam menej nastastie 😀 Ale jedna baba schudla z nutri food nadherne som si s nou pisala ale ona aj ostala v tom rezime je zdravo cvici aspon 3 krattyzdenne. Ju to chytilo a fakt bola gulka a teraz ma peknu postavu.

ivkars
17. sep 2017

@sandrasstini ja to tiez beriem ako nieco co ma ma nakopnut. Kiez by to aj mna takto chytilo ako pises o tej kocke. Je to len v hlave vsetko 😊

meggy0123
19. sep 2017

Ahojte, ja som schudla 10kg za mesiac a pol, Lenže teraz som zistila, že som tehotná a kedže mi je stále zle tak potrebujem predať produkty čo mi zostali. Nechcete niektorá?

sandrasstini
19. sep 2017

@meggy0123 nemas tie tycinky nahodou?

ivkars
19. sep 2017

@meggy0123 a co mas?

meggy0123
20. sep 2017

Mám polievky, kokteily a zopár hlavných jedál. Tyčinku len jednu 🙂

majuskaaaaaa
24. sep 2017

Ahojte, tak aj ja som sa dala na chudnutie od 21.9. včera som sa postavila na váhu a -2kg dúfam že to pôjde len a len dole keď bude viditeľný výsledok určite dám aj fotky 😀

ivkars
24. sep 2017

@majuskaaaaaa no supeer! Aj mne to ide pekne dole, len sa mi pokazila vaha, ale tipujem ze uz mam -4 kg. Cez tyzden sa chystsm k poradkyni vymenit nejake hlavne jedla, lebo tie mi vobec nechutia, tak sa u nej aj odvazim. Som zvedava!

majuskaaaaaa
24. sep 2017

@ivkars Via idem na váženie 4.10. tak uvidím ja mám hlavné jedlá tiež no rizoto mi chutilo aj carbonare ale tá fašírka s kašou zemiakovou no zjedla som vydržím a potom uvidím ale radšej bez som bola keby som si rybu alebo mäsko so zeleninou dávala 😂

ivkars
24. sep 2017

@majuskaaaaaa mne rizoto tiez chuti, aj cestoviny carbonara boli v pohode. Ale teda palacinky a omeleta, to uz druhykrat proste do ust nedam! Polievky mi chutia vsetky, okrem pikantnej kuracej s kari, ale najradsej mam kase. Kolkoby si chcela schudnut?