Chudnutie sa mi zastavilo

ollliv
4. apr 2023

Ahojte, chcem sa spýtať či náhodou neviete poradiť. Chudnem už nejakú dobu a podarilo sa mi zhodiť 7kg, ale už dva mesiace nič. Ani váha a ani centimetre. A už naozaj neviem čo robiť.
Stravu mám upravenú a pohyb mám tiež. Hľadala som nejaké doplnky, ale recenzie sú rôzne a nechcem tie "čarovné" urýchľovače chudnutia. Za každú radu budem vďačná 🙂

jan510
4. apr 2023

Zmenit druh pohybu

tosomja
4. apr 2023

@ollliv a ako si chudla? Čo znamená upravená strava? Doplnky sú o ničom. Placebo.

ollliv
autor
4. apr 2023

@tosomja mám vypracovaný jedálniček, po schudnutí tých prvých kg a zastavení váhy som si ho nechala upraviť. Ale nejak to nepomohlo.

ollliv
autor
4. apr 2023

@jan510 s cvičením som začala pred 2 mesiacmi, mala by sa ukázať nejaká zmena či?

uskrnica
4. apr 2023

Tiez si myslim, ze ti nevyhovuje zrovna ten druh pohybu, ktory vykonavas. Skus vyskusat nieco ine, iny druh sportu alebo tak. Vysadni napriklad na bicykel🙂 Ja osobne som zacala napriklad chodit na zumbu a kila idu dolu same. Zase na druhej strane si myslim, ze toto moze byt aj v hlave. Nie si proste na chudnutie nastavena.

zuzkaa1991
4. apr 2023

@ollliv vaha nie je dolezita...odmerajte si na zaciatku cm prsia boky bruho stehna ;) po mesiaci zas a uvidite rozdiel tuky su lahsie ako svaly.....to radím klientom ;) a to by vam mal tiez poradca tak vysvetliť a poradit mne minuly rok sa podarilo dat dole 13kg a polroka si drzim vahu

ollliv
autor
4. apr 2023

@zuzkaa1991 nie len váha, ale ani cm. Na nich som niečo čakala nakoľko som už raz na mesiac na váhe zamrzla a zas sa pohla, ale cm sa hýbali stále. Preto z toho začínam byť trochu frustrovaná

ollliv
autor
4. apr 2023

@uskrnica skúsi teda ešte niečo iné 🙂 možno beh, keď to dovolí počasie

aneetra
4. apr 2023

Tiez si myslim, ze ziadne doplnky este nikomu realne nepomohli. Dolezita je strava, proste prijem a vydaj. Vela vela pohybu, nic ine ti nepomoze. Samozrejme, ze neviem, ako to mas a ci to striktne dodrziavas - ale mam kamaratku, ktora sa takisto strasne cuduje, preco nechudne, ked stale cvici. Ale to, ze si da cokoladu po cviceni, to uz jej pride ok 😂

monillia
4. apr 2023

@ollliv záleží aj na ako prijme máš nastavenu stravu, či náhodou nejes pod bazal