Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čím môžem nahradiť pečivo?

zuzkababy
25. sep 2015

prosim vas cim by som mohla nahradit pecivo?
mozem tmave alebo cerealne?alebo ajniecoine,aspon na tie ranajky nieco a aj veceru.chcela by som vyskusat aj muslli ale neviem ake,ktore su dobre a s cim by som to mohla jest,nejaky receptik.?
dakujem

matkakovacova
25. sep 2015
Používateľ matkakovacova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matkakovacova.

Ahoj, skús si prečítať viac o bezlepkovej diéte. Tma zistíš vhodné náhrady, čosi je aj sem: http://www.mojavyziva.sk/bezlepkova-dieta-a-str...

tomasko9
5. okt 2015

Ja si dam grahamovy rožok asi tak dva krat do tyždna, a nahradu za pečivo mam na ranajky corn flake, alebo kukurične suche chlebiky. a na večeru tiež si dam bud jogurt, alebo tiež ten suchy chlebik, šunku, syr, alebo zeleninu,

daduska132
9. okt 2015

suché chlebíky nie sú veľmi prospešné ak chcete schudnúť =) http://www.dixo.sk/tri-fatalne-myty-o-chudnuti/ na tejto stránke nájdeš niečo o pečive aké pečivo je OK a aj o suchých polystyrénových chlebíkoch ... a kukuričné už vôbec nie... ja milujem kukuricu, ale až potom keď mi niekto povedal, že kukurica sa používa na vykrmovanie prasiatok som pochopila, že kukurica počas chudnutia nemá mať miesto v jedálničku 😀 pri cereáliách pozor na cukor.. niektoré cereálie majú neskutočne množstvo cukru ... ja si robiím na raňajky ovsené vločky s mliekom a medom napríklad alebo škoricoou (škorica je veľmi dobrá pretože podporuje metabolizmus) alebo s ovocím, ale tam si dávam vodu a nie mlieko ... a ke´dže milujem nátierky (hlavne tuniakovú) tak nátierky som jedla s avokádom =D

maja1982
16. okt 2015

ja som sa dala na dukanovu dietu a peciem pecivo podla dukana, je to z ovsenych otrub, tvarohu, vajicka, vyskusaj, mne chuti ...

oskvarka
16. okt 2015

@zuzkababy ak chces to najjednoduchsie riesenie relativne lacne a pre lenivcov tak ti odporucam taku kocku chlieb z celych zrn.. je polkilovy ale malinky nieje drahy stoji do 1 eura v lidli maju jeden druh v kauflande asi 4 druhy je tam 9 platkov a ja napriklad som na ranajky zvyknuta uz ze "chlebik" s niecim tak ze ako nahrada ma toto vytrhlo a jedla som ho aj pri dukanovej diete ale len jeden platok za den na ranajky a normalne som chuudla takze to fungovalo... ak ti nebude chutit ze je moc taky ako by vlhky tak ked ho opecies v hriankovaci na dost vysokom stupni ... (4-5) cca tak je vyborny...
suche chlebiki sa mi neosvedcili... su az moc chutne a clovek by toho zmlatil tonu a aj je to dost drahe :D
na veceru nejedavam chlieb.. jedavam nieco z obeda alebo si nieco ukuchtime... celozrnne cestoviny bezlepkove palacinky a tak... a na veceru mozes aj salatiky ze rybi zelenina a napr trochu ryze alebo nejake placky zeleninove k tomu na sucho robene a tak

Tu začni písať odpoveď...

Odošli