Chudnutie žien nad 120kg, máte skúsenosti?

bubi1121
29. aug 2019

Ahojte, chcem sa spýtať na chudnutie z vysokej váhy. Máte skúsenosť? Koľko vám trvalo schudnúť? Poznáte niekoho napr že predtým vážil aj 120 kg a potom mal 50? Chudnem z vysokej váhy, a nejaké vaše príbehy alebo skúsenosti by ma potešili 🙂 plus potrebujem motiváciu 🙂 dakujem

ludka2512
18. máj 2021

Ahoj . Viem že stará téma ale píšete tu o vyššej hmotnosti. Tu mám samozrejme aj ja. Cely zivot. Máme to aj v genetike ale mám trochu inú otázku. Deje sa mi taka vec . Uz dlhsie ale teraz to bol extrem. Nejake 3 tyzdne som upravila jedalnicek. Pridala kopu zeleniny. Smoothie a odhodila všetko sladké. Aj nápoje. Nikdy som sa nejak neprejedala ale nemam pohyb. Ale k veci. Teraz sú to 3 tyzdne. Pred týzdnov sa mi stala taka vec. Po dni odslapanom na páse. Cca 12 km som na ráno opuchla. Celá tvár . Oci . Krk. Nohy. To sa za cca 3 dni upravilo ako som ubrala z km na pase. Ostal mi ale opuchnuty krk akoby struma. + drazdi ma na kasel a smeny v hlase pripadbe stratim úplne hlas. Po treťom tehu sa mi to dialo z hlasom tak raz do mesiaca. Dala som calcium a za 4-5 dni sa upravilo. Ja viem mam si zajst k dr. ale nájskor mozem o 1 a pol mesiaca. Endokrinolog u nas robi len 1 den raz za 2 tyzdne. Mam muza ktory pracuje a volno mu len tak nedaju a 3 deti 1 ztp. Doteraz zdrava. Mohli mi tieto zmeny v strave a pohybe zmenit fungovanie stitnej zlazy? Skusam pridavat jod do stravy. Mojej obvodnej som volala. Mam si dojst na krv a usg. No to ma na 6 tyzdnov moc nespasi. Zmiernila som chodzu. Na 6km denne. Odpuchlo mi vsetko okrem hrdla a hlas mi ostal zmeneny. Budem rada za skusenosti 🙂 prajem pekny deň.

basska23
18. máj 2021

@andreasmola ahoj v prvom rade woooooow úžasná premena 👏👏👏👏👏
Ja mam 94kg a nie a nie s váhou dole.Prosim ako si mala nastavený jedálniček?