Clean 9 od Foreveru - skúsenosti

laila18
18. nov 2020

Ahojte máte niekto s týmto naozaj reálnu skúsenosť? Našla som pár starých diskusií, ale nakoniec tam som nenašla žiadne zaujímavé info. Pomohlo vám to v niečom? Schudli ste, zlepšilo sa trávenie alebo čokoľvek? Ďakujem za skúsenosti. 👍

janula223
18. nov 2020

@laila18 odporucam stiahnut kaloricke tabulky,vytvorit kaloricky deficit a zarucene schudnes.Viem na toto si sa nepytala,ale toto mam vyskusane na sebe😊.Dala som bez cvicenia,len upravou stravy 14 kg za rok,keby cvicim dam viac

laila18
autor
18. nov 2020

@janula223 toto všetko poznám a dodrziavam, som 15m po pôrode, už som aj kojit prestala ale cítim sa zle, unavená, hormonálne akoby nerovnováha, neviem to popísať, nejde len o chudnutie, kamoška mi to odporučila napríklad že nemohla otehotnieť dlho a keď začala pravidelne piť aloe a spravila si tento detox tak do 3 mesiacov otehotnela...tak rozmýšľam nad tým to skúsiť ale chcela by som aj iné skúsenosti 🤷

janula223
18. nov 2020

@laila18 tak v tom neporadim,mne stacilo toto, mam viac energie,nie som unavena a celkovo sa citim lepsie,pridala som cvicenie a to je u mna uspech. Mozno lepsia skladba jedalnicka by stacila,aby si mala vsetko zastupene,neviem

ivkazba
18. nov 2020

@laila18 ak si unavená, problém môže byť aj to, že málo ješ alebo ješ zle. Že neprijímaš dostatok energie, vitamíny, minerály. Na detox nepotrebuješ aloe, detox v tele robí pečeň. Akože uškodiť ti to neuškodí, ale určite ti to nedetoxikuje organizmus. Ak ti chýba energia, tak pozrela by som sa skôr na kvalitu stravy a fyzickú aktivitu.

deedol
18. nov 2020

daj si skontrolovat stitnu zlazu pre istotu.

laila18
autor
18. nov 2020

@deedol áno už som písala obvodnému za preventívnu prehliadku keďže naposledy som mala nárok bola som tehotná, dohodli sme sa, že po pôrode ale tak to než som sa dala dokopy už bola korona 😂🙈 tak už to chcem konečne dotiahnuť

deedol
18. nov 2020

@laila18 potom to aj povedz, lebo bezne sa to nerobi, su to nejake dva parametre navyse 🙂

lenuska9999
18. nov 2020

Podľa mňa je clean 9 len predražená hovadina.. myslis, že ti zázračné spáli tuk ? Funguje to na Tom princípe, ze prve dni ješ len tie sáčky a postupne pridávas jedlo. Áno váha ti ukáže menej kíl, ale len vďaka tomu , že tá to odvodnilo... Kilá sa ale vrátia naspäť . Nebudeš predsa celý život na cleanku.. takže sa prosím ťa nedaj nachytať. Moja kamoška to bola , bola natesena , že má o 5kg menej .. no a možno o dva týždne bola zasa tam kde predtým.. ja sama som robila s touto značkou, no nie som typ , čo sa snaží ľuďom za každú cenu predať niečo, čo viem , že nefunguje.. takže má to aj rýchlo prešlo.. spokojná som bola od nich akurát so zubnou pastou , ktorá mi preliecila zápal .. ale to je tak všetko. Podľa mňa sú to veľmi predražené veci.. mala som aj ten gél s aloe Vera, ten tiez orvodnuje.. no stojí 30 eur , čo je podľa mňa dosť. Lepšie spravíš keď si zasadis doma aloe Vera do kvetináča a môžeš ho aj piť, prípadne používať aj na poranenia atď..

laila18
autor
18. nov 2020

@lenuska9999 kozmetika od nich je fajn, výživové doplnky neberiem ale chcela som skúsiť ten detox, áno je mi jasné, že to môže človek aj pribrať zlato...uvidím či niekto ešte napíše skúsenosť 🤷